kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Km), LC (Ks), KL (Jun), LK (Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
DALMACIJA
DALMATINO
DOMSA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
DUBRAVA
EXCALIBUR
FIGHTER
FRANKOPAN
GLINA
HBD
HUS
ISSA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KNEZ
KUTINA
LEGEND
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
NINJA
OMEGA
PALESTRA
PAUCI
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
UNI RENT
VELEBIT
VRSAR
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti-37
PF - Mlađi kadeti+47
PF - Mlađe kadetkinje-42
PF - Mlađe kadetkinje-47
PF - Mlađe kadetkinje+47
LC - Stariji kadeti-57
LC - Stariji kadeti+69
LC - Starije kadetkinje-55
KL - Juniori-69
PF - Mlađi kadeti-37
1008
98
3
GABRIJEL LATIN (NINJA)
19
1
ŠIMUN KRAMARIĆ (SUŠAK)
297
EMIL MUJKIĆ (VRSAR)
17
FILIP TOMAŠIĆ (SUŠAK)
25
FILIP MIGLES (OMEGA)
1010
98
10
GABRIJEL LATIN (NINJA)
297
0
EMIL MUJKIĆ (VRSAR)
1011
17
0
FILIP TOMAŠIĆ (SUŠAK)
25
10
FILIP MIGLES (OMEGA)
1013
98
3
GABRIJEL LATIN (NINJA)
25
4
FILIP MIGLES (OMEGA)
Osvajači medalja
1. FILIP MIGLES, OMEGA
2. GABRIJEL LATIN, NINJA
3. FILIP TOMAŠIĆ, SUŠAK
3. EMIL MUJKIĆ, VRSAR
PF - Mlađi kadeti+47
284
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
1029
338
0
MATEJ VUGDELIJA (LOTUS)
250
10
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
1031
12
10
LEO PETROVIĆ (SUŠAK)
160
5
BRUNO FRIGANOVIĆ (MARJAN)
142
PATRIK ŽILIĆ (PALESTR)
1032
20
10
VIKTOR DODIK (SUŠAK)
129
14
IVAN KRUNEŠ (PALESTR)
283
EUGEN SAKAČ (JASTREB)
125
ANTONIO PEŠA (PALESTR)
55
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
1033
284
10
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
250
0
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
1034
12
11
LEO PETROVIĆ (SUŠAK)
142
9
PATRIK ŽILIĆ (PALESTR)
1035
129
5
IVAN KRUNEŠ (PALESTR)
283
16
EUGEN SAKAČ (JASTREB)
1036
125
0
ANTONIO PEŠA (PALESTR)
55
10
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
1037
284
13
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
12
2
LEO PETROVIĆ (SUŠAK)
1038
283
4
EUGEN SAKAČ (JASTREB)
55
9
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
1040
284
8
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
55
1
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. MATEJ ŽAMARIJA, JASTREB
2. VIKTOR BRZOJA, VELEBIT
3. LEO PETROVIĆ, SUŠAK
3. EUGEN SAKAČ, JASTREB
PF - Mlađe kadetkinje-42
1053
82
2
LAURA HORVAT (KUTINA)
7
11
ANTEA GLAVAŠ (SUŠAK)
339
ANTEA PAVKOVIĆ (LOTUS)
1055
237
10
MIA VRANJEŠ (MAWASHI)
8
0
IRIS PETROVIĆ (SUŠAK)
198
KATJA MANDEKIĆ (SUŠAK)
1056
7
10
ANTEA GLAVAŠ (SUŠAK)
339
13
ANTEA PAVKOVIĆ (LOTUS)
1057
237
5
MIA VRANJEŠ (MAWASHI)
198
4
KATJA MANDEKIĆ (SUŠAK)
1059
339
1
ANTEA PAVKOVIĆ (LOTUS)
237
5
MIA VRANJEŠ (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. MIA VRANJEŠ, MAWASHI
2. ANTEA PAVKOVIĆ, LOTUS
3. KATJA MANDEKIĆ, SUŠAK
3. ANTEA GLAVAŠ, SUŠAK
PF - Mlađe kadetkinje-47
1058
298
5
NEA VUKOVIĆ (PLANET)
295
12
MAGALI PALISKA (SUŠAK)
1060
323
12
LENA FRANKOVIĆ (ROVINJ)
243
7
MAGDALENA ROŠIN (IVNCG)
1061
258
10
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
18
0
LEA STIJELJA (SUŠAK)
83
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
1062
295
10
MAGALI PALISKA (SUŠAK)
323
0
LENA FRANKOVIĆ (ROVINJ)
1063
258
3
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
83
11
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
1065
295
7
MAGALI PALISKA (SUŠAK)
83
15
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
Osvajači medalja
1. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
2. MAGALI PALISKA, SUŠAK
3. LUCIJA TOKIĆ, VELEBIT
3. LENA FRANKOVIĆ, BUDOKAI
PF - Mlađe kadetkinje+47
341
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
1064
321
0
NICOLE MARIA KUČINIĆ (ROVINJ)
14
0
MARINA MAGLIĆ (SUŠAK)
56
LUCIJA ŽEPINA (VELEBIT)
134
LARISA BALEN (PALESTR)
15
MIRNA TKALČIĆ (SUŠAK)
288
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
257
PETRA ŽEPINA (VELEBIT)
275
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
1066
341
0
