kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Km, S) i FC (J, S)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARMUS
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DALMATINO
FIGHTER
FUTURA
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KRAPINA
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
LEON GYM
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
OMEGA
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
PRETORIAN
PRIME
RUDAN
SUŠAK
SVETI JURE, Vrgorac
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
TRNJE
TROGIR
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VRSAR
ZAGREB
ZMAJ
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađe kadetkinje -28
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Mlađi kadeti -37
1014
14
7
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
185
5
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
1016
55
6
LUKA MIHOKOVIC (MEGA.C.)
78
9
PATRIK LIJAK (MARJAN)
1017
195
3
ANTHONY KVESIĆ (KING)
121
7
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
2
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
1018
196
10
NIKO BULJAN (KING)
120
0
FILIP BAŠIĆ (BUDOL)
1019
264
1
PATRIK JAKOPOVIĆ (IVNCG)
178
6
ALEK KUŠAR (PLANET)
1020
291
10
MATEO IVANKOVIĆ (JASTREB)
54
0
ORLANDO BAČIĆ (MEGA.C.)
114
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1021
14
13
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
78
2
PATRIK LIJAK (MARJAN)
1022
121
6
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
2
12
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
1023
196
3
NIKO BULJAN (KING)
178
13
ALEK KUŠAR (PLANET)
1024
291
13
MATEO IVANKOVIĆ (JASTREB)
114
5
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1025
14
6
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
2
2
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
1026
178
10
ALEK KUŠAR (PLANET)
291
5
MATEO IVANKOVIĆ (JASTREB)
1028
14
5
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
178
0
ALEK KUŠAR (PLANET)
Medalists
1. MAKSIM ŠENJUG, ZMAJ
2. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
3. KARLO KATINIĆ, SUŠAK
3. MATEO IVANKOVIĆ, JASTREB
PF - Mlađe kadetkinje -28
2001
154
1
EVA BEDI (SUŠAK)
77
11
MARIJA VLAIĆ (MARJAN)
2002
183
0
HANA ZUBER (PLANET)
30
10
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
2004
77
0
MARIJA VLAIĆ (MARJAN)
30
10
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
Medalists
1. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
2. MARIJA VLAIĆ, MARJAN 1975
3. HANA ZUBER, PLANET SPORT
3. EVA BEDI, SUŠAK
PF - Mlađe kadetkinje -42
2023
76
0
KORNELIJA ERCEGOVIĆ (MARJAN)
207
0
KATARINA PALADA (TROGIR)
51
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
184
MARTINA GRABAR (PLANET)
229
BOJANA MAVSAR (FUTURA)
312
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
255
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
279
PETRA KALAC (MINOTAU)
59
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
2025
76
0
KORNELIJA ERCEGOVIĆ (MARJAN)
51
10
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
2026
184
10
MARTINA GRABAR (PLANET)
229
8
BOJANA MAVSAR (FUTURA)
2027
312
11
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
255
0
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
2028
279
0
PETRA KALAC (MINOTAU)
59
3
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
2029
51
12
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
184
2
MARTINA GRABAR (PLANET)
2030
312
14
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
59
10
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
2032
51
6
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
312
2
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
Medalists
1. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
2. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
3. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
3. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
PF - Mlađe kadetkinje -47
2031
75
0
KATARINA PAVIĆ (MARJAN)
273
11
SARA JELIĆ (MAWASHI)
329
DORA COTIĆ (BUZET)
199
ADRIANA BRAJKOVIĆ (KING)
105
CHIARA IVAS (HBD)
2033
273
10
SARA JELIĆ (MAWASHI)
329
0
DORA COTIĆ (BUZET)
2034
199
10
ADRIANA BRAJKOVIĆ (KING)
105
0
CHIARA IVAS (HBD)
2036
273
11
SARA JELIĆ (MAWASHI)
199
6
ADRIANA BRAJKOVIĆ (KING)
Medalists
1. SARA JELIĆ, MAWASHI
2. ADRIANA BRAJKOVIĆ, KING
3. DORA COTIĆ, FIGHTER
3. CHIARA IVAS, HBD