kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Km, S) i FC (J, S)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište 1
Borilište 2
Borilište R1
Borilište R2
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Seniori -63
PF - Seniori -69
PF - Seniori -74
PF - Seniori -84
PF - Seniori +94
PF - Mlađi kadeti -28
1001
28
0
PETAR BERVIDA (KUTINA)
81
0
BORNA ŠARIĆ (LAV)
287
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
1002
194
0
DAVID KOMSIC (KING)
91
10
ROKO RIBARIĆ (OMEGA)
82
IVAN UDOVIĆ (LAV)
1003
81
11
BORNA ŠARIĆ (LAV)
287
1
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
1004
91
16
ROKO RIBARIĆ (OMEGA)
82
8
IVAN UDOVIĆ (LAV)
1006
81
3
BORNA ŠARIĆ (LAV)
91
9
ROKO RIBARIĆ (OMEGA)
Osvajači medalja
1. ROKO RIBARIĆ, OMEGA
2. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
3. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
3. DAVID MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Mlađi kadeti -32
1005
266
12
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
27
2
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
235
AMAR ŠUKE (ZELG)
193
FILIP ANDRIĆ (KING)
107
MARINO STORIĆ (HBD)
1007
203
5
SIMON CURI (TIGAR)
108
3
MARIN RUŽIĆ (HBD)
24
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
281
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
109
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
1008
266
6
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
235
5
AMAR ŠUKE (ZELG)
1009
193
5
FILIP ANDRIĆ (KING)
107
7
MARINO STORIĆ (HBD)
1010
203
0
SIMON CURI (TIGAR)
24
3
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
1011
281
0
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
109
5
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
1012
266
5
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
107
3
MARINO STORIĆ (HBD)
1013
24
8
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
109
3
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
1015
266
4
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
24
3
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
Osvajači medalja
1. TVRTKO ŠARIĆ, IVANIĆ GRAD
2. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
3. MARINO STORIĆ, HBD
3. ŠIMUN BARIĆ, HBD
PF - Mlađi kadeti -37
1014
14
7
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
185
5
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
1016
55
6
LUKA MIHOKOVIC (MEGA.C.)
78
9
PATRIK LIJAK (MARJAN)
1017
195
3
ANTHONY KVESIĆ (KING)
121
7
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
2
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
1018
196
10
NIKO BULJAN (KING)
120
0
FILIP BAŠIĆ (BUDOL)
1019
264
1
PATRIK JAKOPOVIĆ (IVNCG)
178
6
ALEK KUŠAR (PLANET)
1020
291
10
MATEO IVANKOVIĆ (JASTREB)
54
0
ORLANDO BAČIĆ (MEGA.C.)
114
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1021
14
13
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
78
2
PATRIK LIJAK (MARJAN)
1022
121
6
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
2
12
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
1023
196
3
NIKO BULJAN (KING)
178
13
ALEK KUŠAR (PLANET)
1024
291
13
MATEO IVANKOVIĆ (JASTREB)
114
5
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1025
14
6
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
2
2
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
1026
178
10
ALEK KUŠAR (PLANET)
291
5
MATEO IVANKOVIĆ (JASTREB)
1028
14
5
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
178
0
ALEK KUŠAR (PLANET)
Osvajači medalja
1. MAKSIM ŠENJUG, ZMAJ
2. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
3. KARLO KATINIĆ, SUŠAK
3. MATEO IVANKOVIĆ, JASTREB
PF - Mlađi kadeti -42
1027
272
0
TOMA RUJAK (MAWASHI)
21
0
TEO GRGIĆ (TOM GYM)
282
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
1029
236
1
SEBASTIAN IDRIZI (ZELG)
115
11
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
23
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
1030
253
9
KARLO NOVAK (KUTINA)
243
7
PETAR BERONIĆ (KBK MOS)
263
LEON NOLA (MAWASHI)
265
TONI SIČANICA (IVNCG)
52
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
1031
272
7
TOMA RUJAK (MAWASHI)
282
8
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
1032
115
15
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
23
5
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
1033
253
5
KARLO NOVAK (KUTINA)
263
15
LEON NOLA (MAWASHI)
1034
265
9
TONI SIČANICA (IVNCG)
52
3
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
1035
282
0
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
115
10
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1036
263
4
LEON NOLA (MAWASHI)
265
6
TONI SIČANICA (IVNCG)
1038
115
13
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
265
5
TONI SIČANICA (IVNCG)
Osvajači medalja
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. TONI SIČANICA, IVANIĆ GRAD
3. MATAN KATALINIĆ, MINOTAUR
3. LEON NOLA, MAWASHI
PF - Mlađi kadeti -47
1037
37
1
DANIJEL VODOPIJA (BUZET)
83
11
MORIS TRBULIN (LAV)
1039
50
3
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
261
13
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
1040
242
6
BORNA STAKOR (KBK MOS)
159
12
LEONARDO ČVEK (BTI)
1041
116
2
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
251
5
MICHAEL STENTA (PLANET)
1042
83
20
MORIS TRBULIN (LAV)
261
10
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
1043
159
4
LEONARDO ČVEK (BTI)
251
7
MICHAEL STENTA (PLANET)
1045
83
11
MORIS TRBULIN (LAV)
251
1
MICHAEL STENTA (PLANET)
Osvajači medalja
1. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
2. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
3. LUCIJAN VODAS, IVANIĆ GRAD
3. LEONARDO ČVEK, BTI
PF - Mlađi kadeti +47
1044
33
2
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
290
12
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
280
JAN MATEJ ERNIŠA (MINOTAU)
1046
231
6
MARKO VRH (FUTURA)
248
1
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
84
IVAN TUKA (LAV)
1047
106
0
DINO IVAS (HBD)
57
0
IAN UNUK (MEGA.C.)
