kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Km, S) i FC (J, S)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
ARMUS
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DALMATINO
FIGHTER
FUTURA
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KRAPINA
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
LEON GYM
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
OMEGA
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
PRETORIAN
PRIME
RUDAN
SUŠAK
SVETI JURE, Vrgorac
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
TRNJE
TROGIR
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VRSAR
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Seniorke +70
PF - Mlađi kadeti -42
1027
272
0
TOMA RUJAK (MAWASHI)
21
0
TEO GRGIĆ (TOM GYM)
282
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
1029
236
1
SEBASTIAN IDRIZI (ZELG)
115
11
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
23
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
1030
253
9
KARLO NOVAK (KUTINA)
243
7
PETAR BERONIĆ (KBK MOS)
263
LEON NOLA (MAWASHI)
265
TONI SIČANICA (IVNCG)
52
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
1031
272
7
TOMA RUJAK (MAWASHI)
282
8
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
1032
115
15
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
23
5
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
1033
253
5
KARLO NOVAK (KUTINA)
263
15
LEON NOLA (MAWASHI)
1034
265
9
TONI SIČANICA (IVNCG)
52
3
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
1035
282
0
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
115
10
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1036
263
4
LEON NOLA (MAWASHI)
265
6
TONI SIČANICA (IVNCG)
1038
115
13
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
265
5
TONI SIČANICA (IVNCG)
Osvajači medalja
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. TONI SIČANICA, IVANIĆ GRAD
3. MATAN KATALINIĆ, MINOTAUR
3. LEON NOLA, MAWASHI
PF - Mlađi kadeti -47
1037
37
1
DANIJEL VODOPIJA (BUZET)
83
11
MORIS TRBULIN (LAV)
1039
50
3
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
261
13
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
1040
242
6
BORNA STAKOR (KBK MOS)
159
12
LEONARDO ČVEK (BTI)
1041
116
2
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
251
5
MICHAEL STENTA (PLANET)
1042
83
20
MORIS TRBULIN (LAV)
261
10
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
1043
159
4
LEONARDO ČVEK (BTI)
251
7
MICHAEL STENTA (PLANET)
1045
83
11
MORIS TRBULIN (LAV)
251
1
MICHAEL STENTA (PLANET)
Osvajači medalja
1. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
2. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
3. LUCIJAN VODAS, IVANIĆ GRAD
3. LEONARDO ČVEK, BTI
PF - Mlađe kadetkinje -42
2023
76
0
KORNELIJA ERCEGOVIĆ (MARJAN)
207
0
KATARINA PALADA (TROGIR)
51
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
184
MARTINA GRABAR (PLANET)
229
BOJANA MAVSAR (FUTURA)
312
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
255
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
279
PETRA KALAC (MINOTAU)
59
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
2025
76
0
KORNELIJA ERCEGOVIĆ (MARJAN)
51
10
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
2026
184
10
MARTINA GRABAR (PLANET)
229
8
BOJANA MAVSAR (FUTURA)
2027
312
11
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
255
0
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
2028
279
0
PETRA KALAC (MINOTAU)
59
3
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
2029
51
12
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
184
2
MARTINA GRABAR (PLANET)
2030
312
14
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
59
10
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
2032
51
6
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
312
2
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
Osvajači medalja
1. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
2. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
3. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
3. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
PF - Seniorke +70
2051
173
13
ELA FILIPOVIĆ (AMENO)
49
3
KARMEN GALAC (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. ELA FILIPOVIĆ, AMENO
2. KARMEN GALAC, VELEBIT
3. ----
3. ----