kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Km,Sen) i K1 (Jun,Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
ARMUS
BLITZ
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
DUBRAVA
DYNAMITE
FRANKOPAN
HBD
HUS
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
OFC
OMEGA
OMIŠALJ
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
RUDAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TOMISLAV GYM
TRNJE
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Seniori -94
PF - Seniorke -65
PF - Seniorke -70
K1 - Juniori -63,5
K1 - Juniori -67
K1 - Juniori -71
K1 - Juniori -75
K1 - Seniori -60
K1 - Seniori -71
K1 - Seniori +91
PF - Seniori -94
1067
347
10
JURE DRLJE (AMENO)
313
0
DARKO KOLAR (IMPACT)
Osvajači medalja
1. JURE DRLJE, AMENO
2. DARKO KOLAR, IMPACT
3. ----
3. ----
PF - Seniorke -65
2057
398
3
ANA ALABER (LAV)
344
13
ANĐELA STANIĆ (AMENO)
Osvajači medalja
1. ANĐELA STANIĆ, AMENO
2. ANA ALABER, LAV, Pula
3. ----
3. ----
PF - Seniorke -70
2058
346
10
KRISTINA RAVLIĆ (AMENO)
225
0
RENATA HASEL (SUŠAK)
370
VEDRANA HALINČIĆ (JASTREB)
195
ELIZABETA CRNKOVIĆ (PLANET)
222
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
2060
346
8
KRISTINA RAVLIĆ (AMENO)
370
10
VEDRANA HALINČIĆ (JASTREB)
2059
195
2
ELIZABETA CRNKOVIĆ (PLANET)
222
12
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
2062
370
10
VEDRANA HALINČIĆ (JASTREB)
222
11
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. LORENA JURIŠIĆ, SUŠAK
2. VEDRANA HALINČIĆ, JASTREB
3. ELIZABETA CRNKOVIĆ, PLANET SPORT
3. KRISTINA RAVLIĆ, AMENO
K1 - Juniori -63,5
R1024
108
0
ERIC SANTO (KOBRABJ)
9
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
R1025
352
0
SANDRO MARKOVIĆ (AMENO)
216
3
ANTONIO ERDELJAC (DINAMIT)
R1048
9
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
216
0
ANTONIO ERDELJAC (DINAMIT)
Osvajači medalja
1. BORNA BILANDŽIĆ, SVETI DUH
2. ANTONIO ERDELJAC, DYNAMITE
3. ERIC SANTO, KOBRA, Bjelovar
3. SANDRO MARKOVIĆ, AMENO
K1 - Juniori -67
R1001
100
3
MATEJ KOVAČEVIĆ (IVNCG)
167
0
PATRIK IFKO (HUS-OS)
388
KARLO KOPIC (MORNAR)
R1002
31
0
PATRIK BAČANI (BLITZ)
375
3
ĐURO MARTINOVIĆ (KUTINA)
248
JOSIP GEČEVIĆ (DUBRAVA)
R1003
32
0
PETAR MAROŠI (BLITZ)
20
3
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
168
KREŠIMIR IVANOV (HUS-OS)
R1004
351
3
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
107
0
MARIN PLESKALT (KOBRABJ)
300
MARIO RAVLIĆ (DUGIRAT)
R1018
100
3
MATEJ KOVAČEVIĆ (IVNCG)
388
0
KARLO KOPIC (MORNAR)
R1019
375
0
ĐURO MARTINOVIĆ (KUTINA)
248
3
JOSIP GEČEVIĆ (DUBRAVA)
R1020
20
0
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
168
0
KREŠIMIR IVANOV (HUS-OS)
R1021
351
3
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
300
0
MARIO RAVLIĆ (DUGIRAT)
R1040
100