29
MATKO PREBEG (KUTINA)
230
IVANO ČELIĆ (FUTURA)
90
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
1048
290
6
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
280
1
JAN MATEJ ERNIŠA (MINOTAU)
1049
231
13
MARKO VRH (FUTURA)
84
8
IVAN TUKA (LAV)
1050
106
6
DINO IVAS (HBD)
29
5
MATKO PREBEG (KUTINA)
1051
230
5
IVANO ČELIĆ (FUTURA)
90
10
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
1052
290
12
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
231
2
MARKO VRH (FUTURA)
1053
106
11
DINO IVAS (HBD)
90
10
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
1055
290
13
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
106
2
DINO IVAS (HBD)
Osvajači medalja
1. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
2. DINO IVAS, HBD
3. MARKO VRH, FUTURA
3. STJEPAN ANDRIĆ, OMEGA
PF - Seniori -63
1054
89
10
KRISTIJAN KATUŠIĆ (OMEGA)
221
0
ANTONIO KRUŠLIN (HUS-OS)
88
ADAM HERCOG (OMEGA)
1056
89
15
KRISTIJAN KATUŠIĆ (OMEGA)
88
8
ADAM HERCOG (OMEGA)
Osvajači medalja
1. KRISTIJAN KATUŠIĆ, OMEGA
2. ADAM HERCOG, OMEGA
3. ANTONIO KRUŠLIN, HUS
3. ----
PF - Seniori -69
1057
9
15
TEO ČENDAK (SUŠAK)
262
22
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
1058
118
0
ROKO BRENKOVIĆ (BUDOL)
181
10
ERVIN KARAMAN (PLANET)
1060
262
3
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
181
0
ERVIN KARAMAN (PLANET)
Osvajači medalja
1. IVAN BULJUBAŠIĆ, MAWASHI
2. ERVIN KARAMAN, PLANET SPORT
3. TEO ČENDAK, SUŠAK
3. ROKO BRENKOVIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Seniori -74
1059
239
14
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
117
13
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
Osvajači medalja
1. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
2. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Seniori -84
1061
289
2
BRANIMIR LOKNAR (JASTREB)
240
13
MIROSLAV GRGIĆ (KBK MOS)
1062
227
1
MARKO ŽOVIN (HUS-OS)
119
11
LEONARDO TOPČAGIĆ (BUDOL)
1065
240
18
MIROSLAV GRGIĆ (KBK MOS)
119
8
LEONARDO TOPČAGIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. MIROSLAV GRGIĆ, MOSLAVAC
2. LEONARDO TOPČAGIĆ, BUDOKAI LABIN
3. BRANIMIR LOKNAR, JASTREB
3. MARKO ŽOVIN, HUS
PF - Seniori +94
1063
254
0
STJEPAN BABIĆ (TOM GYM)
174
0
JURE DRLJE (AMENO)
1064
238
11
MARKO FILIPOVIĆ (KBK MOS)
222
0
DENIS IVOŠ (HUS-OS)
1066
174
19
JURE DRLJE (AMENO)
238
16
MARKO FILIPOVIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. JURE DRLJE, AMENO
2. MARKO FILIPOVIĆ, MOSLAVAC
3. ----
3. DENIS IVOŠ, HUS