kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Km, S) i FC (J, S)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Seniori
PF - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
FC - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
FC - Juniori -51
FC - Juniori -54
FC - Juniori -57
FC - Juniori -60
FC - Juniori -63,5
FC - Juniori -67
FC - Juniori -71
FC - Juniori -75
FC - Juniori -81
FC - Juniori -86
FC - Juniori -91
FC - Juniori +91
FC - Juniori -51
R2004
124
0
ILIR DESKAJ (PITBUL)
200
3
PJETER CURI (TIGAR)
R2005
162
3
ANTONIO STOJANOVIĆ (TGRBROD)
300
0
DAVID FURDEK (TIGAR)
R2027
200
2
PJETER CURI (TIGAR)
162
1
ANTONIO STOJANOVIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. PJETER CURI, TIGAR, Karlovac
2. ANTONIO STOJANOVIĆ, TIGAR BROD
3. ILIR DESKAJ, PIT BULL, Split
3. DAVID FURDEK, TIGAR, Karlovac
FC - Juniori -54
R2018
79
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
163
0
JERKO JURIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. STJEPAN SEDAK, ZMAJ
2. JERKO JURIĆ, TIGAR BROD
3. ----
3. ----
FC - Juniori -57
R2019
216
0
ERIK TOMAC (TGRBROD)
153
3
ROBERT ZUFIC (KBRUDAN)
Medalists
1. ROBERT ZUFIC, RUDAN
2. ERIK TOMAC, TIGAR BROD
3. ----
3. ----
FC - Juniori -60
R2020
139
0
DAVOR AMULIĆ (PITBUL)
70
3
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
Medalists
1. PATRIK ČAUŠ, IVANIĆ GRAD
2. DAVOR AMULIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
FC - Juniori -63,5
R2006
46
1
ANDRIJA GAŠPAR (SV.JURE)
142
2
PATRIK GRĐAN (MLADOST)
132
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
R2028
142
0
PATRIK GRĐAN (MLADOST)
132
3
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
Medalists
1. ROKO DOŽDOR, PIT BULL, Split
2. PATRIK GRĐAN, MLADOST
3. ANDRIJA GAŠPAR, SVETI JURE, Vrgorac
3. ----
FC - Juniori -67
R2007
302
0
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
232
0
ERDAL ŠEHALJI (ZELG)
211
MLADEN SLIŠKO (PRIME)
R2029
232
3
ERDAL ŠEHALJI (ZELG)
211
0
MLADEN SLIŠKO (PRIME)
Medalists
1. ERDAL ŠEHALJI, TROJAN ISTRA
2. MLADEN SLIŠKO, PRIME
3. ----
3. ----
FC - Juniori -71
R2001
138
0
IVAN ZORO (PITBUL)
110
3
ENRIKO KRLUK (HBD)
171
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
234
DAVID JURKOVIĆ (ZELG)
223
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
R2014
110
3
ENRIKO KRLUK (HBD)
171
0
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
R2015
234
1
DAVID JURKOVIĆ (ZELG)
223
2
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
R2033
110
3
ENRIKO KRLUK (HBD)
223
0
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
Medalists
1. ENRIKO KRLUK, HBD
2. FILIP MATIĆ, HUS
3. MARINKO BANOVIĆ, ARMUS
3. DAVID JURKOVIĆ, TROJAN ISTRA
FC - Juniori -75
R2008
224
0
JOSIP SAMARDŽIĆ (HUS-OS)
86
3
FRAN PAPIĆ (CRO)
R2009
18
3
VITO KOŠAR (ŠK)
233
0
GABRIEL BRAUS (ZELG)
R2030
86
0
FRAN PAPIĆ (CRO)
18
3
VITO KOŠAR (ŠK)
Medalists
1. VITO KOŠAR, ŠKORPION
2. FRAN PAPIĆ, CROATIA
3. GABRIEL BRAUS, TROJAN ISTRA
3. JOSIP SAMARDŽIĆ, HUS
FC - Juniori -81
R2010
175
3
ANTONIO RUKAVINA (MLADOST)
225
0
TOMISLAV CUKOR (HUS-OS)
R2011
47
3
ANTE BULOG (SV.JURE)
103
0
ANTE BILIĆ (LOTUS)
R2031
175
0
ANTONIO RUKAVINA (MLADOST)
47
3
ANTE BULOG (SV.JURE)
Medalists
1. ANTE BULOG, SVETI JURE, Vrgorac
2. ANTONIO RUKAVINA, MLADOST
3. ANTE BILIĆ, LOTUS
3. TOMISLAV CUKOR, HUS
FC - Juniori -86
R2012
304
0
IVAN PROJIC (KBRUDAN)
164
0
FRANJO MARINČIĆ (TGRBROD)
R2013
244
0
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
206
0
JOSIP PALADA (TROGIR)
R2032
304
0
IVAN PROJIC (KBRUDAN)
244
3
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
Medalists
1. LUKA ŽULJEVIĆ, PIT BULL, Split
2. IVAN PROJIC, RUDAN
3. ----
3. ----
FC - Juniori -91
R2021
53
3
PATRIK RAPAIĆ (MEGA.C.)
97
0
LUKAS JURIĆ (ROVINJ)
Medalists
1. PATRIK RAPAIĆ, MEGA CENTAR
2. LUKAS JURIĆ, BUDOKAI
3. ----
3. ----
FC - Juniori +91
R2022
226
0
FILIP PINTARIĆ (HUS-OS)
250
3
KARLO TEŠIJA (PITBUL)
Medalists
1. KARLO TEŠIJA, PIT BULL, Split
2. FILIP PINTARIĆ, HUS
3. ----
3. ----