kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Km), LC (Ks), KL (Jun), LK (Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
DALMACIJA
DALMATINO
DOMSA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
DUBRAVA
EXCALIBUR
FIGHTER
FRANKOPAN
GLINA
HBD
HUS
ISSA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KNEZ
KUTINA
LEGEND
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
NINJA
OMEGA
PALESTRA
PAUCI
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
UNI RENT
VELEBIT
VRSAR
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
KL - Juniori-69
KL - Juniori+94
KL - Juniorke-55
KL - Juniorke-70
LK- Seniori -67
LK- Seniori -75
KL - Juniori-69
325
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
3008
264
3
LEON MARAK (HUS-OS)
89
0
MARKO BRKIĆ (DOMSA)
127
DAVID KULAŠ (PALESTR)
104
BORNA ŠOLIĆ (AMENO)
62
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
216
BORNA BRADARIĆ (PAUCI)
331
ANTONIO MATKO (TIGAR)
174
TONI PREMIĆ (PRETORI)
3010
325
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
264
0
LEON MARAK (HUS-OS)
3009
127
1
DAVID KULAŠ (PALESTR)
104
2
BORNA ŠOLIĆ (AMENO)
3011
62
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
216
0
BORNA BRADARIĆ (PAUCI)
3012
331
0
ANTONIO MATKO (TIGAR)
174
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
3013
325
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
104
0
BORNA ŠOLIĆ (AMENO)
3014
62
0
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
174
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
3016
325
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
174
0
TONI PREMIĆ (PRETORI)
Osvajači medalja
1. ADRIAN BARIĆ, SUŠAK
2. TONI PREMIĆ, PRETORIAN
3. BORNA ŠOLIĆ, AMENO
3. NIKO BILANDŽIĆ, SVETI DUH
KL - Juniori+94
291
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
3036
322
0
MIKAEL GOLUBOVIĆ (SV. DUH)
215
0
JURE DUKA (PAUCI)
3039
291
3
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
215
0
JURE DUKA (PAUCI)
Osvajači medalja
1. FABIJAN ŠIRANOVIĆ, JASTREB
2. JURE DUKA, PAUCI
3. ----
3. ----
KL - Juniorke-55
3041
57
0
ANA VUKOVIĆ (SV. DUH)
333
3
LANA BOGDAN (LOTUS)
Osvajači medalja
1. LANA BOGDAN, LOTUS
2. ANA VUKOVIĆ, SVETI DUH
3. ----
3. ----
KL - Juniorke-70
3044
170
0
IVONA GALEŠIĆ (PRETORI)
354
0
MIRNA PEJIĆ (SV. DUH)
251
HANI PAĆALAT (MINOTAU)
3045
170
0
IVONA GALEŠIĆ (PRETORI)
251
3
HANI PAĆALAT (MINOTAU)
Osvajači medalja
1. HANI PAĆALAT, MINOTAUR
2. IVONA GALEŠIĆ, PRETORIAN
3. ----
3. ----
LK- Seniori -67
R009
37
0
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
320
0
LUKA PERAJICA (MORNAR)
R010
206
0
IVAN VRKIĆ (PITBUL)
65
0
IVAN ZIDAR (SV. DUH)
R027
37
3
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
206
0
IVAN VRKIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. ROKO DOŽDOR, PIT BULL, Split
2. IVAN VRKIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
LK- Seniori -75
183
ANTE BUZOV (UNIRENT)
R001
64
3
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
337
0
MATEO DŽIN (PITBUL)
R002
58
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
200
0
IVAN SUNARA (MORNAR)
93
IVAN LETICA (SPARTAN)
R015
183
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
64
0
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
R016
58
2
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
93
1
IVAN LETICA (SPARTAN)
R031
183
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
58
0
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
Osvajači medalja
1. ANTE BUZOV, UNI RENT
2. ANTONIO KRAJINOVIĆ, SVETI DUH
3. FILIP MATIĆ, SVETI DUH
3. IVAN LETICA, SPARTAN GYM