kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Km, S) i FC (J, S)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
ARMUS
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DALMATINO
FIGHTER
FUTURA
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KRAPINA
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
LEON GYM
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
OMEGA
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
PRETORIAN
PRIME
RUDAN
SUŠAK
SVETI JURE, Vrgorac
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
TRNJE
TROGIR
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VRSAR
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Seniori -63
PF - Seniori -84
PF - Seniori +94
FC - Juniori -71
FC - Juniori -75
FC - Juniori -81
FC - Juniori +91
FC - Juniorke -56
PF - Seniori -63
1054
89
10
KRISTIJAN KATUŠIĆ (OMEGA)
221
0
ANTONIO KRUŠLIN (HUS-OS)
88
ADAM HERCOG (OMEGA)
1056
89
15
KRISTIJAN KATUŠIĆ (OMEGA)
88
8
ADAM HERCOG (OMEGA)
Osvajači medalja
1. KRISTIJAN KATUŠIĆ, OMEGA
2. ADAM HERCOG, OMEGA
3. ANTONIO KRUŠLIN, HUS
3. ----
PF - Seniori -84
1061
289
2
BRANIMIR LOKNAR (JASTREB)
240
13
MIROSLAV GRGIĆ (KBK MOS)
1062
227
1
MARKO ŽOVIN (HUS-OS)
119
11
LEONARDO TOPČAGIĆ (BUDOL)
1065
240
18
MIROSLAV GRGIĆ (KBK MOS)
119
8
LEONARDO TOPČAGIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. MIROSLAV GRGIĆ, MOSLAVAC
2. LEONARDO TOPČAGIĆ, BUDOKAI LABIN
3. BRANIMIR LOKNAR, JASTREB
3. MARKO ŽOVIN, HUS
PF - Seniori +94
1063
254
0
STJEPAN BABIĆ (TOM GYM)
174
0
JURE DRLJE (AMENO)
1064
238
11
MARKO FILIPOVIĆ (KBK MOS)
222
0
DENIS IVOŠ (HUS-OS)
1066
174
19
JURE DRLJE (AMENO)
238
16
MARKO FILIPOVIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. JURE DRLJE, AMENO
2. MARKO FILIPOVIĆ, MOSLAVAC
3. ----
3. DENIS IVOŠ, HUS
FC - Juniori -71
R2001
138
0
IVAN ZORO (PITBUL)
110
3
ENRIKO KRLUK (HBD)
171
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
234
DAVID JURKOVIĆ (ZELG)
223
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
R2014
110
3
ENRIKO KRLUK (HBD)
171
0
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
R2015
234
1
DAVID JURKOVIĆ (ZELG)
223
2
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
R2033
110
3
ENRIKO KRLUK (HBD)
223
0
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
Osvajači medalja
1. ENRIKO KRLUK, HBD
2. FILIP MATIĆ, HUS
3. MARINKO BANOVIĆ, ARMUS
3. DAVID JURKOVIĆ, TROJAN ISTRA
FC - Juniori -75
R2008
224
0
JOSIP SAMARDŽIĆ (HUS-OS)
86
3
FRAN PAPIĆ (CRO)
R2009
18
3
VITO KOŠAR (ŠK)
233
0
GABRIEL BRAUS (ZELG)
R2030
86
0
FRAN PAPIĆ (CRO)
18
3
VITO KOŠAR (ŠK)
Osvajači medalja
1. VITO KOŠAR, ŠKORPION
2. FRAN PAPIĆ, CROATIA
3. GABRIEL BRAUS, TROJAN ISTRA
3. JOSIP SAMARDŽIĆ, HUS
FC - Juniori -81
R2010
175
3
ANTONIO RUKAVINA (MLADOST)
225
0
TOMISLAV CUKOR (HUS-OS)
R2011
47
3
ANTE BULOG (SV.JURE)
103
0
ANTE BILIĆ (LOTUS)
R2031
175
0
ANTONIO RUKAVINA (MLADOST)
47
3
ANTE BULOG (SV.JURE)
Osvajači medalja
1. ANTE BULOG, SVETI JURE, Vrgorac
2. ANTONIO RUKAVINA, MLADOST
3. ANTE BILIĆ, LOTUS
3. TOMISLAV CUKOR, HUS
FC - Juniori +91
R2022
226
0
FILIP PINTARIĆ (HUS-OS)
250
3
KARLO TEŠIJA (PITBUL)
Osvajači medalja
1. KARLO TEŠIJA, PIT BULL, Split
2. FILIP PINTARIĆ, HUS
3. ----
3. ----
FC - Juniorke -56
R2024
228
0
LARA MATOŠEVIĆ (HUS-OS)
260
3
IDA LONČARIĆ KLOBUK (IVNCG)
Osvajači medalja
1. IDA LONČARIĆ KLOBUK, IVANIĆ GRAD
2. LARA MATOŠEVIĆ, HUS
3. ----
3. ----