kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Km), LC (Ks), KL (Jun), LK (Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
DALMACIJA
DALMATINO
DOMSA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
DUBRAVA
EXCALIBUR
FIGHTER
FRANKOPAN
GLINA
HBD
HUS
ISSA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KNEZ
KUTINA
LEGEND
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
NINJA
OMEGA
PALESTRA
PAUCI
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
UNI RENT
VELEBIT
VRSAR
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti-32
PF - Mlađe kadetkinje-37
PF - Mlađe kadetkinje-47
LC - Stariji kadeti-57
LC - Starije kadetkinje-65
LC - Starije kadetkinje+65
KL - Juniori-57
KL - Juniori-63
PF - Mlađi kadeti-32
245
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
1003
97
0
NIKOLA VUKIĆ (NINJA)
131
0
JOSIP ĆUMURDŽIĆ (PALESTR)
1005
327
0
NICOLAS DAPIRAN (ROVINJ)
180
8
MARIN GOLUB (MARJAN)
227
ROBERTO LERGA (PRETORI)
1006
245
11
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
131
1
JOSIP ĆUMURDŽIĆ (PALESTR)
1007
180
0
MARIN GOLUB (MARJAN)
227
1
ROBERTO LERGA (PRETORI)
1009
245
10
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
227
0
ROBERTO LERGA (PRETORI)
Medalists
1. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD
2. ROBERTO LERGA, PRETORIAN
3. JOSIP ĆUMURDŽIĆ, PALESTRA
3. MARIN GOLUB, MARJAN 1975
PF - Mlađe kadetkinje-37
28
EVA GAL (KBK)
1043
193
11
LINDA ZAKONOVIĆ (PITBUL)
136
4
LUCIJA ŽILIĆ (PALESTR)
1045
253
5
ELLA HRVATIN (MINOTAU)
78
3
PAULA JAKOVAC (FRANK.)
244
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
69
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
1046
220
0
BEATA IVAS (HBD)
81
0
INGA ŠTAJCER (KUTINA)
228
PETRA LERGA (PRETORI)
232
SARA BOBAN (MAWASHI)
1047
28
10
EVA GAL (KBK)
193
0
LINDA ZAKONOVIĆ (PITBUL)
1048
253
0
ELLA HRVATIN (MINOTAU)
244
6
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
1049
69
9
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
81
8
INGA ŠTAJCER (KUTINA)
1050
228
2
PETRA LERGA (PRETORI)
232
6
SARA BOBAN (MAWASHI)
1051
28
5
EVA GAL (KBK)
244
6
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
1052
69
5
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
232
14
SARA BOBAN (MAWASHI)
1054
244
6
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
232
14
SARA BOBAN (MAWASHI)
Medalists
1. SARA BOBAN, MAWASHI
2. TINA PETROVIĆ, IVANIĆ GRAD
3. LEONA RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD
3. EVA GAL, LEGEND
PF - Mlađe kadetkinje-47
1058
298
5
NEA VUKOVIĆ (PLANET)
295
12
MAGALI PALISKA (SUŠAK)
1060
323
12
LENA FRANKOVIĆ (ROVINJ)
243
7
MAGDALENA ROŠIN (IVNCG)
1061
258
10
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
18
0
LEA STIJELJA (SUŠAK)
83
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
1062
295
10
MAGALI PALISKA (SUŠAK)
323
0
LENA FRANKOVIĆ (ROVINJ)
1063
258
3
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
83
11
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
1065
295
7
MAGALI PALISKA (SUŠAK)
83
15
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
Medalists
1. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
2. MAGALI PALISKA, SUŠAK
3. LUCIJA TOKIĆ, VELEBIT
3. LENA FRANKOVIĆ, BUDOKAI
LC - Stariji kadeti-57
210
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
2009
154
0
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
309
0
LEON PRANJIĆ (MEGA.C.)
66
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
11
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
2011
210
0
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
154
0
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
2012
66
3
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
11
0
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
2014
210
0
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
66
3
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
Medalists
1. BORNA GRMUŠA, IVANIĆ GRAD
2. MATAN KATALINIĆ, MINOTAUR
3. KARLO KATINIĆ, SUŠAK
3. ŠIMUN BARIĆ, HBD
LC - Starije kadetkinje-65
150
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
2048
256
0
MILICA MATIĆ (PRETORI)
156
0
CHIARA IVAS (HBD)
2050
139
1
MIA BRKLJAČA (PALESTR)
255
2
ANA SUTLOVIĆ (PRETORI)
2051
53
2
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
107
1
MARIJETA TENŽERA (AMENO)
2052
150
0
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
256
0
MILICA MATIĆ (PRETORI)
2053
255
0
ANA SUTLOVIĆ (PRETORI)
53
3
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
2056
150
0
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
53
3
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
Medalists
1. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
2. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
3. ANA SUTLOVIĆ, PRETORIAN
3. MILICA MATIĆ, PRETORIAN
LC - Starije kadetkinje+65
2054
34
0
CHIARA RYTZ (BUZET)
72
0
LINA RADMAN (IVNCG)
2055
140
0
NIKOLINA MIJIĆ (PALESTR)
290
3
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
2057
72
2
LINA RADMAN (IVNCG)
290
1
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
Medalists
1. LINA RADMAN, IVANIĆ GRAD
2. PAOLA MATIĆ, JASTREB
3. ----
3. NIKOLINA MIJIĆ, PALESTRA
KL - Juniori-57
22
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
3001
2
0
DANIEL KOCIJAN (TERMIN)
67
3
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
340
MARKO CVITKOVIĆ (PITBUL)
336
ROKO JAKIĆ (TIGAR)
3003
22
0
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
67
3
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
3002
340
0
MARKO CVITKOVIĆ (PITBUL)
336
0
ROKO JAKIĆ (TIGAR)
3006
67
3
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
340
0
MARKO CVITKOVIĆ (PITBUL)
Medalists
1. BORNA GRMUŠA, IVANIĆ GRAD
2. MARKO CVITKOVIĆ, PIT BULL, Split
3. LEON ŽAJGAR, OMEGA
3. ----
KL - Juniori-63
3004
164
0
PATRIK LIJAK (MARJAN)
77
3
FILIP FABIJANIĆ (IVNCG)
3005
263
3
DARIJO LOVREKOVIĆ (HUS-OS)
119
0
SVETIN VUKIČEVIĆ (DALMATI)
3007
77
3
FILIP FABIJANIĆ (IVNCG)
263
0
DARIJO LOVREKOVIĆ (HUS-OS)
Medalists
1. FILIP FABIJANIĆ, IVANIĆ GRAD
2. DARIJO LOVREKOVIĆ, HUS
3. PATRIK LIJAK, MARJAN 1975
3. SVETIN VUKIČEVIĆ, DALMATINO