kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Km, S) i FC (J, S)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARMUS
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DALMATINO
FIGHTER
FUTURA
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KRAPINA
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
LEON GYM
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
OMEGA
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
PRETORIAN
PRIME
RUDAN
SUŠAK
SVETI JURE, Vrgorac
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
TRNJE
TROGIR
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VRSAR
ZAGREB
ZMAJ
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
FC - Juniori -71
FC - Seniori -57
FC - Seniori -81
FC - Seniori -91
FC - Juniori -71
R2001
138
0
IVAN ZORO (PITBUL)
110
3
ENRIKO KRLUK (HBD)
171
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
234
DAVID JURKOVIĆ (ZELG)
223
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
R2014
110
3
ENRIKO KRLUK (HBD)
171
0
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
R2015
234
1
DAVID JURKOVIĆ (ZELG)
223
2
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
R2033
110
3
ENRIKO KRLUK (HBD)
223
0
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
Medalists
1. ENRIKO KRLUK, HBD
2. FILIP MATIĆ, HUS
3. MARINKO BANOVIĆ, ARMUS
3. DAVID JURKOVIĆ, TROJAN ISTRA
FC - Seniori -57
R1027
217
0
FRANJO OPAČAK (TGRBROD)
170
0
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
Medalists
1. NIKOLA JOSIPOVIĆ, ARMUS
2. ----
3. ----
3. ----
FC - Seniori -81
R1002
71
3
TIHOMIR VRANJIĆ (IVNCG)
323
0
DAMIR ANDRIĆ (TGRBROD)
252
MARKO ČIZMIĆ (PITBZG)
48
NIKICA RADONIĆ (SV.JURE)
148
LOVRO VRBIĆ (TRNJE)
R1003
68
3
ANTON LJUCOVIĆ (IVNCG)
73
0
NIKOLA BOŽIĆ (OFC)
169
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
294
GORDAN BAKŠIĆ (JASTREB)
315
MATEJ LEBO (TGRBROD)
R1010
71
0
TIHOMIR VRANJIĆ (IVNCG)
252
3
MARKO ČIZMIĆ (PITBZG)
R1011
48
3
NIKICA RADONIĆ (SV.JURE)
148
0
LOVRO VRBIĆ (TRNJE)
R1012
68
0
ANTON LJUCOVIĆ (IVNCG)
169
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
R1013
294
2
GORDAN BAKŠIĆ (JASTREB)
315
1
MATEJ LEBO (TGRBROD)
R1025
252
1
MARKO ČIZMIĆ (PITBZG)
48
2
NIKICA RADONIĆ (SV.JURE)
R1026
169
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
294
0
GORDAN BAKŠIĆ (JASTREB)
R1039
48
3
NIKICA RADONIĆ (SV.JURE)
169
0
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
Medalists
1. NIKICA RADONIĆ, SVETI JURE, Vrgorac
2. MATIJA MAĐERIĆ, ARMUS
3. MARKO ČIZMIĆ, PIT BULL, Zagreb
3. GORDAN BAKŠIĆ, JASTREB
FC - Seniori -91
R1004
186
0
MARKO DELIĆ (VISOKA)
256
3
LUKA ŽULJEVIC (UNIRENT)
135
TONI ĆATIPOVIĆ (PITBUL)
R1005
318
0
MARIO MATUKA (TGRBROD)
205
3
LUAN REFIKI (VRSAR)
168
EUGEN LALJAK (ARMUS)
R1021
256
1
LUKA ŽULJEVIC (UNIRENT)
135
2
TONI ĆATIPOVIĆ (PITBUL)
R1022
205
3
LUAN REFIKI (VRSAR)
168
0
EUGEN LALJAK (ARMUS)
R1037
135
3
TONI ĆATIPOVIĆ (PITBUL)
205
0
LUAN REFIKI (VRSAR)
Medalists
1. TONI ĆATIPOVIĆ, PIT BULL, Split
2. LUAN REFIKI, VRSAR
3. LUKA ŽULJEVIC, UNI RENT
3. EUGEN LALJAK, ARMUS