kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Km,Sen) i K1 (Jun,Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area R1
Area R2
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
K1 - Seniori -60
K1 - Seniori -63,5
K1 - Seniori -67
K1 - Seniori -71
K1 - Seniori -75
K1 - Seniori -81
K1 - Seniori -86
K1 - Seniori -91
K1 - Seniori +91
K1 - Seniorke -48
K1 - Seniorke -52
K1 - Seniorke -56
K1 - Seniorke -60
K1 - Seniorke -65
K1 - Seniorke -70
K1 - Seniorke +70
K1 - Seniori -60
R2036
259
0
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
353
3
DINO SUDIĆ (AMENO)
Medalists
1. DINO SUDIĆ, AMENO
2. NIKOLA JOSIPOVIĆ, ARMUS
3. ----
3. ----
K1 - Seniori -63,5
R2016
238
0
FILIP VIDOVIĆ (LEONGYM)
13
3
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
12
MUHAMET DESKAJ (PITBUL)
R2040
13
0
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
12
3
MUHAMET DESKAJ (PITBUL)
Medalists
1. MUHAMET DESKAJ, PIT BULL, Split
2. ROKO DOŽDOR, PIT BULL, Split
3. FILIP VIDOVIĆ, LEON GYM
3. ----
K1 - Seniori -67
R2017
33
0
TOMISLAV CERIĆ (BLITZ)
306
3
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
R2018
8
0
MIHAEL HALLER (SV. DUH)
243
3
MIRSAD DENJALIĆ (LEONGYM)
R2041
306
3
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
243
0
MIRSAD DENJALIĆ (LEONGYM)
Medalists
1. AMEL DIZDAREVIĆ, KING
2. MIRSAD DENJALIĆ, LEON GYM
3. TOMISLAV CERIĆ, BLITZ
3. MIHAEL HALLER, SVETI DUH
K1 - Seniori -71
R2004
11
3
IVAN BEBER (SV. DUH)
78
0
ADAM BLAUHORN (SPARTAN)
15
FINKO BARIŠIĆ (PITBUL)
R2005
402
2
JOZO STUPALO (MORNAR)
103
1
KRISTIJAN MIŠKULIN (KOBRABJ)
R2006
354
3
DINO TAĆI (AMENO)
155
0
DANIJEL BAŽANT (ZELG)
R2028
11
0
IVAN BEBER (SV. DUH)
15
3
FINKO BARIŠIĆ (PITBUL)
R2029
402
0
JOZO STUPALO (MORNAR)
354
3
DINO TAĆI (AMENO)
R2048
15
3
FINKO BARIŠIĆ (PITBUL)
354
0
DINO TAĆI (AMENO)
Medalists
1. FINKO BARIŠIĆ, PIT BULL, Split
2. DINO TAĆI, AMENO
3. IVAN BEBER, SVETI DUH
3. JOZO STUPALO, MORNAR
K1 - Seniori -75
R2001
407
0
ANTE ĆALETA (MORNAR)
255
3
IVAN KUČIĆ (ARMUS)
7
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
229
ANTE BUZOV (UNIRENT)
201
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
R2002
75
3
IVAN LETICA (SPARTAN)
159
0
MATEJ ČARAPAR (TRNJE)
400
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
R2003
302
3
MARKO DORIC (KBRUDAN)
399
0
FILIP DILBER (MORNAR)
245
NIKOLA CRVENKOVIĆ (LEONGYM)
R2012
255
0
IVAN KUČIĆ (ARMUS)
7
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
R2013
229
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
201
0
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
R2014
75
1
IVAN LETICA (SPARTAN)
400
2
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
R2015
302
0
MARKO DORIC (KBRUDAN)
245
3
NIKOLA CRVENKOVIĆ (LEONGYM)
R2034
7
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
229
0
ANTE BUZOV (UNIRENT)
R2035
400
0
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
245
3
NIKOLA CRVENKOVIĆ (LEONGYM)
R2051
7
0
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
245
3
NIKOLA CRVENKOVIĆ (LEONGYM)
Medalists
1. NIKOLA CRVENKOVIĆ, LEON GYM
2. ANTONIO KRAJINOVIĆ, SVETI DUH
3. VLATKO ŽAJA, MORNAR
3. ANTE BUZOV, UNI RENT
K1 - Seniori -81
R2007
267
0
ALBAN DEXARI (OFC)
303
3
DAMIR BOŠNJAK (KBRUDAN)
10
GAJ ĆOSIĆ (SV. DUH)
R2008
237
0
FILIP GAGULA (LEONGYM)
406
3
DAVOR DADIĆ (MORNAR)
R2009
258
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