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
14
0
MARINA MAGLIĆ (SUŠAK)
1067
56
10
LUCIJA ŽEPINA (VELEBIT)
134
0
LARISA BALEN (PALESTR)
1068
15
4
MIRNA TKALČIĆ (SUŠAK)
288
7
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
1069
257
17
PETRA ŽEPINA (VELEBIT)
275
16
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
1070
14
2
MARINA MAGLIĆ (SUŠAK)
56
11
LUCIJA ŽEPINA (VELEBIT)
1071
288
11
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
257
1
PETRA ŽEPINA (VELEBIT)
1072
56
9
LUCIJA ŽEPINA (VELEBIT)
288
6
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. LUCIJA ŽEPINA, VELEBIT
2. MAŠA ŠIRANOVIĆ, JASTREB
3. MARINA MAGLIĆ, SUŠAK
3. PETRA ŽEPINA, VELEBIT
LC - Stariji kadeti-57
210
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
2009
154
0
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
309
0
LEON PRANJIĆ (MEGA.C.)
66
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
11
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
2011
210
0
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
154
0
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
2012
66
3
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
11
0
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
2014
210
0
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
66
3
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
Osvajači medalja
1. BORNA GRMUŠA, IVANIĆ GRAD
2. MATAN KATALINIĆ, MINOTAUR
3. KARLO KATINIĆ, SUŠAK
3. ŠIMUN BARIĆ, HBD
LC - Stariji kadeti+69
289
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
2026
21
3
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
16
0
MARTIN BERISHA (SUŠAK)
2028
191
0
ALBIN AHMETI (DUGIRAT)
261
0
IVAN ĐAKOVIĆ (HUS-OS)
2029
3
0
ROKO MARASOVIĆ (TERMIN)
155
0
DINO IVAS (HBD)
2030
289
3
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
21
0
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
2031
191
0
ALBIN AHMETI (DUGIRAT)
3
3
ROKO MARASOVIĆ (TERMIN)
2033
289
3
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
3
0
ROKO MARASOVIĆ (TERMIN)
Osvajači medalja
1. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
2. ROKO MARASOVIĆ, TERMINATOR
3. STJEPAN ANDRIĆ, OMEGA
3. ALBIN AHMETI, DALMACIJA
LC - Starije kadetkinje-55
166
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
2039
6
2
ANAI RAŽNJEVIĆ (SUŠAK)
351
1
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
2040
280
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
294
3
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
2041
33
0
LARA RYTZ (BUZET)
246
0
LEONA BARTOLIN (NINJA)
2042
166
3
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
6
0
ANAI RAŽNJEVIĆ (SUŠAK)
2043
294
3
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
246
0
LEONA BARTOLIN (NINJA)
2045
166
0
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
294
3
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. ANA JOVIĆ, SUŠAK
2. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
3. LEONA BARTOLIN, NINJA
3. ANAI RAŽNJEVIĆ, SUŠAK
KL - Juniori-69
325
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
3008
264
3
LEON MARAK (HUS-OS)
89
0
MARKO BRKIĆ (DOMSA)
127
DAVID KULAŠ (PALESTR)
104
BORNA ŠOLIĆ (AMENO)
62
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
216
BORNA BRADARIĆ (PAUCI)
331
ANTONIO MATKO (TIGAR)
174
TONI PREMIĆ (PRETORI)
3010
325
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
264
0
LEON MARAK (HUS-OS)
3009
127
1
DAVID KULAŠ (PALESTR)
104
2
BORNA ŠOLIĆ (AMENO)
3011
62
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
216
0
BORNA BRADARIĆ (PAUCI)
3012
331
0
ANTONIO MATKO (TIGAR)
174
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
3013
325
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
104
0
BORNA ŠOLIĆ (AMENO)
3014
62
0
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
174
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
3016
325
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
174
0
TONI PREMIĆ (PRETORI)
Osvajači medalja
1. ADRIAN BARIĆ, SUŠAK
2. TONI PREMIĆ, PRETORIAN
3. BORNA ŠOLIĆ, AMENO
3. NIKO BILANDŽIĆ, SVETI DUH