kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Km,Sen) i K1 (Jun,Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARMUS
BLITZ
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
DUBRAVA
DYNAMITE
FRANKOPAN
HBD
HUS
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
OFC
OMEGA
OMIŠALJ
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
RUDAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TOMISLAV GYM
TRNJE
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
ZAGREB
ZMAJ
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
K1 - Juniori -71
K1 - Juniorke -65
K1 - Seniori -71
K1 - Seniori -75
K1 - Juniori -71
R1009
235
3
ALEN MERIĆ (LEONGYM)
348
0
RAUL SUNARA (AMENO)
77
VIKTOR GOJAN (SPARTAN)
R1010
170
3
FILIP IVEŠIĆ (HUS-OS)
299
0
LEO BRČINA (DUGIRAT)
R1011
264
0
LORIS RITOŠA (KBRUDAN)
80
3
LUKA MRŠA (SPARTAN)
R1034
235
2
ALEN MERIĆ (LEONGYM)
77
1
VIKTOR GOJAN (SPARTAN)
R1035
170
0
FILIP IVEŠIĆ (HUS-OS)
80
3
LUKA MRŠA (SPARTAN)
R1055
235
3
ALEN MERIĆ (LEONGYM)
80
0
LUKA MRŠA (SPARTAN)
Medalists
1. ALEN MERIĆ, LEON GYM
2. LUKA MRŠA, SPARTAN GYM
3. VIKTOR GOJAN, SPARTAN GYM
3. FILIP IVEŠIĆ, HUS
K1 - Juniorke -65
R1031
22
3
MARINA JURIĆ (PITBUL)
76
0
NIKA JURKOVIĆ (SPARTAN)
130
LAURA MEŠTROVIĆ (PITBUL)
R1053
22
2
MARINA JURIĆ (PITBUL)
130
1
LAURA MEŠTROVIĆ (PITBUL)
Medalists
1. MARINA JURIĆ, PIT BULL, Split
2. LAURA MEŠTROVIĆ, PIT BULL, Split
3. NIKA JURKOVIĆ, SPARTAN GYM
3. ----
K1 - Seniori -71
R2004
11
3
IVAN BEBER (SV. DUH)
78
0
ADAM BLAUHORN (SPARTAN)
15
FINKO BARIŠIĆ (PITBUL)
R2005
402
2
JOZO STUPALO (MORNAR)
103
1
KRISTIJAN MIŠKULIN (KOBRABJ)
R2006
354
3
DINO TAĆI (AMENO)
155
0
DANIJEL BAŽANT (ZELG)
R2028
11
0
IVAN BEBER (SV. DUH)
15
3
FINKO BARIŠIĆ (PITBUL)
R2029
402
0
JOZO STUPALO (MORNAR)
354
3
DINO TAĆI (AMENO)
R2048
15
3
FINKO BARIŠIĆ (PITBUL)
354
0
DINO TAĆI (AMENO)
Medalists
1. FINKO BARIŠIĆ, PIT BULL, Split
2. DINO TAĆI, AMENO
3. IVAN BEBER, SVETI DUH
3. JOZO STUPALO, MORNAR
K1 - Seniori -75
R2001
407
0
ANTE ĆALETA (MORNAR)
255
3
IVAN KUČIĆ (ARMUS)
7
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
229
ANTE BUZOV (UNIRENT)
201
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
R2002
75
3
IVAN LETICA (SPARTAN)
159
0
MATEJ ČARAPAR (TRNJE)
400
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
R2003
302
3
MARKO DORIC (KBRUDAN)
399
0
FILIP DILBER (MORNAR)
245
NIKOLA CRVENKOVIĆ (LEONGYM)
R2012
255
0
IVAN KUČIĆ (ARMUS)
7
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
R2013
229
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
201
0
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
R2014
75
1
IVAN LETICA (SPARTAN)
400
2
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
R2015
302
0
MARKO DORIC (KBRUDAN)
245
3
NIKOLA CRVENKOVIĆ (LEONGYM)
R2034
7
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
229
0
ANTE BUZOV (UNIRENT)
R2035
400
0
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
245
3
NIKOLA CRVENKOVIĆ (LEONGYM)
R2051
7
0
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
245
3
NIKOLA CRVENKOVIĆ (LEONGYM)
Medalists
1. NIKOLA CRVENKOVIĆ, LEON GYM
2. ANTONIO KRAJINOVIĆ, SVETI DUH
3. VLATKO ŽAJA, MORNAR
3. ANTE BUZOV, UNI RENT