kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Km), LC (Ks), KL (Jun), LK (Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
DALMACIJA
DALMATINO
DOMSA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
DUBRAVA
EXCALIBUR
FIGHTER
FRANKOPAN
GLINA
HBD
HUS
ISSA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KNEZ
KUTINA
LEGEND
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
NINJA
OMEGA
PALESTRA
PAUCI
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
UNI RENT
VELEBIT
VRSAR
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Stariji kadeti+69
KL - Juniori-74
KL - Juniori-79
LC - Stariji kadeti+69
289
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
2026
21
3
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
16
0
MARTIN BERISHA (SUŠAK)
2028
191
0
ALBIN AHMETI (DUGIRAT)
261
0
IVAN ĐAKOVIĆ (HUS-OS)
2029
3
0
ROKO MARASOVIĆ (TERMIN)
155
0
DINO IVAS (HBD)
2030
289
3
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
21
0
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
2031
191
0
ALBIN AHMETI (DUGIRAT)
3
3
ROKO MARASOVIĆ (TERMIN)
2033
289
3
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
3
0
ROKO MARASOVIĆ (TERMIN)
Medalists
1. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
2. ROKO MARASOVIĆ, TERMINATOR
3. STJEPAN ANDRIĆ, OMEGA
3. ALBIN AHMETI, DALMACIJA
KL - Juniori-74
3015
185
0
LUKA BOŽINOVIĆ (UNIRENT)
236
3
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
3017
265
0
MIHAEL MATIJEVIĆ (HUS-OS)
222
3
MATEJ KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
3018
24
3
PETAR MARIJIĆ (OMEGA)
315
0
MARIO BUDIMIR (KBKSINJ)
3019
272
3
TONI GAJČEVIĆ (HUS-OS)
108
0
DUJE VIDOŠEVIĆ (AMENO)
3020
236
3
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
222
0
MATEJ KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
3021
24
3
PETAR MARIJIĆ (OMEGA)
272
0
TONI GAJČEVIĆ (HUS-OS)
3023
236
3
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
24
0
PETAR MARIJIĆ (OMEGA)
Medalists
1. DAVID JOZIPOVIĆ, MAWASHI
2. PETAR MARIJIĆ, OMEGA
3. MATEJ KOVAČEVIĆ, DALMACIJA
3. TONI GAJČEVIĆ, HUS
KL - Juniori-79
225
ENIO DUKIC (PRETORI)
3022
130
1
IVAN ZELIĆ (PALESTR)
208
2
NIKOLA ŠIMUNIĆ (PITBUL)
3024
317
3
PATRIK BAČANI (HUS-OS)
90
0
FRAN PETRUŠIĆ (DOMSA)
3025
192
3
LEO BRČINA (DUGIRAT)
312
0
TINO LUCIĆ (KBKSINJ)
3026
225
3
ENIO DUKIC (PRETORI)
208
0
NIKOLA ŠIMUNIĆ (PITBUL)
3027
317
0
PATRIK BAČANI (HUS-OS)
192
3
LEO BRČINA (DUGIRAT)
3029
225
3
ENIO DUKIC (PRETORI)
192
0
LEO BRČINA (DUGIRAT)
Medalists
1. ENIO DUKIC, PRETORIAN
2. LEO BRČINA, DALMACIJA
3. NIKOLA ŠIMUNIĆ, PIT BULL, Split
3. PATRIK BAČANI, HUS