kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Km), LC (Ks), KL (Jun), LK (Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
DALMACIJA
DALMATINO
DOMSA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
DUBRAVA
EXCALIBUR
FIGHTER
FRANKOPAN
GLINA
HBD
HUS
ISSA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KNEZ
KUTINA
LEGEND
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
NINJA
OMEGA
PALESTRA
PAUCI
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
UNI RENT
VELEBIT
VRSAR
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Stariji kadeti-63
LC - Stariji kadeti-69
LC - Stariji kadeti-63
168
ALEK KUŠAR (PLANET)
2013
112
3
ROKO POZAIĆ (DOMSA)
163
0
PATRIK LIJAK (MARJAN)
49
MARIN ŠEGVIĆ (PITBUL)
235
TOMA RUJAK (MAWASHI)
2015
145
0
MARINO KOVAČEVIĆ (PALESTR)
307
0
ORLANDO BAČIĆ (MEGA.C.)
173
MICHAEL STENTA (PLANET)
122
VITO PERIŠ (GATA)
114
PATRIK BERGER (ZG)
2016
168
3
ALEK KUŠAR (PLANET)
112
0
ROKO POZAIĆ (DOMSA)
2017
49
0
MARIN ŠEGVIĆ (PITBUL)
235
0
TOMA RUJAK (MAWASHI)
2018
145
0
MARINO KOVAČEVIĆ (PALESTR)
173
3
MICHAEL STENTA (PLANET)
2019
122
0
VITO PERIŠ (GATA)
114
0
PATRIK BERGER (ZG)
2020
168
3
ALEK KUŠAR (PLANET)
235
0
TOMA RUJAK (MAWASHI)
2021
173
2
MICHAEL STENTA (PLANET)
114
1
PATRIK BERGER (ZG)
2023
168
1
ALEK KUŠAR (PLANET)
173
2
MICHAEL STENTA (PLANET)
Medalists
1. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
2. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
3. PATRIK BERGER, ZAGREB
3. TOMA RUJAK, MAWASHI
LC - Stariji kadeti-69
2022
355
0
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
121
0
IVO VULETIĆ (GATA)
126
DAVID KULAŠ (PALESTR)
105
VITO MRŠIĆ (AMENO)
214
BORNA RADONJA (PAUCI)
2024
121
3
IVO VULETIĆ (GATA)
126
0
DAVID KULAŠ (PALESTR)
2025
105
0
VITO MRŠIĆ (AMENO)
214
3
BORNA RADONJA (PAUCI)
2027
121
3
IVO VULETIĆ (GATA)
214
0
BORNA RADONJA (PAUCI)
Medalists
1. IVO VULETIĆ, SVETI JURE, Gata
2. BORNA RADONJA, PAUCI
3. DAVID KULAŠ, PALESTRA
3. VITO MRŠIĆ, AMENO