kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Km), LC (Ks), KL (Jun), LK (Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
DALMACIJA
DALMATINO
DOMSA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
DUBRAVA
EXCALIBUR
FIGHTER
FRANKOPAN
GLINA
HBD
HUS
ISSA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KNEZ
KUTINA
LEGEND
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
NINJA
OMEGA
PALESTRA
PAUCI
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
UNI RENT
VELEBIT
VRSAR
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti-42
PF - Mlađi kadeti-47
PF - Mlađi kadeti+47
PF - Mlađe kadetkinje-28
PF - Mlađe kadetkinje+47
LC - Stariji kadeti+69
LC - Starije kadetkinje+65
KL - Juniori+94
PF - Mlađi kadeti-42
285
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
1012
326
7
MARIO MIŠKOVIĆ (ROVINJ)
332
3
MATE ŠAŠKOR (LOTUS)
240
MARIN MATIĆ (MAWASHI)
138
MARKO KUTIJA (PALESTR)
169
ADRIAN TOPALLI (PRETORI)
141
NINO BAKOVIĆ (PALESTR)
282
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
175
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
1014
285
5
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
326
0
MARIO MIŠKOVIĆ (ROVINJ)
1015
240
1
MARIN MATIĆ (MAWASHI)
138
11
MARKO KUTIJA (PALESTR)
1016
169
10
ADRIAN TOPALLI (PRETORI)
141
0
NINO BAKOVIĆ (PALESTR)
1017
282
1
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
175
5
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
1018
285
10
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
138
2
MARKO KUTIJA (PALESTR)
1019
169
0
ADRIAN TOPALLI (PRETORI)
175
10
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
1021
285
8
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
175
1
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
Osvajači medalja
1. MAURO MAVRAČIĆ, JASTREB
2. PATRICK PETRIĆ, PLANET SPORT
3. MARKO KUTIJA, PALESTRA
3. ADRIAN TOPALLI, PRETORIAN
PF - Mlađi kadeti-47
233
TONI URSIĆ (MAWASHI)
1020
132
5
KARLO VUNDAĆ (PALESTR)
330
4
LOVRE GRUJA (LOTUS)
128
FILIP JURICA (PALESTR)
177
MARIN VULETIĆ (PLANET)
296
BORNA ŠARIĆ (PLANET)
1022
143
0
PETAR MATIĆ (PALESTR)
221
0
NIKO LEDENKO (HBD)
167
MARO BOSANAC (TGRSL)
286
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
1023
233
11
TONI URSIĆ (MAWASHI)
132
3
KARLO VUNDAĆ (PALESTR)
1024
128
3
FILIP JURICA (PALESTR)
177
13
MARIN VULETIĆ (PLANET)
1025
296
10
BORNA ŠARIĆ (PLANET)
143
0
PETAR MATIĆ (PALESTR)
1026
167
7
MARO BOSANAC (TGRSL)
286
10
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
1027
233
8
TONI URSIĆ (MAWASHI)
177
1
MARIN VULETIĆ (PLANET)
1028
296
6
BORNA ŠARIĆ (PLANET)
286
13
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
1030
233
11
TONI URSIĆ (MAWASHI)
286
10
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
Osvajači medalja
1. TONI URSIĆ, MAWASHI
2. FRAN GRUBIŠA, JASTREB
3. MARIN VULETIĆ, PLANET SPORT
3. BORNA ŠARIĆ, PLANET SPORT
PF - Mlađi kadeti+47
284
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
1029
338
0
MATEJ VUGDELIJA (LOTUS)
250
10
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
1031
12
10
LEO PETROVIĆ (SUŠAK)
160
5
BRUNO FRIGANOVIĆ (MARJAN)
142
PATRIK ŽILIĆ (PALESTR)
1032
20
10
VIKTOR DODIK (SUŠAK)
129
14
IVAN KRUNEŠ (PALESTR)
283
EUGEN SAKAČ (JASTREB)
125
ANTONIO PEŠA (PALESTR)
55
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
1033
284
10
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
250
0
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
