kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Km), LC (Ks), KL (Jun), LK (Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
DALMACIJA
DALMATINO
DOMSA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
DUBRAVA
EXCALIBUR
FIGHTER
FRANKOPAN
GLINA
HBD
HUS
ISSA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KNEZ
KUTINA
LEGEND
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
NINJA
OMEGA
PALESTRA
PAUCI
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
UNI RENT
VELEBIT
VRSAR
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Juniori-57
KL - Juniori-69
KL - Juniori-84
KL - Juniori-57
22
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
3001
2
0
DANIEL KOCIJAN (TERMIN)
67
3
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
340
MARKO CVITKOVIĆ (PITBUL)
336
ROKO JAKIĆ (TIGAR)
3003
22
0
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
67
3
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
3002
340
0
MARKO CVITKOVIĆ (PITBUL)
336
0
ROKO JAKIĆ (TIGAR)
3006
67
3
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
340
0
MARKO CVITKOVIĆ (PITBUL)
Medalists
1. BORNA GRMUŠA, IVANIĆ GRAD
2. MARKO CVITKOVIĆ, PIT BULL, Split
3. LEON ŽAJGAR, OMEGA
3. ----
KL - Juniori-69
325
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
3008
264
3
LEON MARAK (HUS-OS)
89
0
MARKO BRKIĆ (DOMSA)
127
DAVID KULAŠ (PALESTR)
104
BORNA ŠOLIĆ (AMENO)
62
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
216
BORNA BRADARIĆ (PAUCI)
331
ANTONIO MATKO (TIGAR)
174
TONI PREMIĆ (PRETORI)
3010
325
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
264
0
LEON MARAK (HUS-OS)
3009
127
1
DAVID KULAŠ (PALESTR)
104
2
BORNA ŠOLIĆ (AMENO)
3011
62
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
216
0
BORNA BRADARIĆ (PAUCI)
3012
331
0
ANTONIO MATKO (TIGAR)
174
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
3013
325
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
104
0
BORNA ŠOLIĆ (AMENO)
3014
62
0
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
174
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
3016
325
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
174
0
TONI PREMIĆ (PRETORI)
Medalists
1. ADRIAN BARIĆ, SUŠAK
2. TONI PREMIĆ, PRETORIAN
3. BORNA ŠOLIĆ, AMENO
3. NIKO BILANDŽIĆ, SVETI DUH
KL - Juniori-84
3028
124
0
ANTONIO ČAČIĆ (PALESTR)
335
3
PATRIK MATOŠ (TIGAR)
3030
30
0
PREDRAG ŠANTIĆ (EXCALIB)
86
3
LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ (DOMSA)
3031
184
3
BOŽE PAVIŠKOV (UNIRENT)
88
0
LUKA VIDOVIĆ (DOMSA)
194
RENATO ROGULJIĆ (PITBUL)
3032
335
0
PATRIK MATOŠ (TIGAR)
86
3
LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ (DOMSA)
3033
184
0
BOŽE PAVIŠKOV (UNIRENT)
194
3
RENATO ROGULJIĆ (PITBUL)
3035
86
3
LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ (DOMSA)
194
0
RENATO ROGULJIĆ (PITBUL)
Medalists
1. LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ, DOMSA
2. RENATO ROGULJIĆ, PIT BULL, Split
3. PATRIK MATOŠ, TIGAR, Karlovac
3. BOŽE PAVIŠKOV, UNI RENT