kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Km,Sen) i K1 (Jun,Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area R1
Area R2
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
K1 - Seniori -60
K1 - Seniori -63,5
K1 - Seniori -67
K1 - Seniori -71
K1 - Seniori -75
K1 - Seniori -81
K1 - Seniori -86
K1 - Seniori -91
K1 - Seniori +91
K1 - Seniorke -48
K1 - Seniorke -52
K1 - Seniorke -56
K1 - Seniorke -60
K1 - Seniorke -65
K1 - Seniorke -70
K1 - Seniorke +70
K1 - Seniori -60
R2036
259
0
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
353
3
DINO SUDIĆ (AMENO)
Medalists
1. DINO SUDIĆ, AMENO
2. NIKOLA JOSIPOVIĆ, ARMUS
3. ----
3. ----
K1 - Seniori -63,5
R2016
238
0
FILIP VIDOVIĆ (LEONGYM)
13
3
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
12
MUHAMET DESKAJ (PITBUL)
R2040
13
0
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
12
3
MUHAMET DESKAJ (PITBUL)
Medalists
1. MUHAMET DESKAJ, PIT BULL, Split
2. ROKO DOŽDOR, PIT BULL, Split
3. FILIP VIDOVIĆ, LEON GYM
3. ----
K1 - Seniori -67
R2017
33
0
TOMISLAV CERIĆ (BLITZ)
306
3
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
R2018
8
0
MIHAEL HALLER (SV. DUH)
243
3
MIRSAD DENJALIĆ (LEONGYM)
R2041
306
3
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
243
0
MIRSAD DENJALIĆ (LEONGYM)
Medalists
1. AMEL DIZDAREVIĆ, KING
2. MIRSAD DENJALIĆ, LEON GYM
3. TOMISLAV CERIĆ, BLITZ
3. MIHAEL HALLER, SVETI DUH
K1 - Seniori -71
R2004
11
3
IVAN BEBER (SV. DUH)
78
0
ADAM BLAUHORN (SPARTAN)
15
FINKO BARIŠIĆ (PITBUL)
R2005
402
2
JOZO STUPALO (MORNAR)
103
1
KRISTIJAN MIŠKULIN (KOBRABJ)
R2006
354
3
DINO TAĆI (AMENO)
155
0
DANIJEL BAŽANT (ZELG)
R2028
11
0
IVAN BEBER (SV. DUH)
15
3
FINKO BARIŠIĆ (PITBUL)
R2029
402
0
JOZO STUPALO (MORNAR)
354
3
DINO TAĆI (AMENO)
R2048
15
3
FINKO BARIŠIĆ (PITBUL)
354
0
DINO TAĆI (AMENO)
Medalists
1. FINKO BARIŠIĆ, PIT BULL, Split
2. DINO TAĆI, AMENO
3. IVAN BEBER, SVETI DUH
3. JOZO STUPALO, MORNAR
K1 - Seniori -75
R2001
407
0
ANTE ĆALETA (MORNAR)
255
3
IVAN KUČIĆ (ARMUS)
7
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
229
ANTE BUZOV (UNIRENT)
201
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
R2002
75
3
IVAN LETICA (SPARTAN)
159
0
MATEJ ČARAPAR (TRNJE)
400
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
R2003
302
3
MARKO DORIC (KBRUDAN)
399
0
FILIP DILBER (MORNAR)
245
NIKOLA CRVENKOVIĆ (LEONGYM)
R2012
255
0
IVAN KUČIĆ (ARMUS)
7
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
R2013
229
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
201
0
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
R2014
75
1
IVAN LETICA (SPARTAN)
400
2
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
R2015
302
0
MARKO DORIC (KBRUDAN)
245
3
NIKOLA CRVENKOVIĆ (LEONGYM)
R2034
7
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
229
0
ANTE BUZOV (UNIRENT)
R2035
400
0
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
245
3
NIKOLA CRVENKOVIĆ (LEONGYM)
R2051
7
0
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
245
3
NIKOLA CRVENKOVIĆ (LEONGYM)
Medalists
1. NIKOLA CRVENKOVIĆ, LEON GYM
2. ANTONIO KRAJINOVIĆ, SVETI DUH
3. VLATKO ŽAJA, MORNAR
3. ANTE BUZOV, UNI RENT
K1 - Seniori -81
R2007
267
0
ALBAN DEXARI (OFC)
303
3
DAMIR BOŠNJAK (KBRUDAN)
10
GAJ ĆOSIĆ (SV. DUH)
R2008
237
0
FILIP GAGULA (LEONGYM)
406
3
DAVOR DADIĆ (MORNAR)
R2009
258
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