1034
12
11
LEO PETROVIĆ (SUŠAK)
142
9
PATRIK ŽILIĆ (PALESTR)
1035
129
5
IVAN KRUNEŠ (PALESTR)
283
16
EUGEN SAKAČ (JASTREB)
1036
125
0
ANTONIO PEŠA (PALESTR)
55
10
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
1037
284
13
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
12
2
LEO PETROVIĆ (SUŠAK)
1038
283
4
EUGEN SAKAČ (JASTREB)
55
9
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
1040
284
8
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
55
1
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. MATEJ ŽAMARIJA, JASTREB
2. VIKTOR BRZOJA, VELEBIT
3. LEO PETROVIĆ, SUŠAK
3. EUGEN SAKAČ, JASTREB
PF - Mlađe kadetkinje-28
287
DORA MATIĆ (JASTREB)
1039
276
3
ANA KRUNEŠ (BUDOL)
277
14
IVANA KRUNEŠ (BUDOL)
1041
287
10
DORA MATIĆ (JASTREB)
277
0
IVANA KRUNEŠ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. DORA MATIĆ, JASTREB
2. IVANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
3. ANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje+47
341
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
1064
321
0
NICOLE MARIA KUČINIĆ (ROVINJ)
14
0
MARINA MAGLIĆ (SUŠAK)
56
LUCIJA ŽEPINA (VELEBIT)
134
LARISA BALEN (PALESTR)
15
MIRNA TKALČIĆ (SUŠAK)
288
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
257
PETRA ŽEPINA (VELEBIT)
275
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
1066
341
0
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
14
0
MARINA MAGLIĆ (SUŠAK)
1067
56
10
LUCIJA ŽEPINA (VELEBIT)
134
0
LARISA BALEN (PALESTR)
1068
15
4
MIRNA TKALČIĆ (SUŠAK)
288
7
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
1069
257
17
PETRA ŽEPINA (VELEBIT)
275
16
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
1070
14
2
MARINA MAGLIĆ (SUŠAK)
56
11
LUCIJA ŽEPINA (VELEBIT)
1071
288
11
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
257
1
PETRA ŽEPINA (VELEBIT)
1072
56
9
LUCIJA ŽEPINA (VELEBIT)
288
6
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. LUCIJA ŽEPINA, VELEBIT
2. MAŠA ŠIRANOVIĆ, JASTREB
3. MARINA MAGLIĆ, SUŠAK
3. PETRA ŽEPINA, VELEBIT
LC - Stariji kadeti+69
289
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
2026
21
3
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
16
0
MARTIN BERISHA (SUŠAK)
2028
191
0
ALBIN AHMETI (DUGIRAT)
261
0
IVAN ĐAKOVIĆ (HUS-OS)
2029
3
0
ROKO MARASOVIĆ (TERMIN)
155
0
DINO IVAS (HBD)
2030
289
3
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
21
0
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
2031
191
0
ALBIN AHMETI (DUGIRAT)
3
3
ROKO MARASOVIĆ (TERMIN)
2033
289
3
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
3
0
ROKO MARASOVIĆ (TERMIN)
Osvajači medalja
1. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
2. ROKO MARASOVIĆ, TERMINATOR
3. STJEPAN ANDRIĆ, OMEGA
3. ALBIN AHMETI, DALMACIJA
LC - Starije kadetkinje+65
2054
34
0
CHIARA RYTZ (BUZET)
72
0
LINA RADMAN (IVNCG)
2055
140
0
NIKOLINA MIJIĆ (PALESTR)
290
3
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
2057
72
2
LINA RADMAN (IVNCG)
290
1
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. LINA RADMAN, IVANIĆ GRAD
2. PAOLA MATIĆ, JASTREB
3. ----
3. NIKOLINA MIJIĆ, PALESTRA
KL - Juniori+94
291
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
3036
322
0
MIKAEL GOLUBOVIĆ (SV. DUH)
215
0
JURE DUKA (PAUCI)
3039
291
3
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
215
0
JURE DUKA (PAUCI)
Osvajači medalja
1. FABIJAN ŠIRANOVIĆ, JASTREB
2. JURE DUKA, PAUCI
3. ----
3. ----