1
MATEJ KOVAČEVIĆ (IVNCG)
248
2
JOSIP GEČEVIĆ (DUBRAVA)
R1041
20
0
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
351
3
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
R1058
248
3
JOSIP GEČEVIĆ (DUBRAVA)
351
0
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
Osvajači medalja
1. JOSIP GEČEVIĆ, DUBRAVA
2. MARKO BAKOVIĆ, AMENO
3. MATEJ KOVAČEVIĆ, IVANIĆ GRAD
3. MARIO CVITKOVIĆ, PIT BULL, Split
K1 - Juniori -71
R1009
235
3
ALEN MERIĆ (LEONGYM)
348
0
RAUL SUNARA (AMENO)
77
VIKTOR GOJAN (SPARTAN)
R1010
170
3
FILIP IVEŠIĆ (HUS-OS)
299
0
LEO BRČINA (DUGIRAT)
R1011
264
0
LORIS RITOŠA (KBRUDAN)
80
3
LUKA MRŠA (SPARTAN)
R1034
235
2
ALEN MERIĆ (LEONGYM)
77
1
VIKTOR GOJAN (SPARTAN)
R1035
170
0
FILIP IVEŠIĆ (HUS-OS)
80
3
LUKA MRŠA (SPARTAN)
R1055
235
3
ALEN MERIĆ (LEONGYM)
80
0
LUKA MRŠA (SPARTAN)
Osvajači medalja
1. ALEN MERIĆ, LEON GYM
2. LUKA MRŠA, SPARTAN GYM
3. VIKTOR GOJAN, SPARTAN GYM
3. FILIP IVEŠIĆ, HUS
K1 - Juniori -75
R1012
357
0
TOMISLAV BARUKČIĆ (BUSHIDO)
232
3
VITO KOŠAR (ŠK)
R1013
393
0
JOSIP ČUJIĆ (MORNAR)
349
3
BORNA MANOJLOVIĆ (AMENO)
R1014
292
0
ZVONIMR PIGL (BUSHIDO)
410
3
LEO HADŽIĆ (DINAMIT)
R1015
391
2
MARINO HORVAT (MORNAR)
350
1
IVAN POBRIĆ (AMENO)
R1036
232
3
VITO KOŠAR (ŠK)
349
0
BORNA MANOJLOVIĆ (AMENO)
R1037
410
3
LEO HADŽIĆ (DINAMIT)
391
0
MARINO HORVAT (MORNAR)
R1056
232
3
VITO KOŠAR (ŠK)
410
0
LEO HADŽIĆ (DINAMIT)
Osvajači medalja
1. VITO KOŠAR, ŠKORPION
2. LEO HADŽIĆ, DYNAMITE
3. BORNA MANOJLOVIĆ, AMENO
3. MARINO HORVAT, MORNAR
K1 - Seniori -60
R2036
259
0
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
353
3
DINO SUDIĆ (AMENO)
Osvajači medalja
1. DINO SUDIĆ, AMENO
2. NIKOLA JOSIPOVIĆ, ARMUS
3. ----
3. ----
K1 - Seniori -71
R2004
11
3
IVAN BEBER (SV. DUH)
78
0
ADAM BLAUHORN (SPARTAN)
15
FINKO BARIŠIĆ (PITBUL)
R2005
402
2
JOZO STUPALO (MORNAR)
103
1
KRISTIJAN MIŠKULIN (KOBRABJ)
R2006
354
3
DINO TAĆI (AMENO)
155
0
DANIJEL BAŽANT (ZELG)
R2028
11
0
IVAN BEBER (SV. DUH)
15
3
FINKO BARIŠIĆ (PITBUL)
R2029
402
0
JOZO STUPALO (MORNAR)
354
3
DINO TAĆI (AMENO)
R2048
15
3
FINKO BARIŠIĆ (PITBUL)
354
0
DINO TAĆI (AMENO)
Osvajači medalja
1. FINKO BARIŠIĆ, PIT BULL, Split
2. DINO TAĆI, AMENO
3. IVAN BEBER, SVETI DUH
3. JOZO STUPALO, MORNAR
K1 - Seniori +91
R2010
206
3
SIMON KRIZMANIĆ (KING)
284
0
IVO HARAMBAŠIĆ (HUS-OS)
401
HRVOJE UJEVIĆ (MORNAR)
R2011
283
0
MARIO DUJMOVIĆ (HUS-OS)
397
3
PETAR DREŽNJAK (MORNAR)
355
TOMISLAV ČIKOTIĆ (AMENO)
R2032
206
2
SIMON KRIZMANIĆ (KING)
401
1
HRVOJE UJEVIĆ (MORNAR)
R2033
397
0
PETAR DREŽNJAK (MORNAR)
355
3
TOMISLAV ČIKOTIĆ (AMENO)
R2050
206
0
SIMON KRIZMANIĆ (KING)
355
3
TOMISLAV ČIKOTIĆ (AMENO)
Osvajači medalja
1. TOMISLAV ČIKOTIĆ, AMENO
2. SIMON KRIZMANIĆ, KING
3. PETAR DREŽNJAK, MORNAR
3. HRVOJE UJEVIĆ, MORNAR