kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Km, S) i FC (J, S)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARMUS
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DALMATINO
FIGHTER
FUTURA
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KRAPINA
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
LEON GYM
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
OMEGA
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
PRETORIAN
PRIME
RUDAN
SUŠAK
SVETI JURE, Vrgorac
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
TRNJE
TROGIR
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VRSAR
ZAGREB
ZMAJ
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Seniori -69
PF - Seniorke -60
PF - Mlađi kadeti -42
1027
272
0
TOMA RUJAK (MAWASHI)
21
0
TEO GRGIĆ (TOM GYM)
282
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
1029
236
1
SEBASTIAN IDRIZI (ZELG)
115
11
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
23
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
1030
253
9
KARLO NOVAK (KUTINA)
243
7
PETAR BERONIĆ (KBK MOS)
263
LEON NOLA (MAWASHI)
265
TONI SIČANICA (IVNCG)
52
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
1031
272
7
TOMA RUJAK (MAWASHI)
282
8
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
1032
115
15
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
23
5
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
1033
253
5
KARLO NOVAK (KUTINA)
263
15
LEON NOLA (MAWASHI)
1034
265
9
TONI SIČANICA (IVNCG)
52
3
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
1035
282
0
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
115
10
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1036
263
4
LEON NOLA (MAWASHI)
265
6
TONI SIČANICA (IVNCG)
1038
115
13
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
265
5
TONI SIČANICA (IVNCG)
Medalists
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. TONI SIČANICA, IVANIĆ GRAD
3. MATAN KATALINIĆ, MINOTAUR
3. LEON NOLA, MAWASHI
PF - Mlađe kadetkinje -37
2013
182
14
EVA UHAČ (PLANET)
268
15
KATE ŠTEFANAC (MAWASHI)
32
TARA GAĆEŠA (KUTINA)
2015
158
10
LEONARDA DEAK (BTI)
122
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
197
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
2016
160
0
LORENA ZEBA (BTI)
61
0
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
247
LEONA BARTOLIN (NINJA)
156
ANA PRAVICA (BTI)
161
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
2017
268
10
KATE ŠTEFANAC (MAWASHI)
32
5
TARA GAĆEŠA (KUTINA)
2018
158
1
LEONARDA DEAK (BTI)
197
2
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
2019
61
0
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
247
2
LEONA BARTOLIN (NINJA)
2020
156
0
ANA PRAVICA (BTI)
161
10
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
2021
268
3
KATE ŠTEFANAC (MAWASHI)
197
5
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
2022
247
10
LEONA BARTOLIN (NINJA)
161
4
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
2024
197
0
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
247
10
LEONA BARTOLIN (NINJA)
Medalists
1. LEONA BARTOLIN, NINJA
2. EVA LEONA KOMŠIĆ, KING
3. PETRA MIKULIĆ, TIGAR BROD
3. KATE ŠTEFANAC, MAWASHI
PF - Mlađe kadetkinje -47
2031
75
0
KATARINA PAVIĆ (MARJAN)
273
11
SARA JELIĆ (MAWASHI)
329
DORA COTIĆ (BUZET)
199
ADRIANA BRAJKOVIĆ (KING)
105
CHIARA IVAS (HBD)
2033
273
10
SARA JELIĆ (MAWASHI)
329
0
DORA COTIĆ (BUZET)
2034
199
10
ADRIANA BRAJKOVIĆ (KING)
105
0
CHIARA IVAS (HBD)
2036
273
11
SARA JELIĆ (MAWASHI)
199
6
ADRIANA BRAJKOVIĆ (KING)
Medalists
1. SARA JELIĆ, MAWASHI
2. ADRIANA BRAJKOVIĆ, KING
3. DORA COTIĆ, FIGHTER
3. CHIARA IVAS, HBD
PF - Mlađe kadetkinje +47
2035
42
2
LEA FABRIS (BUZET)
269
12
IVANA LJUBAN (MAWASHI)
56
EMINA HOTI (MEGA.C.)
39
KARLA GRŽINIĆ (BUZET)
60
LARA RADOČAJ (TGRSL)
2037
258
3
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
74
0
EMA KATIĆ (TGRSL)
277
IVANA BRSTILO (MAWASHI)
36
CHIARA RYTZ (BUZET)
241
TEA GLAVAŠ (KBK MOS)
2038
269
6
IVANA LJUBAN (MAWASHI)
56
12
EMINA HOTI (MEGA.C.)
2039
39
2
KARLA GRŽINIĆ (BUZET)
60
12
LARA RADOČAJ (TGRSL)
2040
258
7
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
277
14
IVANA BRSTILO (MAWASHI)
2041
36
14
CHIARA RYTZ (BUZET)
241
5
TEA GLAVAŠ (KBK MOS)
2042
56
1
EMINA HOTI (MEGA.C.)
60
8
LARA RADOČAJ (TGRSL)
2043
277
10
IVANA BRSTILO (MAWASHI)
36
7
CHIARA RYTZ (BUZET)
2045
60
12
LARA RADOČAJ (TGRSL)
277
2
IVANA BRSTILO (MAWASHI)
Medalists
1. LARA RADOČAJ, TIGAR, Slunj
2. IVANA BRSTILO, MAWASHI
3. EMINA HOTI, MEGA CENTAR
3. CHIARA RYTZ, FIGHTER
PF - Seniori -69
1057
9
15
TEO ČENDAK (SUŠAK)
262
22
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
1058
118
0
ROKO BRENKOVIĆ (BUDOL)
181
10
ERVIN KARAMAN (PLANET)
1060
262
3
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
181
0
ERVIN KARAMAN (PLANET)
Medalists
1. IVAN BULJUBAŠIĆ, MAWASHI
2. ERVIN KARAMAN, PLANET SPORT
3. TEO ČENDAK, SUŠAK
3. ROKO BRENKOVIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Seniorke -60
2047
259
0
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
301
0
LARA DESPOT (TIGAR)
85
ANA ALABER (LAV)
2049
259
12
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
85
2
ANA ALABER (LAV)
Medalists
1. KRISTINA RAVLIĆ, MAWASHI
2. ANA ALABER, LAV, Pula
3. ----
3. ----