kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Km), LC (Ks), KL (Jun), LK (Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
DALMACIJA
DALMATINO
DOMSA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
DUBRAVA
EXCALIBUR
FIGHTER
FRANKOPAN
GLINA
HBD
HUS
ISSA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KNEZ
KUTINA
LEGEND
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
NINJA
OMEGA
PALESTRA
PAUCI
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
UNI RENT
VELEBIT
VRSAR
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti-32
PF - Mlađi kadeti-42
PF - Mlađe kadetkinje-47
PF - Mlađe kadetkinje+47
PF - Mlađi kadeti-32
245
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
1003
97
0
NIKOLA VUKIĆ (NINJA)
131
0
JOSIP ĆUMURDŽIĆ (PALESTR)
1005
327
0
NICOLAS DAPIRAN (ROVINJ)
180
8
MARIN GOLUB (MARJAN)
227
ROBERTO LERGA (PRETORI)
1006
245
11
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
131
1
JOSIP ĆUMURDŽIĆ (PALESTR)
1007
180
0
MARIN GOLUB (MARJAN)
227
1
ROBERTO LERGA (PRETORI)
1009
245
10
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
227
0
ROBERTO LERGA (PRETORI)
Osvajači medalja
1. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD
2. ROBERTO LERGA, PRETORIAN
3. JOSIP ĆUMURDŽIĆ, PALESTRA
3. MARIN GOLUB, MARJAN 1975
PF - Mlađi kadeti-42
285
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
1012
326
7
MARIO MIŠKOVIĆ (ROVINJ)
332
3
MATE ŠAŠKOR (LOTUS)
240
MARIN MATIĆ (MAWASHI)
138
MARKO KUTIJA (PALESTR)
169
ADRIAN TOPALLI (PRETORI)
141
NINO BAKOVIĆ (PALESTR)
282
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
175
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
1014
285
5
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
326
0
MARIO MIŠKOVIĆ (ROVINJ)
1015
240
1
MARIN MATIĆ (MAWASHI)
138
11
MARKO KUTIJA (PALESTR)
1016
169
10
ADRIAN TOPALLI (PRETORI)
141
0
NINO BAKOVIĆ (PALESTR)
1017
282
1
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
175
5
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
1018
285
10
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
138
2
MARKO KUTIJA (PALESTR)
1019
169
0
ADRIAN TOPALLI (PRETORI)
175
10
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
1021
285
8
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
175
1
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
Osvajači medalja
1. MAURO MAVRAČIĆ, JASTREB
2. PATRICK PETRIĆ, PLANET SPORT
3. MARKO KUTIJA, PALESTRA
3. ADRIAN TOPALLI, PRETORIAN
PF - Mlađe kadetkinje-47
1058
298
5
NEA VUKOVIĆ (PLANET)
295
12
MAGALI PALISKA (SUŠAK)
1060
323
12
LENA FRANKOVIĆ (ROVINJ)
243
7
MAGDALENA ROŠIN (IVNCG)
1061
258
10
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
18
0
LEA STIJELJA (SUŠAK)
83
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
1062
295
10
MAGALI PALISKA (SUŠAK)
323
0
LENA FRANKOVIĆ (ROVINJ)
1063
258
3
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
83
11
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
1065
295
7
MAGALI PALISKA (SUŠAK)
83
15
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
Osvajači medalja
1. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
2. MAGALI PALISKA, SUŠAK
3. LUCIJA TOKIĆ, VELEBIT
3. LENA FRANKOVIĆ, BUDOKAI
PF - Mlađe kadetkinje+47
341
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
1064
321
0
NICOLE MARIA KUČINIĆ (ROVINJ)
14
0
MARINA MAGLIĆ (SUŠAK)
56
LUCIJA ŽEPINA (VELEBIT)
134
LARISA BALEN (PALESTR)
15
MIRNA TKALČIĆ (SUŠAK)
288
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
257
PETRA ŽEPINA (VELEBIT)
275
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
1066
341
0
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
14
0
MARINA MAGLIĆ (SUŠAK)
1067
56
10
LUCIJA ŽEPINA (VELEBIT)
134
0
LARISA BALEN (PALESTR)
1068
15
4
MIRNA TKALČIĆ (SUŠAK)
288
7
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
1069
257
17
PETRA ŽEPINA (VELEBIT)
275
16
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
1070
14
2
MARINA MAGLIĆ (SUŠAK)
56
11
LUCIJA ŽEPINA (VELEBIT)
1071
288
11
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
257
1
PETRA ŽEPINA (VELEBIT)
1072
56
9
LUCIJA ŽEPINA (VELEBIT)
288
6
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. LUCIJA ŽEPINA, VELEBIT
2. MAŠA ŠIRANOVIĆ, JASTREB
3. MARINA MAGLIĆ, SUŠAK
3. PETRA ŽEPINA, VELEBIT