kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Km,Sen) i K1 (Jun,Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
ARMUS
BLITZ
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
DUBRAVA
DYNAMITE
FRANKOPAN
HBD
HUS
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
OFC
OMEGA
OMIŠALJ
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
RUDAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TOMISLAV GYM
TRNJE
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Seniori -63
PF - Seniori -79
PF - Mlađi kadeti +47
1044
381
9
DANIEL DJUKIC (TGRBROD)
278
2
MIHAEL JUKIĆ (OMIŠALJ)
124
DINO IVAS (HBD)
1046
4
0
IVAN ĐAKOVIĆ (TOM GYM)
162
0
MATKO PREBEG (KUTINA)
277
LOVRO DRPIĆ (OMIŠALJ)
1047
342
10
LEONARDO ČVEK (BTI)
331
0
GABRIEL RONČEVIĆ (DRAGA)
117
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
1048
279
0
NIKLAS AYDUEGUEN DEPIKOLZVANE (OMIŠALJ)
91
0
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
34
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
1049
381
6
DANIEL DJUKIC (TGRBROD)
124
16
DINO IVAS (HBD)
1050
4
11
IVAN ĐAKOVIĆ (TOM GYM)
277
9
LOVRO DRPIĆ (OMIŠALJ)
1051
342
5
LEONARDO ČVEK (BTI)
117
3
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
1052
91
15
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
34
5
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
1053
124
10
DINO IVAS (HBD)
4
1
IVAN ĐAKOVIĆ (TOM GYM)
1054
342
10
LEONARDO ČVEK (BTI)
91
4
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
1056
124
6
DINO IVAS (HBD)
342
5
LEONARDO ČVEK (BTI)
Osvajači medalja
1. DINO IVAS, HBD
2. LEONARDO ČVEK, BTI
3. IVAN ĐAKOVIĆ, TOMISLAV GYM
3. MATIJA PTIČAR, KUTINA
PF - Seniori -63
1055
286
0
VINETO GUŠANI (TOM GYM)
54
10
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
114
ADAM HERCOG (OMEGA)
1057
54
17
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
114
7
ADAM HERCOG (OMEGA)
Osvajači medalja
1. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
2. ADAM HERCOG, OMEGA
3. VINETO GUŠANI, TOMISLAV GYM
3. ----
PF - Seniori -79
1062
335
0
ŽELJKO JOVIČIĆ (TOM GYM)
224
10
PATRIK MLINAC (SUŠAK)
369
GORDAN BAKŠIĆ (JASTREB)
1064
224
0
PATRIK MLINAC (SUŠAK)
369
10
GORDAN BAKŠIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. GORDAN BAKŠIĆ, JASTREB
2. PATRIK MLINAC, SUŠAK
3. ŽELJKO JOVIČIĆ, TOMISLAV GYM
3. ----