203
0
FILIP GRGURIĆ (KING)
R2030
303
0
DAMIR BOŠNJAK (KBRUDAN)
10
3
GAJ ĆOSIĆ (SV. DUH)
R2031
406
3
DAVOR DADIĆ (MORNAR)
258
0
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
R2049
10
3
GAJ ĆOSIĆ (SV. DUH)
406
0
DAVOR DADIĆ (MORNAR)
Medalists
1. GAJ ĆOSIĆ, SVETI DUH
2. DAVOR DADIĆ, MORNAR
3. DAMIR BOŠNJAK, RUDAN
3. MATIJA MAĐERIĆ, ARMUS
K1 - Seniori -86
R2019
282
0
TOMISLAV CUKOR (HUS-OS)
414
3
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
R2020
140
3
LUKA JAMAN (BLITZ)
210
0
ALEKSANDAR BANJANIN (DINAMIT)
R2042
414
0
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
140
3
LUKA JAMAN (BLITZ)
Medalists
1. LUKA JAMAN, BLITZ
2. LUKA ŽULJEVIĆ, PIT BULL, Split
3. ALEKSANDAR BANJANIN, DYNAMITE
3. TOMISLAV CUKOR, HUS
K1 - Seniori -91
R2021
60
0
EUGEN LALJAK (LOŠINJ)
19
3
TONI ĆATIPOVIĆ (PITBUL)
R2022
230
3
LUKA ŽULJEVIC (UNIRENT)
14
0
FATMIR DESKAJ (PITBUL)
R2043
19
3
TONI ĆATIPOVIĆ (PITBUL)
230
0
LUKA ŽULJEVIC (UNIRENT)
Medalists
1. TONI ĆATIPOVIĆ, PIT BULL, Split
2. LUKA ŽULJEVIC, UNI RENT
3. EUGEN LALJAK, VIKTORIA
3. FATMIR DESKAJ, PIT BULL, Split
K1 - Seniori +91
R2010
206
3
SIMON KRIZMANIĆ (KING)
284
0
IVO HARAMBAŠIĆ (HUS-OS)
401
HRVOJE UJEVIĆ (MORNAR)
R2011
283
0
MARIO DUJMOVIĆ (HUS-OS)
397
3
PETAR DREŽNJAK (MORNAR)
355
TOMISLAV ČIKOTIĆ (AMENO)
R2032
206
2
SIMON KRIZMANIĆ (KING)
401
1
HRVOJE UJEVIĆ (MORNAR)
R2033
397
0
PETAR DREŽNJAK (MORNAR)
355
3
TOMISLAV ČIKOTIĆ (AMENO)
R2050
206
0
SIMON KRIZMANIĆ (KING)
355
3
TOMISLAV ČIKOTIĆ (AMENO)
Medalists
1. TOMISLAV ČIKOTIĆ, AMENO
2. SIMON KRIZMANIĆ, KING
3. PETAR DREŽNJAK, MORNAR
3. HRVOJE UJEVIĆ, MORNAR
K1 - Seniorke -48
R2037
242
0
MARTA MIKULČIĆ (LEONGYM)
58
3
SNJEŽANA PRGOMET (DALMATI)
Medalists
1. SNJEŽANA PRGOMET, DALMATINO
2. MARTA MIKULČIĆ, LEON GYM
3. ----
3. ----
K1 - Seniorke -52
R2038
97
0
ANA FILIPOVIĆ (IVNCG)
413
3
IVONA LUČIĆ (SV. DUH)
Medalists
1. IVONA LUČIĆ, SVETI DUH
2. ANA FILIPOVIĆ, IVANIĆ GRAD
3. ----
3. ----
K1 - Seniorke -56
R2023
160
0
LUCIJA SLADOLJEV (TRNJE)
315
3
ANČICA NAĐ (IMPACT)
59
KARMELA MAKELJA (DALMATI)
R2044
315
0
ANČICA NAĐ (IMPACT)
59
3
KARMELA MAKELJA (DALMATI)
Medalists
1. KARMELA MAKELJA, DALMATINO
2. ANČICA NAĐ, IMPACT
3. LUCIJA SLADOLJEV, TRNJE
3. ----
K1 - Seniorke -60
R2024
268
0
ISIDORA ĐELNAR (OFC)
244
3
MONIKA BABIĆ (LEONGYM)
132
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
R2045
244
3
MONIKA BABIĆ (LEONGYM)
132
0
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
Medalists
1. MONIKA BABIĆ, LEON GYM
2. DIANA MLADIĆ, ZMAJ
3. ISIDORA ĐELNAR, OFC
3. ----
K1 - Seniorke -65
R2025
363
3
FILIPA MERČEP (LOTUS)
18
0
NIKOLINA VIDAČKOVIĆ (PITBUL)
R2026
408
0
IVANA CVITAN (MORNAR)
163
3
ŠEJLA OMIČEVIĆ (HUS-OS)
R2046
363
0
FILIPA MERČEP (LOTUS)
163
3
ŠEJLA OMIČEVIĆ (HUS-OS)
Medalists
1. ŠEJLA OMIČEVIĆ, HUS
2. FILIPA MERČEP, LOTUS
3. IVANA CVITAN, MORNAR
3. NIKOLINA VIDAČKOVIĆ, PIT BULL, Split
K1 - Seniorke -70
R2027
16
0
LIDIA TOŠIĆ (PITBUL)
57
3
NIVES RADIĆ (DALMATI)
394
HELENA JURIŠIĆ (MORNAR)
R2047
57
2
NIVES RADIĆ (DALMATI)
394
1
HELENA JURIŠIĆ (MORNAR)
Medalists
1. NIVES RADIĆ, DALMATINO
2. HELENA JURIŠIĆ, MORNAR
3. LIDIA TOŠIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
K1 - Seniorke +70
R2039
17
3
LUCIJA BILOBRK (PITBUL)
158
0
GLORIA DRETVIĆ (TRNJE)
Medalists
1. LUCIJA BILOBRK, PIT BULL, Split
2. GLORIA DRETVIĆ, TRNJE
3. ----
3. ----