kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Km), LC (Ks), KL (Jun), LK (Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
DALMACIJA
DALMATINO
DOMSA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
DUBRAVA
EXCALIBUR
FIGHTER
FRANKOPAN
GLINA
HBD
HUS
ISSA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KNEZ
KUTINA
LEGEND
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
NINJA
OMEGA
PALESTRA
PAUCI
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
UNI RENT
VELEBIT
VRSAR
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
LC - Stariji kadeti-52
LC - Stariji kadeti-69
KL - Juniori-69
KL - Juniori+94
LC - Stariji kadeti-52
2003
84
3
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
161
0
IVAN PALEKA (MARJAN)
2004
213
0
ĆIRO VLAJČEVIĆ (PAUCI)
207
0
FRANKO ŠARIĆ (PITBUL)
2005
176
3
SANDI STENTA (PLANET)
106
0
LUKA TOMIĆ (AMENO)
2006
238
0
GABRIJEL DUGONJIĆ (MAWASHI)
157
3
EMANUEL SUROP (DRAGA)
2007
84
3
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
207
0
FRANKO ŠARIĆ (PITBUL)
2008
176
0
SANDI STENTA (PLANET)
157
3
EMANUEL SUROP (DRAGA)
2010
84
3
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
157
0
EMANUEL SUROP (DRAGA)
Osvajači medalja
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. EMANUEL SUROP, DRAGA
3. FRANKO ŠARIĆ, PIT BULL, Split
3. SANDI STENTA, PLANET SPORT
LC - Stariji kadeti-69
2022
355
0
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
121
0
IVO VULETIĆ (GATA)
126
DAVID KULAŠ (PALESTR)
105
VITO MRŠIĆ (AMENO)
214
BORNA RADONJA (PAUCI)
2024
121
3
IVO VULETIĆ (GATA)
126
0
DAVID KULAŠ (PALESTR)
2025
105
0
VITO MRŠIĆ (AMENO)
214
3
BORNA RADONJA (PAUCI)
2027
121
3
IVO VULETIĆ (GATA)
214
0
BORNA RADONJA (PAUCI)
Osvajači medalja
1. IVO VULETIĆ, SVETI JURE, Gata
2. BORNA RADONJA, PAUCI
3. DAVID KULAŠ, PALESTRA
3. VITO MRŠIĆ, AMENO
KL - Juniori-69
325
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
3008
264
3
LEON MARAK (HUS-OS)
89
0
MARKO BRKIĆ (DOMSA)
127
DAVID KULAŠ (PALESTR)
104
BORNA ŠOLIĆ (AMENO)
62
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
216
BORNA BRADARIĆ (PAUCI)
331
ANTONIO MATKO (TIGAR)
174
TONI PREMIĆ (PRETORI)
3010
325
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
264
0
LEON MARAK (HUS-OS)
3009
127
1
DAVID KULAŠ (PALESTR)
104
2
BORNA ŠOLIĆ (AMENO)
3011
62
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
216
0
BORNA BRADARIĆ (PAUCI)
3012
331
0
ANTONIO MATKO (TIGAR)
174
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
3013
325
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
104
0
BORNA ŠOLIĆ (AMENO)
3014
62
0
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
174
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
3016
325
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
174
0
TONI PREMIĆ (PRETORI)
Osvajači medalja
1. ADRIAN BARIĆ, SUŠAK
2. TONI PREMIĆ, PRETORIAN
3. BORNA ŠOLIĆ, AMENO
3. NIKO BILANDŽIĆ, SVETI DUH
KL - Juniori+94
291
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
3036
322
0
MIKAEL GOLUBOVIĆ (SV. DUH)
215
0
JURE DUKA (PAUCI)
3039
291
3
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
215
0
JURE DUKA (PAUCI)
Osvajači medalja
1. FABIJAN ŠIRANOVIĆ, JASTREB
2. JURE DUKA, PAUCI
3. ----
3. ----