kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Km), LC (Ks), KL (Jun), LK (Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
DALMACIJA
DALMATINO
DOMSA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
DUBRAVA
EXCALIBUR
FIGHTER
FRANKOPAN
GLINA
HBD
HUS
ISSA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KNEZ
KUTINA
LEGEND
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
NINJA
OMEGA
PALESTRA
PAUCI
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
UNI RENT
VELEBIT
VRSAR
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
LK- Seniori -75
LK- Seniori -81
LK- Seniori -86
LK- Seniori +91
LK- Seniori -75
183
ANTE BUZOV (UNIRENT)
R001
64
3
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
337
0
MATEO DŽIN (PITBUL)
R002
58
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
200
0
IVAN SUNARA (MORNAR)
93
IVAN LETICA (SPARTAN)
R015
183
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
64
0
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
R016
58
2
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
93
1
IVAN LETICA (SPARTAN)
R031
183
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
58
0
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
Osvajači medalja
1. ANTE BUZOV, UNI RENT
2. ANTONIO KRAJINOVIĆ, SVETI DUH
3. FILIP MATIĆ, SVETI DUH
3. IVAN LETICA, SPARTAN GYM
LK- Seniori -81
44
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
R003
92
0
LUKA LOVREK (SPARTAN)
100
3
BORNA MANOJLOVIĆ (AMENO)
R004
187
3
MATE SKELIN (UNIRENT)
102
0
RAUL SUNARA (AMENO)
R005
260
0
JOSIP ČERINA (PRETORI)
179
3
JOZO STUPALO (MORNAR)
R017
44
0
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
100
3
BORNA MANOJLOVIĆ (AMENO)
R018
187
0
MATE SKELIN (UNIRENT)
179
3
JOZO STUPALO (MORNAR)
R032
100
3
BORNA MANOJLOVIĆ (AMENO)
179
0
JOZO STUPALO (MORNAR)
Osvajači medalja
1. BORNA MANOJLOVIĆ, AMENO
2. JOZO STUPALO, MORNAR
3. MARKO ČIZMIĆ, PIT BULL, Split
3. MATE SKELIN, UNI RENT
LK- Seniori -86
R006
94
0
PETAR JAMAN (SPARTAN)
73
0
VITO KOŠAR (ŠK)
358
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
103
MARKO MIŠURA (AMENO)
269
TONI SLIVA (HUS-OS)
R019
94
0
PETAR JAMAN (SPARTAN)
358
0
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
R020
103
3
MARKO MIŠURA (AMENO)
269
0
TONI SLIVA (HUS-OS)
R033
94
3
PETAR JAMAN (SPARTAN)
103
0
MARKO MIŠURA (AMENO)
Osvajači medalja
1. PETAR JAMAN, SPARTAN GYM
2. MARKO MIŠURA, AMENO
3. ----
3. TONI SLIVA, HUS
LK- Seniori +91
R011
249
3
ANTO ŠIRIĆ (SPARTAN)
178
0
GABRIJEL OJDANIC (MORNAR)
R012
199
0
JURAJ SOLDO (MORNAR)
36
3
DINO BELOŠEVIĆ (PITBUL)
R028
249
1
ANTO ŠIRIĆ (SPARTAN)
36
2
DINO BELOŠEVIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. DINO BELOŠEVIĆ, PIT BULL, Split
2. ANTO ŠIRIĆ, SPARTAN GYM
3. JURAJ SOLDO, MORNAR
3. GABRIJEL OJDANIC, MORNAR