kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Km,Sen) i K1 (Jun,Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARMUS
BLITZ
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
DUBRAVA
DYNAMITE
FRANKOPAN
HBD
HUS
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
OFC
OMEGA
OMIŠALJ
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
RUDAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TOMISLAV GYM
TRNJE
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađi kadeti -28
1001
332
0
IVOR VLASTELIĆ (DRAGA)
382
10
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
1002
276
0
FABIAN FUGOŠIĆ (OMIŠALJ)
220
0
DAVID JUGOVIĆ (SUŠAK)
1003
73
4
GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI (LAV)
385
8
LUKA UGRINA (SUŠAK)
1004
180
0
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
228
0
DORIAN VEDRIĆ (SUŠAK)
1005
382
11
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
276
0
FABIAN FUGOŠIĆ (OMIŠALJ)
1006
385
10
LUKA UGRINA (SUŠAK)
180
0
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
1008
382
2
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
385
3
LUKA UGRINA (SUŠAK)
Medalists
1. LUKA UGRINA, SUŠAK
2. JAN MIKULIĆ, TIGAR BROD
3. DAVID MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN
3. FABIAN FUGOŠIĆ, OMIŠALJ
PF - Mlađi kadeti -32
1007
94
0
PETAR BERVIDA (KUTINA)
96
0
DOMINIK CERČIĆ (IVNCG)
364
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
1009
70
6
MIKA OROS (LAV-MED)
327
1
TIN KARAPETRIĆ (IMPACT)
72
BORNA ŠARIĆ (LAV)
1010
384
13
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
366
6
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
71
EVAN MARK MORATTO (LAV-MED)
1011
112
7
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
42
0
LUKA VREŠ (KBK)
115
ROKO RIBARIĆ (OMEGA)
1012
96
0
DOMINIK CERČIĆ (IVNCG)
364
0
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
1013
70
1
MIKA OROS (LAV-MED)
72
6
BORNA ŠARIĆ (LAV)
1014
384
14
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
71
4
EVAN MARK MORATTO (LAV-MED)
1015
112
6
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
115
10
ROKO RIBARIĆ (OMEGA)
1016
364
8
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
72
7
BORNA ŠARIĆ (LAV)
1017
384
3
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
115
12
ROKO RIBARIĆ (OMEGA)
1019
364
12
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
115
7
ROKO RIBARIĆ (OMEGA)
Medalists
1. MAURO MAVRAČIĆ, JASTREB
2. ROKO RIBARIĆ, OMEGA
3. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
3. MATO ANUŠIĆ, TIGAR BROD
PF - Mlađi kadeti -42
1027
178
1
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
310
11
DAVID ŠTRK (IMPACT)
194
ALEK KUŠAR (PLANET)
1029
144
3
LOVRO GOLUBOVIĆ (LOŠINJ)
113
10
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
362
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
1030
183
11
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
380
0
GABRIEL ŠILHAN ODOBAŠIĆ (TGRBROD)
221
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
93
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
127
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
1031
310
0
DAVID ŠTRK (IMPACT)
194
11
ALEK KUŠAR (PLANET)
1032
113
0
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
362
10
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
1033
183
0
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
221
10
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
1034
93
4
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
127
9
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
1035
194
12
ALEK KUŠAR (PLANET)
362
2
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
1036
221
3
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
127
1
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
1038
194
7
ALEK KUŠAR (PLANET)
221
1
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
2. KARLO KATINIĆ, SUŠAK
3. IVAN MARETIĆ, JASTREB
3. ŠIMUN BARIĆ, HBD
PF - Mlađi kadeti +47
1044
381
9
DANIEL DJUKIC (TGRBROD)
278
2
MIHAEL JUKIĆ (OMIŠALJ)
124
DINO IVAS (HBD)
1046
4
0
IVAN ĐAKOVIĆ (TOM GYM)
162
0
MATKO PREBEG (KUTINA)
277
LOVRO DRPIĆ (OMIŠALJ)
1047
342
10
LEONARDO ČVEK (BTI)
331
0
GABRIEL RONČEVIĆ (DRAGA)
117
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
1048
279
0
NIKLAS AYDUEGUEN DEPIKOLZVANE (OMIŠALJ)
91
0
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
34
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
1049
381
6
DANIEL DJUKIC (TGRBROD)
124
16
DINO IVAS (HBD)
1050
4
11
IVAN ĐAKOVIĆ (TOM GYM)
277
9
LOVRO DRPIĆ (OMIŠALJ)
1051
342
5
LEONARDO ČVEK (BTI)
117
3
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
1052
91
15
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
34
5
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
1053
124
10
DINO IVAS (HBD)
4
1
IVAN ĐAKOVIĆ (TOM GYM)
1054
342
10
LEONARDO ČVEK (BTI)
91
4
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
1056
124
6
DINO IVAS (HBD)
342
5
LEONARDO ČVEK (BTI)
Medalists
1. DINO IVAS, HBD
2. LEONARDO ČVEK, BTI
3. IVAN ĐAKOVIĆ, TOMISLAV GYM
3. MATIJA PTIČAR, KUTINA