kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Km), LC (Ks), KL (Jun), LK (Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
DALMACIJA
DALMATINO
DOMSA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
DUBRAVA
EXCALIBUR
FIGHTER
FRANKOPAN
GLINA
HBD
HUS
ISSA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KNEZ
KUTINA
LEGEND
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
NINJA
OMEGA
PALESTRA
PAUCI
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
UNI RENT
VELEBIT
VRSAR
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti-32
PF - Mlađi kadeti+47
LC - Stariji kadeti-52
LC - Stariji kadeti-63
KL - Juniori-63
PF - Mlađi kadeti-32
245
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
1003
97
0
NIKOLA VUKIĆ (NINJA)
131
0
JOSIP ĆUMURDŽIĆ (PALESTR)
1005
327
0
NICOLAS DAPIRAN (ROVINJ)
180
8
MARIN GOLUB (MARJAN)
227
ROBERTO LERGA (PRETORI)
1006
245
11
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
131
1
JOSIP ĆUMURDŽIĆ (PALESTR)
1007
180
0
MARIN GOLUB (MARJAN)
227
1
ROBERTO LERGA (PRETORI)
1009
245
10
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
227
0
ROBERTO LERGA (PRETORI)
Medalists
1. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD
2. ROBERTO LERGA, PRETORIAN
3. JOSIP ĆUMURDŽIĆ, PALESTRA
3. MARIN GOLUB, MARJAN 1975
PF - Mlađi kadeti+47
284
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
1029
338
0
MATEJ VUGDELIJA (LOTUS)
250
10
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
1031
12
10
LEO PETROVIĆ (SUŠAK)
160
5
BRUNO FRIGANOVIĆ (MARJAN)
142
PATRIK ŽILIĆ (PALESTR)
1032
20
10
VIKTOR DODIK (SUŠAK)
129
14
IVAN KRUNEŠ (PALESTR)
283
EUGEN SAKAČ (JASTREB)
125
ANTONIO PEŠA (PALESTR)
55
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
1033
284
10
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
250
0
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
1034
12
11
LEO PETROVIĆ (SUŠAK)
142
9
PATRIK ŽILIĆ (PALESTR)
1035
129
5
IVAN KRUNEŠ (PALESTR)
283
16
EUGEN SAKAČ (JASTREB)
1036
125
0
ANTONIO PEŠA (PALESTR)
55
10
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
1037
284
13
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
12
2
LEO PETROVIĆ (SUŠAK)
1038
283
4
EUGEN SAKAČ (JASTREB)
55
9
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
1040
284
8
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
55
1
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
Medalists
1. MATEJ ŽAMARIJA, JASTREB
2. VIKTOR BRZOJA, VELEBIT
3. LEO PETROVIĆ, SUŠAK
3. EUGEN SAKAČ, JASTREB
LC - Stariji kadeti-52
2003
84
3
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
161
0
IVAN PALEKA (MARJAN)
2004
213
0
ĆIRO VLAJČEVIĆ (PAUCI)
207
0
FRANKO ŠARIĆ (PITBUL)
2005
176
3
SANDI STENTA (PLANET)
106
0
LUKA TOMIĆ (AMENO)
2006
238
0
GABRIJEL DUGONJIĆ (MAWASHI)
157
3
EMANUEL SUROP (DRAGA)
2007
84
3
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
207
0
FRANKO ŠARIĆ (PITBUL)
2008
176
0
SANDI STENTA (PLANET)
157
3
EMANUEL SUROP (DRAGA)
2010
84
3
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
157
0
EMANUEL SUROP (DRAGA)
Medalists
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. EMANUEL SUROP, DRAGA
3. FRANKO ŠARIĆ, PIT BULL, Split
3. SANDI STENTA, PLANET SPORT
LC - Stariji kadeti-63
168
ALEK KUŠAR (PLANET)
2013
112
3
ROKO POZAIĆ (DOMSA)
163
0
PATRIK LIJAK (MARJAN)
49
MARIN ŠEGVIĆ (PITBUL)
235
TOMA RUJAK (MAWASHI)
2015
145
0
MARINO KOVAČEVIĆ (PALESTR)
307
0
ORLANDO BAČIĆ (MEGA.C.)
173
MICHAEL STENTA (PLANET)
122
VITO PERIŠ (GATA)
114
PATRIK BERGER (ZG)
2016
168
3
ALEK KUŠAR (PLANET)
112
0
ROKO POZAIĆ (DOMSA)
2017
49
0
MARIN ŠEGVIĆ (PITBUL)
235
0
TOMA RUJAK (MAWASHI)
2018
145
0
MARINO KOVAČEVIĆ (PALESTR)
173
3
MICHAEL STENTA (PLANET)
2019
122
0
VITO PERIŠ (GATA)
114
0
PATRIK BERGER (ZG)
2020
168
3
ALEK KUŠAR (PLANET)
235
0
TOMA RUJAK (MAWASHI)
2021
173
2
MICHAEL STENTA (PLANET)
114
1
PATRIK BERGER (ZG)
2023
168
1
ALEK KUŠAR (PLANET)
173
2
MICHAEL STENTA (PLANET)
Medalists
1. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
2. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
3. PATRIK BERGER, ZAGREB
3. TOMA RUJAK, MAWASHI
KL - Juniori-63
3004
164
0
PATRIK LIJAK (MARJAN)
77
3
FILIP FABIJANIĆ (IVNCG)
3005
263
3
DARIJO LOVREKOVIĆ (HUS-OS)
119
0
SVETIN VUKIČEVIĆ (DALMATI)
3007
77
3
FILIP FABIJANIĆ (IVNCG)
263
0
DARIJO LOVREKOVIĆ (HUS-OS)
Medalists
1. FILIP FABIJANIĆ, IVANIĆ GRAD
2. DARIJO LOVREKOVIĆ, HUS
3. PATRIK LIJAK, MARJAN 1975
3. SVETIN VUKIČEVIĆ, DALMATINO