203
0
FILIP GRGURIĆ (KING)
R2030
303
0
DAMIR BOŠNJAK (KBRUDAN)
10
3
GAJ ĆOSIĆ (SV. DUH)
R2031
406
3
DAVOR DADIĆ (MORNAR)
258
0
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
R2049
10
3
GAJ ĆOSIĆ (SV. DUH)
406
0
DAVOR DADIĆ (MORNAR)
Medalists
1. GAJ ĆOSIĆ, SVETI DUH
2. DAVOR DADIĆ, MORNAR
3. DAMIR BOŠNJAK, RUDAN
3. MATIJA MAĐERIĆ, ARMUS
K1 - Seniori -86
R2019
282
0
TOMISLAV CUKOR (HUS-OS)
414
3
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
R2020
140
3
LUKA JAMAN (BLITZ)
210
0
ALEKSANDAR BANJANIN (DINAMIT)
R2042
414
0
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
140
3
LUKA JAMAN (BLITZ)
Medalists
1. LUKA JAMAN, BLITZ
2. LUKA ŽULJEVIĆ, PIT BULL, Split
3. ALEKSANDAR BANJANIN, DYNAMITE
3. TOMISLAV CUKOR, HUS
K1 - Seniori -91
R2021
60
0
EUGEN LALJAK (LOŠINJ)
19
3
TONI ĆATIPOVIĆ (PITBUL)
R2022
230
3
LUKA ŽULJEVIC (UNIRENT)
14
0
FATMIR DESKAJ (PITBUL)
R2043
19
3
TONI ĆATIPOVIĆ (PITBUL)
230
0
LUKA ŽULJEVIC (UNIRENT)
Medalists
1. TONI ĆATIPOVIĆ, PIT BULL, Split
2. LUKA ŽULJEVIC, UNI RENT
3. EUGEN LALJAK, VIKTORIA
3. FATMIR DESKAJ, PIT BULL, Split
K1 - Seniori +91
R2010
206
3
SIMON KRIZMANIĆ (KING)
284
0
IVO HARAMBAŠIĆ (HUS-OS)
401
HRVOJE UJEVIĆ (MORNAR)
R2011
283
0
MARIO DUJMOVIĆ (HUS-OS)
397
3
PETAR DREŽNJAK (MORNAR)
355
TOMISLAV ČIKOTIĆ (AMENO)
R2032
206
2
SIMON KRIZMANIĆ (KING)
401
1
HRVOJE UJEVIĆ (MORNAR)
R2033
397
0
PETAR DREŽNJAK (MORNAR)
355
3
TOMISLAV ČIKOTIĆ (AMENO)
R2050
206
0
SIMON KRIZMANIĆ (KING)
355
3
TOMISLAV ČIKOTIĆ (AMENO)
Medalists
1. TOMISLAV ČIKOTIĆ, AMENO
2. SIMON KRIZMANIĆ, KING
3. PETAR DREŽNJAK, MORNAR
3. HRVOJE UJEVIĆ, MORNAR
K1 - Seniorke -48
R2037
242
0
MARTA MIKULČIĆ (LEONGYM)
58
3
SNJEŽANA PRGOMET (DALMATI)
Medalists
1. SNJEŽANA PRGOMET, DALMATINO
2. MARTA MIKULČIĆ, LEON GYM
3. ----
3. ----
K1 - Seniorke -52
R2038
97
0
ANA FILIPOVIĆ (IVNCG)
413
3
IVONA LUČIĆ (SV. DUH)
Medalists
1. IVONA LUČIĆ, SVETI DUH
2. ANA FILIPOVIĆ, IVANIĆ GRAD
3. ----
3. ----
K1 - Seniorke -56
R2023
160
0
LUCIJA SLADOLJEV (TRNJE)
315
3
ANČICA NAĐ (IMPACT)
59
KARMELA MAKELJA (DALMATI)
R2044
315
0
ANČICA NAĐ (IMPACT)
59
3
KARMELA MAKELJA (DALMATI)
Medalists
1. KARMELA MAKELJA, DALMATINO
2. ANČICA NAĐ, IMPACT
3. LUCIJA SLADOLJEV, TRNJE
3. ----
K1 - Seniorke -60
R2024
268
0
ISIDORA ĐELNAR (OFC)
244
3
MONIKA BABIĆ (LEONGYM)
132
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
R2045
244
3
MONIKA BABIĆ (LEONGYM)
132
0
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
Medalists
1. MONIKA BABIĆ, LEON GYM
2. DIANA MLADIĆ, ZMAJ
3. ISIDORA ĐELNAR, OFC
3. ----
K1 - Seniorke -65
R2025
363
3
FILIPA MERČEP (LOTUS)
18
0
NIKOLINA VIDAČKOVIĆ (PITBUL)
R2026
408
0
IVANA CVITAN (MORNAR)
163
3
ŠEJLA OMIČEVIĆ (HUS-OS)
R2046
363
0
FILIPA MERČEP (LOTUS)
163
3
ŠEJLA OMIČEVIĆ (HUS-OS)
Medalists
1. ŠEJLA OMIČEVIĆ, HUS
2. FILIPA MERČEP, LOTUS
3. IVANA CVITAN, MORNAR
3. NIKOLINA VIDAČKOVIĆ, PIT BULL, Split
K1 - Seniorke -70
R2027
16
0
LIDIA TOŠIĆ (PITBUL)
57
3
NIVES RADIĆ (DALMATI)
394
HELENA JURIŠIĆ (MORNAR)
R2047
57
2
NIVES RADIĆ (DALMATI)
394
1
HELENA JURIŠIĆ (MORNAR)
Medalists
1. NIVES RADIĆ, DALMATINO
2. HELENA JURIŠIĆ, MORNAR
3. LIDIA TOŠIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
K1 - Seniorke +70
R2039
17
3
LUCIJA BILOBRK (PITBUL)
158
0
GLORIA DRETVIĆ (TRNJE)
Medalists
1. LUCIJA BILOBRK, PIT BULL, Split
2. GLORIA DRETVIĆ, TRNJE
3. ----
3. ----