kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Km), LC (Ks), KL (Jun), LK (Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
DALMACIJA
DALMATINO
DOMSA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
DUBRAVA
EXCALIBUR
FIGHTER
FRANKOPAN
GLINA
HBD
HUS
ISSA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KNEZ
KUTINA
LEGEND
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
NINJA
OMEGA
PALESTRA
PAUCI
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
UNI RENT
VELEBIT
VRSAR
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
LC - Stariji kadeti-63
KL - Juniori-69
KL - Juniori-79
KL - Juniori-84
LC - Stariji kadeti-63
168
ALEK KUŠAR (PLANET)
2013
112
3
ROKO POZAIĆ (DOMSA)
163
0
PATRIK LIJAK (MARJAN)
49
MARIN ŠEGVIĆ (PITBUL)
235
TOMA RUJAK (MAWASHI)
2015
145
0
MARINO KOVAČEVIĆ (PALESTR)
307
0
ORLANDO BAČIĆ (MEGA.C.)
173
MICHAEL STENTA (PLANET)
122
VITO PERIŠ (GATA)
114
PATRIK BERGER (ZG)
2016
168
3
ALEK KUŠAR (PLANET)
112
0
ROKO POZAIĆ (DOMSA)
2017
49
0
MARIN ŠEGVIĆ (PITBUL)
235
0
TOMA RUJAK (MAWASHI)
2018
145
0
MARINO KOVAČEVIĆ (PALESTR)
173
3
MICHAEL STENTA (PLANET)
2019
122
0
VITO PERIŠ (GATA)
114
0
PATRIK BERGER (ZG)
2020
168
3
ALEK KUŠAR (PLANET)
235
0
TOMA RUJAK (MAWASHI)
2021
173
2
MICHAEL STENTA (PLANET)
114
1
PATRIK BERGER (ZG)
2023
168
1
ALEK KUŠAR (PLANET)
173
2
MICHAEL STENTA (PLANET)
Osvajači medalja
1. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
2. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
3. PATRIK BERGER, ZAGREB
3. TOMA RUJAK, MAWASHI
KL - Juniori-69
325
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
3008
264
3
LEON MARAK (HUS-OS)
89
0
MARKO BRKIĆ (DOMSA)
127
DAVID KULAŠ (PALESTR)
104
BORNA ŠOLIĆ (AMENO)
62
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
216
BORNA BRADARIĆ (PAUCI)
331
ANTONIO MATKO (TIGAR)
174
TONI PREMIĆ (PRETORI)
3010
325
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
264
0
LEON MARAK (HUS-OS)
3009
127
1
DAVID KULAŠ (PALESTR)
104
2
BORNA ŠOLIĆ (AMENO)
3011
62
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
216
0
BORNA BRADARIĆ (PAUCI)
3012
331
0
ANTONIO MATKO (TIGAR)
174
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
3013
325
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
104
0
BORNA ŠOLIĆ (AMENO)
3014
62
0
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
174
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
3016
325
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
174
0
TONI PREMIĆ (PRETORI)
Osvajači medalja
1. ADRIAN BARIĆ, SUŠAK
2. TONI PREMIĆ, PRETORIAN
3. BORNA ŠOLIĆ, AMENO
3. NIKO BILANDŽIĆ, SVETI DUH
KL - Juniori-79
225
ENIO DUKIC (PRETORI)
3022
130
1
IVAN ZELIĆ (PALESTR)
208
2
NIKOLA ŠIMUNIĆ (PITBUL)
3024
317
3
PATRIK BAČANI (HUS-OS)
90
0
FRAN PETRUŠIĆ (DOMSA)
3025
192
3
LEO BRČINA (DUGIRAT)
312
0
TINO LUCIĆ (KBKSINJ)
3026
225
3
ENIO DUKIC (PRETORI)
208
0
NIKOLA ŠIMUNIĆ (PITBUL)
3027
317
0
PATRIK BAČANI (HUS-OS)
192
3
LEO BRČINA (DUGIRAT)
3029
225
3
ENIO DUKIC (PRETORI)
192
0
LEO BRČINA (DUGIRAT)
Osvajači medalja
1. ENIO DUKIC, PRETORIAN
2. LEO BRČINA, DALMACIJA
3. NIKOLA ŠIMUNIĆ, PIT BULL, Split
3. PATRIK BAČANI, HUS
KL - Juniori-84
3028
124
0
ANTONIO ČAČIĆ (PALESTR)
335
3
PATRIK MATOŠ (TIGAR)
3030
30
0
PREDRAG ŠANTIĆ (EXCALIB)
86
3
LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ (DOMSA)
3031
184
3
BOŽE PAVIŠKOV (UNIRENT)
88
0
LUKA VIDOVIĆ (DOMSA)
194
RENATO ROGULJIĆ (PITBUL)
3032
335
0
PATRIK MATOŠ (TIGAR)
86
3
LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ (DOMSA)
3033
184
0
BOŽE PAVIŠKOV (UNIRENT)
194
3
RENATO ROGULJIĆ (PITBUL)
3035
86
3
LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ (DOMSA)
194
0
RENATO ROGULJIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ, DOMSA
2. RENATO ROGULJIĆ, PIT BULL, Split
3. PATRIK MATOŠ, TIGAR, Karlovac
3. BOŽE PAVIŠKOV, UNI RENT