kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Km, S) i FC (J, S)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
ARMUS
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DALMATINO
FIGHTER
FUTURA
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KRAPINA
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
LEON GYM
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
OMEGA
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
PRETORIAN
PRIME
RUDAN
SUŠAK
SVETI JURE, Vrgorac
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
TRNJE
TROGIR
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VRSAR
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Mlađe kadetkinje -42
2023
76
0
KORNELIJA ERCEGOVIĆ (MARJAN)
207
0
KATARINA PALADA (TROGIR)
51
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
184
MARTINA GRABAR (PLANET)
229
BOJANA MAVSAR (FUTURA)
312
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
255
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
279
PETRA KALAC (MINOTAU)
59
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
2025
76
0
KORNELIJA ERCEGOVIĆ (MARJAN)
51
10
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
2026
184
10
MARTINA GRABAR (PLANET)
229
8
BOJANA MAVSAR (FUTURA)
2027
312
11
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
255
0
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
2028
279
0
PETRA KALAC (MINOTAU)
59
3
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
2029
51
12
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
184
2
MARTINA GRABAR (PLANET)
2030
312
14
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
59
10
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
2032
51
6
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
312
2
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
Osvajači medalja
1. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
2. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
3. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
3. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
PF - Mlađe kadetkinje +47
2035
42
2
LEA FABRIS (BUZET)
269
12
IVANA LJUBAN (MAWASHI)
56
EMINA HOTI (MEGA.C.)
39
KARLA GRŽINIĆ (BUZET)
60
LARA RADOČAJ (TGRSL)
2037
258
3
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
74
0
EMA KATIĆ (TGRSL)
277
IVANA BRSTILO (MAWASHI)
36
CHIARA RYTZ (BUZET)
241
TEA GLAVAŠ (KBK MOS)
2038
269
6
IVANA LJUBAN (MAWASHI)
56
12
EMINA HOTI (MEGA.C.)
2039
39
2
KARLA GRŽINIĆ (BUZET)
60
12
LARA RADOČAJ (TGRSL)
2040
258
7
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
277
14
IVANA BRSTILO (MAWASHI)
2041
36
14
CHIARA RYTZ (BUZET)
241
5
TEA GLAVAŠ (KBK MOS)
2042
56
1
EMINA HOTI (MEGA.C.)
60
8
LARA RADOČAJ (TGRSL)
2043
277
10
IVANA BRSTILO (MAWASHI)
36
7
CHIARA RYTZ (BUZET)
2045
60
12
LARA RADOČAJ (TGRSL)
277
2
IVANA BRSTILO (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. LARA RADOČAJ, TIGAR, Slunj
2. IVANA BRSTILO, MAWASHI
3. EMINA HOTI, MEGA CENTAR
3. CHIARA RYTZ, FIGHTER