kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Km, S) i FC (J, S)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARMUS
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DALMATINO
FIGHTER
FUTURA
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KRAPINA
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
LEON GYM
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
OMEGA
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
PRETORIAN
PRIME
RUDAN
SUŠAK
SVETI JURE, Vrgorac
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
TRNJE
TROGIR
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VRSAR
ZAGREB
ZMAJ
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -42
FC - Juniori -67
FC - Juniori -71
FC - Juniori -75
PF - Mlađi kadeti -32
1005
266
12
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
27
2
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
235
AMAR ŠUKE (ZELG)
193
FILIP ANDRIĆ (KING)
107
MARINO STORIĆ (HBD)
1007
203
5
SIMON CURI (TIGAR)
108
3
MARIN RUŽIĆ (HBD)
24
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
281
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
109
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
1008
266
6
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
235
5
AMAR ŠUKE (ZELG)
1009
193
5
FILIP ANDRIĆ (KING)
107
7
MARINO STORIĆ (HBD)
1010
203
0
SIMON CURI (TIGAR)
24
3
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
1011
281
0
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
109
5
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
1012
266
5
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
107
3
MARINO STORIĆ (HBD)
1013
24
8
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
109
3
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
1015
266
4
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
24
3
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
Medalists
1. TVRTKO ŠARIĆ, IVANIĆ GRAD
2. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
3. MARINO STORIĆ, HBD
3. ŠIMUN BARIĆ, HBD
PF - Mlađi kadeti -42
1027
272
0
TOMA RUJAK (MAWASHI)
21
0
TEO GRGIĆ (TOM GYM)
282
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
1029
236
1
SEBASTIAN IDRIZI (ZELG)
115
11
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
23
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
1030
253
9
KARLO NOVAK (KUTINA)
243
7
PETAR BERONIĆ (KBK MOS)
263
LEON NOLA (MAWASHI)
265
TONI SIČANICA (IVNCG)
52
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
1031
272
7
TOMA RUJAK (MAWASHI)
282
8
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
1032
115
15
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
23
5
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
1033
253
5
KARLO NOVAK (KUTINA)
263
15
LEON NOLA (MAWASHI)
1034
265
9
TONI SIČANICA (IVNCG)
52
3
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
1035
282
0
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
115
10
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1036
263
4
LEON NOLA (MAWASHI)
265
6
TONI SIČANICA (IVNCG)
1038
115
13
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
265
5
TONI SIČANICA (IVNCG)
Medalists
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. TONI SIČANICA, IVANIĆ GRAD
3. MATAN KATALINIĆ, MINOTAUR
3. LEON NOLA, MAWASHI
FC - Juniori -67
R2007
302
0
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
232
0
ERDAL ŠEHALJI (ZELG)
211
MLADEN SLIŠKO (PRIME)
R2029
232
3
ERDAL ŠEHALJI (ZELG)
211
0
MLADEN SLIŠKO (PRIME)
Medalists
1. ERDAL ŠEHALJI, TROJAN ISTRA
2. MLADEN SLIŠKO, PRIME
3. ----
3. ----
FC - Juniori -71
R2001
138
0
IVAN ZORO (PITBUL)
110
3
ENRIKO KRLUK (HBD)
171
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
234
DAVID JURKOVIĆ (ZELG)
223
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
R2014
110
3
ENRIKO KRLUK (HBD)
171
0
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
R2015
234
1
DAVID JURKOVIĆ (ZELG)
223
2
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
R2033
110
3
ENRIKO KRLUK (HBD)
223
0
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
Medalists
1. ENRIKO KRLUK, HBD
2. FILIP MATIĆ, HUS
3. MARINKO BANOVIĆ, ARMUS
3. DAVID JURKOVIĆ, TROJAN ISTRA
FC - Juniori -75
R2008
224
0
JOSIP SAMARDŽIĆ (HUS-OS)
86
3
FRAN PAPIĆ (CRO)
R2009
18
3
VITO KOŠAR (ŠK)
233
0
GABRIEL BRAUS (ZELG)
R2030
86
0
FRAN PAPIĆ (CRO)
18
3
VITO KOŠAR (ŠK)
Medalists
1. VITO KOŠAR, ŠKORPION
2. FRAN PAPIĆ, CROATIA
3. GABRIEL BRAUS, TROJAN ISTRA
3. JOSIP SAMARDŽIĆ, HUS