kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Km), LC (Ks), KL (Jun), LK (Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
DALMACIJA
DALMATINO
DOMSA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
DUBRAVA
EXCALIBUR
FIGHTER
FRANKOPAN
GLINA
HBD
HUS
ISSA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KNEZ
KUTINA
LEGEND
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
NINJA
OMEGA
PALESTRA
PAUCI
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
UNI RENT
VELEBIT
VRSAR
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti-42
PF - Mlađi kadeti-47
PF - Mlađe kadetkinje-47
LC - Stariji kadeti-52
LC - Stariji kadeti-63
LC - Starije kadetkinje-60
PF - Mlađi kadeti-42
285
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
1012
326
7
MARIO MIŠKOVIĆ (ROVINJ)
332
3
MATE ŠAŠKOR (LOTUS)
240
MARIN MATIĆ (MAWASHI)
138
MARKO KUTIJA (PALESTR)
169
ADRIAN TOPALLI (PRETORI)
141
NINO BAKOVIĆ (PALESTR)
282
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
175
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
1014
285
5
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
326
0
MARIO MIŠKOVIĆ (ROVINJ)
1015
240
1
MARIN MATIĆ (MAWASHI)
138
11
MARKO KUTIJA (PALESTR)
1016
169
10
ADRIAN TOPALLI (PRETORI)
141
0
NINO BAKOVIĆ (PALESTR)
1017
282
1
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
175
5
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
1018
285
10
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
138
2
MARKO KUTIJA (PALESTR)
1019
169
0
ADRIAN TOPALLI (PRETORI)
175
10
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
1021
285
8
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
175
1
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
Osvajači medalja
1. MAURO MAVRAČIĆ, JASTREB
2. PATRICK PETRIĆ, PLANET SPORT
3. MARKO KUTIJA, PALESTRA
3. ADRIAN TOPALLI, PRETORIAN
PF - Mlađi kadeti-47
233
TONI URSIĆ (MAWASHI)
1020
132
5
KARLO VUNDAĆ (PALESTR)
330
4
LOVRE GRUJA (LOTUS)
128
FILIP JURICA (PALESTR)
177
MARIN VULETIĆ (PLANET)
296
BORNA ŠARIĆ (PLANET)
1022
143
0
PETAR MATIĆ (PALESTR)
221
0
NIKO LEDENKO (HBD)
167
MARO BOSANAC (TGRSL)
286
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
1023
233
11
TONI URSIĆ (MAWASHI)
132
3
KARLO VUNDAĆ (PALESTR)
1024
128
3
FILIP JURICA (PALESTR)
177
13
MARIN VULETIĆ (PLANET)
1025
296
10
BORNA ŠARIĆ (PLANET)
143
0
PETAR MATIĆ (PALESTR)
1026
167
7
MARO BOSANAC (TGRSL)
286
10
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
1027
233
8
TONI URSIĆ (MAWASHI)
177
1
MARIN VULETIĆ (PLANET)
1028
296
6
BORNA ŠARIĆ (PLANET)
286
13
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
1030
233
11
TONI URSIĆ (MAWASHI)
286
10
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
Osvajači medalja
1. TONI URSIĆ, MAWASHI
2. FRAN GRUBIŠA, JASTREB
3. MARIN VULETIĆ, PLANET SPORT
3. BORNA ŠARIĆ, PLANET SPORT
PF - Mlađe kadetkinje-47
1058
298
5
NEA VUKOVIĆ (PLANET)
295
12
MAGALI PALISKA (SUŠAK)
1060
323
12
LENA FRANKOVIĆ (ROVINJ)
243
7
MAGDALENA ROŠIN (IVNCG)
1061
258
10
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
18
0
LEA STIJELJA (SUŠAK)
83
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
1062
295
10
MAGALI PALISKA (SUŠAK)
323
0
LENA FRANKOVIĆ (ROVINJ)
1063
258
3
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
83
11
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
1065
295
7
MAGALI PALISKA (SUŠAK)
83
15
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
Osvajači medalja
1. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
2. MAGALI PALISKA, SUŠAK
3. LUCIJA TOKIĆ, VELEBIT
3. LENA FRANKOVIĆ, BUDOKAI
LC - Stariji kadeti-52
2003
84
3
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
161
0
IVAN PALEKA (MARJAN)
2004
213
0
ĆIRO VLAJČEVIĆ (PAUCI)
207
0
FRANKO ŠARIĆ (PITBUL)
2005
176
3
SANDI STENTA (PLANET)
106
0
LUKA TOMIĆ (AMENO)
2006
238
0
GABRIJEL DUGONJIĆ (MAWASHI)
157
3
EMANUEL SUROP (DRAGA)
2007
84
3
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
207
0
FRANKO ŠARIĆ (PITBUL)
2008
176
0
SANDI STENTA (PLANET)
157
3
EMANUEL SUROP (DRAGA)
2010
84
3
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
157
0
EMANUEL SUROP (DRAGA)
Osvajači medalja
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. EMANUEL SUROP, DRAGA
3. FRANKO ŠARIĆ, PIT BULL, Split
3. SANDI STENTA, PLANET SPORT
LC - Stariji kadeti-63
168
ALEK KUŠAR (PLANET)
2013
112
3
ROKO POZAIĆ (DOMSA)
163
0
PATRIK LIJAK (MARJAN)
49
MARIN ŠEGVIĆ (PITBUL)
235
TOMA RUJAK (MAWASHI)
2015
145
0
MARINO KOVAČEVIĆ (PALESTR)
307
0
ORLANDO BAČIĆ (MEGA.C.)
173
MICHAEL STENTA (PLANET)
122
VITO PERIŠ (GATA)
114
PATRIK BERGER (ZG)
2016
168
3
ALEK KUŠAR (PLANET)
112
0
ROKO POZAIĆ (DOMSA)
2017
49
0
MARIN ŠEGVIĆ (PITBUL)
235
0
TOMA RUJAK (MAWASHI)
2018
145
0
MARINO KOVAČEVIĆ (PALESTR)
173
3
MICHAEL STENTA (PLANET)
2019
122
0
VITO PERIŠ (GATA)
114
0
PATRIK BERGER (ZG)
2020
168
3
ALEK KUŠAR (PLANET)
235
0
TOMA RUJAK (MAWASHI)
2021
173
2
MICHAEL STENTA (PLANET)
114
1
PATRIK BERGER (ZG)
2023
168
1
ALEK KUŠAR (PLANET)
173
2
MICHAEL STENTA (PLANET)
Osvajači medalja
1. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
2. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
3. PATRIK BERGER, ZAGREB
3. TOMA RUJAK, MAWASHI
LC - Starije kadetkinje-60
2044
144
3
LETICIJA BOŽINA (PALESTR)
319
0
NICOLE BULJAN (MORNAR)
171
MARTINA GRABAR (PLANET)
262
LANA PALIĆ (HUS-OS)
52
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
2046
144
0
LETICIJA BOŽINA (PALESTR)
171
3
MARTINA GRABAR (PLANET)
2047
262
0
LANA PALIĆ (HUS-OS)
52
3
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
2049
171
3
MARTINA GRABAR (PLANET)
52
0
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
2. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT
3. LETICIJA BOŽINA, PALESTRA
3. LANA PALIĆ, HUS