kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Km), LC (Ks), KL (Jun), LK (Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
DALMACIJA
DALMATINO
DOMSA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
DUBRAVA
EXCALIBUR
FIGHTER
FRANKOPAN
GLINA
HBD
HUS
ISSA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KNEZ
KUTINA
LEGEND
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
NINJA
OMEGA
PALESTRA
PAUCI
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
UNI RENT
VELEBIT
VRSAR
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti-47
PF - Mlađe kadetkinje-37
LC - Stariji kadeti-57
LC - Stariji kadeti+69
LC - Starije kadetkinje-65
PF - Mlađi kadeti-47
233
TONI URSIĆ (MAWASHI)
1020
132
5
KARLO VUNDAĆ (PALESTR)
330
4
LOVRE GRUJA (LOTUS)
128
FILIP JURICA (PALESTR)
177
MARIN VULETIĆ (PLANET)
296
BORNA ŠARIĆ (PLANET)
1022
143
0
PETAR MATIĆ (PALESTR)
221
0
NIKO LEDENKO (HBD)
167
MARO BOSANAC (TGRSL)
286
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
1023
233
11
TONI URSIĆ (MAWASHI)
132
3
KARLO VUNDAĆ (PALESTR)
1024
128
3
FILIP JURICA (PALESTR)
177
13
MARIN VULETIĆ (PLANET)
1025
296
10
BORNA ŠARIĆ (PLANET)
143
0
PETAR MATIĆ (PALESTR)
1026
167
7
MARO BOSANAC (TGRSL)
286
10
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
1027
233
8
TONI URSIĆ (MAWASHI)
177
1
MARIN VULETIĆ (PLANET)
1028
296
6
BORNA ŠARIĆ (PLANET)
286
13
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
1030
233
11
TONI URSIĆ (MAWASHI)
286
10
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
Osvajači medalja
1. TONI URSIĆ, MAWASHI
2. FRAN GRUBIŠA, JASTREB
3. MARIN VULETIĆ, PLANET SPORT
3. BORNA ŠARIĆ, PLANET SPORT
PF - Mlađe kadetkinje-37
28
EVA GAL (KBK)
1043
193
11
LINDA ZAKONOVIĆ (PITBUL)
136
4
LUCIJA ŽILIĆ (PALESTR)
1045
253
5
ELLA HRVATIN (MINOTAU)
78
3
PAULA JAKOVAC (FRANK.)
244
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
69
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
1046
220
0
BEATA IVAS (HBD)
81
0
INGA ŠTAJCER (KUTINA)
228
PETRA LERGA (PRETORI)
232
SARA BOBAN (MAWASHI)
1047
28
10
EVA GAL (KBK)
193
0
LINDA ZAKONOVIĆ (PITBUL)
1048
253
0
ELLA HRVATIN (MINOTAU)
244
6
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
1049
69
9
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
81
8
INGA ŠTAJCER (KUTINA)
1050
228
2
PETRA LERGA (PRETORI)
232
6
SARA BOBAN (MAWASHI)
1051
28
5
EVA GAL (KBK)
244
6
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
1052
69
5
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
232
14
SARA BOBAN (MAWASHI)
1054
244
6
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
232
14
SARA BOBAN (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. SARA BOBAN, MAWASHI
2. TINA PETROVIĆ, IVANIĆ GRAD
3. LEONA RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD
3. EVA GAL, LEGEND
LC - Stariji kadeti-57
210
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
2009
154
0
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
309
0
LEON PRANJIĆ (MEGA.C.)
66
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
11
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
2011
210
0
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
154
0
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
2012
66
3
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
11
0
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
2014
210
0
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
66
3
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
Osvajači medalja
1. BORNA GRMUŠA, IVANIĆ GRAD
2. MATAN KATALINIĆ, MINOTAUR
3. KARLO KATINIĆ, SUŠAK
3. ŠIMUN BARIĆ, HBD
LC - Stariji kadeti+69
289
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
2026
21
3
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
16
0
MARTIN BERISHA (SUŠAK)
2028
191
0
ALBIN AHMETI (DUGIRAT)
261
0
IVAN ĐAKOVIĆ (HUS-OS)
2029
3
0
ROKO MARASOVIĆ (TERMIN)
155
0
DINO IVAS (HBD)
2030
289
3
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
21
0
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
2031
191
0
ALBIN AHMETI (DUGIRAT)
3
3
ROKO MARASOVIĆ (TERMIN)
2033
289
3
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
3
0
ROKO MARASOVIĆ (TERMIN)
Osvajači medalja
1. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
2. ROKO MARASOVIĆ, TERMINATOR
3. STJEPAN ANDRIĆ, OMEGA
3. ALBIN AHMETI, DALMACIJA
LC - Starije kadetkinje-65
150
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
2048
256
0
MILICA MATIĆ (PRETORI)
156
0
CHIARA IVAS (HBD)
2050
139
1
MIA BRKLJAČA (PALESTR)
255
2
ANA SUTLOVIĆ (PRETORI)
2051
53
2
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
107
1
MARIJETA TENŽERA (AMENO)
2052
150
0
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
256
0
MILICA MATIĆ (PRETORI)
2053
255
0
ANA SUTLOVIĆ (PRETORI)
53
3
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
2056
150
0
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
53
3
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
2. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
3. ANA SUTLOVIĆ, PRETORIAN
3. MILICA MATIĆ, PRETORIAN