kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Km), LC (Ks), KL (Jun), LK (Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
DALMACIJA
DALMATINO
DOMSA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
DUBRAVA
EXCALIBUR
FIGHTER
FRANKOPAN
GLINA
HBD
HUS
ISSA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KNEZ
KUTINA
LEGEND
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
NINJA
OMEGA
PALESTRA
PAUCI
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
UNI RENT
VELEBIT
VRSAR
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti-28
PF - Mlađi kadeti+47
PF - Mlađe kadetkinje-47
PF - Mlađe kadetkinje+47
LC - Starije kadetkinje-60
LC - Starije kadetkinje-65
PF - Mlađi kadeti-28
1001
133
0
KRISTIJAN FRANJKOVIĆ (PALESTR)
96
0
JULIAN VUKIĆ (NINJA)
1002
148
9
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
54
6
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
1004
133
0
KRISTIJAN FRANJKOVIĆ (PALESTR)
148
10
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
Osvajači medalja
1. ALEKSANDAR UZELAC, DRAGON&SOKOL
2. KRISTIJAN FRANJKOVIĆ, PALESTRA
3. OSKAR BRZOJA, VELEBIT
3. ----
PF - Mlađi kadeti+47
284
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
1029
338
0
MATEJ VUGDELIJA (LOTUS)
250
10
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
1031
12
10
LEO PETROVIĆ (SUŠAK)
160
5
BRUNO FRIGANOVIĆ (MARJAN)
142
PATRIK ŽILIĆ (PALESTR)
1032
20
10
VIKTOR DODIK (SUŠAK)
129
14
IVAN KRUNEŠ (PALESTR)
283
EUGEN SAKAČ (JASTREB)
125
ANTONIO PEŠA (PALESTR)
55
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
1033
284
10
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
250
0
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
1034
12
11
LEO PETROVIĆ (SUŠAK)
142
9
PATRIK ŽILIĆ (PALESTR)
1035
129
5
IVAN KRUNEŠ (PALESTR)
283
16
EUGEN SAKAČ (JASTREB)
1036
125
0
ANTONIO PEŠA (PALESTR)
55
10
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
1037
284
13
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
12
2
LEO PETROVIĆ (SUŠAK)
1038
283
4
EUGEN SAKAČ (JASTREB)
55
9
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
1040
284
8
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
55
1
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. MATEJ ŽAMARIJA, JASTREB
2. VIKTOR BRZOJA, VELEBIT
3. LEO PETROVIĆ, SUŠAK
3. EUGEN SAKAČ, JASTREB
PF - Mlađe kadetkinje-47
1058
298
5
NEA VUKOVIĆ (PLANET)
295
12
MAGALI PALISKA (SUŠAK)
1060
323
12
LENA FRANKOVIĆ (ROVINJ)
243
7
MAGDALENA ROŠIN (IVNCG)
1061
258
10
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
18
0
LEA STIJELJA (SUŠAK)
83
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
1062
295
10
MAGALI PALISKA (SUŠAK)
323
0
LENA FRANKOVIĆ (ROVINJ)
1063
258
3
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
83
11
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
1065
295
7
MAGALI PALISKA (SUŠAK)
83
15
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
Osvajači medalja
1. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
2. MAGALI PALISKA, SUŠAK
3. LUCIJA TOKIĆ, VELEBIT
3. LENA FRANKOVIĆ, BUDOKAI
PF - Mlađe kadetkinje+47
341
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
1064
321
0
NICOLE MARIA KUČINIĆ (ROVINJ)
14
0
MARINA MAGLIĆ (SUŠAK)
56
LUCIJA ŽEPINA (VELEBIT)
134
LARISA BALEN (PALESTR)
15
MIRNA TKALČIĆ (SUŠAK)
288
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
257
PETRA ŽEPINA (VELEBIT)
275
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
1066
341
0
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
14
0
MARINA MAGLIĆ (SUŠAK)
1067
56
10
LUCIJA ŽEPINA (VELEBIT)
134
0
LARISA BALEN (PALESTR)
1068
15
4
MIRNA TKALČIĆ (SUŠAK)
288
7
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
1069
257
17
PETRA ŽEPINA (VELEBIT)
275
16
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
1070
14
2
MARINA MAGLIĆ (SUŠAK)
56
11
LUCIJA ŽEPINA (VELEBIT)
1071
288
11
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
257
1
PETRA ŽEPINA (VELEBIT)
1072
56
9
LUCIJA ŽEPINA (VELEBIT)
288
6
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. LUCIJA ŽEPINA, VELEBIT
2. MAŠA ŠIRANOVIĆ, JASTREB
3. MARINA MAGLIĆ, SUŠAK
3. PETRA ŽEPINA, VELEBIT
LC - Starije kadetkinje-60
2044
144
3
LETICIJA BOŽINA (PALESTR)
319
0
NICOLE BULJAN (MORNAR)
171
MARTINA GRABAR (PLANET)
262
LANA PALIĆ (HUS-OS)
52
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
2046
144
0
LETICIJA BOŽINA (PALESTR)
171
3
MARTINA GRABAR (PLANET)
2047
262
0
LANA PALIĆ (HUS-OS)
52
3
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
2049
171
3
MARTINA GRABAR (PLANET)
52
0
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
2. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT
3. LETICIJA BOŽINA, PALESTRA
3. LANA PALIĆ, HUS
LC - Starije kadetkinje-65
150
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
2048
256
0
MILICA MATIĆ (PRETORI)
156
0
CHIARA IVAS (HBD)
2050
139
1
MIA BRKLJAČA (PALESTR)
255
2
ANA SUTLOVIĆ (PRETORI)
2051
53
2
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
107
1
MARIJETA TENŽERA (AMENO)
2052
150
0
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
256
0
MILICA MATIĆ (PRETORI)
2053
255
0
ANA SUTLOVIĆ (PRETORI)
53
3
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
2056
150
0
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
53
3
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
2. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
3. ANA SUTLOVIĆ, PRETORIAN
3. MILICA MATIĆ, PRETORIAN