kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Km), LC (Ks), KL (Jun), LK (Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
DALMACIJA
DALMATINO
DOMSA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
DUBRAVA
EXCALIBUR
FIGHTER
FRANKOPAN
GLINA
HBD
HUS
ISSA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KNEZ
KUTINA
LEGEND
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
NINJA
OMEGA
PALESTRA
PAUCI
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
UNI RENT
VELEBIT
VRSAR
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti-28
PF - Mlađi kadeti-32
PF - Mlađi kadeti-37
LC - Starije kadetkinje-55
PF - Mlađi kadeti-28
1001
133
0
KRISTIJAN FRANJKOVIĆ (PALESTR)
96
0
JULIAN VUKIĆ (NINJA)
1002
148
9
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
54
6
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
1004
133
0
KRISTIJAN FRANJKOVIĆ (PALESTR)
148
10
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
Osvajači medalja
1. ALEKSANDAR UZELAC, DRAGON&SOKOL
2. KRISTIJAN FRANJKOVIĆ, PALESTRA
3. OSKAR BRZOJA, VELEBIT
3. ----
PF - Mlađi kadeti-32
245
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
1003
97
0
NIKOLA VUKIĆ (NINJA)
131
0
JOSIP ĆUMURDŽIĆ (PALESTR)
1005
327
0
NICOLAS DAPIRAN (ROVINJ)
180
8
MARIN GOLUB (MARJAN)
227
ROBERTO LERGA (PRETORI)
1006
245
11
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
131
1
JOSIP ĆUMURDŽIĆ (PALESTR)
1007
180
0
MARIN GOLUB (MARJAN)
227
1
ROBERTO LERGA (PRETORI)
1009
245
10
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
227
0
ROBERTO LERGA (PRETORI)
Osvajači medalja
1. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD
2. ROBERTO LERGA, PRETORIAN
3. JOSIP ĆUMURDŽIĆ, PALESTRA
3. MARIN GOLUB, MARJAN 1975
PF - Mlađi kadeti-37
1008
98
3
GABRIJEL LATIN (NINJA)
19
1
ŠIMUN KRAMARIĆ (SUŠAK)
297
EMIL MUJKIĆ (VRSAR)
17
FILIP TOMAŠIĆ (SUŠAK)
25
FILIP MIGLES (OMEGA)
1010
98
10
GABRIJEL LATIN (NINJA)
297
0
EMIL MUJKIĆ (VRSAR)
1011
17
0
FILIP TOMAŠIĆ (SUŠAK)
25
10
FILIP MIGLES (OMEGA)
1013
98
3
GABRIJEL LATIN (NINJA)
25
4
FILIP MIGLES (OMEGA)
Osvajači medalja
1. FILIP MIGLES, OMEGA
2. GABRIJEL LATIN, NINJA
3. FILIP TOMAŠIĆ, SUŠAK
3. EMIL MUJKIĆ, VRSAR
LC - Starije kadetkinje-55
166
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
2039
6
2
ANAI RAŽNJEVIĆ (SUŠAK)
351
1
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
2040
280
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
294
3
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
2041
33
0
LARA RYTZ (BUZET)
246
0
LEONA BARTOLIN (NINJA)
2042
166
3
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
6
0
ANAI RAŽNJEVIĆ (SUŠAK)
2043
294
3
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
246
0
LEONA BARTOLIN (NINJA)
2045
166
0
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
294
3
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. ANA JOVIĆ, SUŠAK
2. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
3. LEONA BARTOLIN, NINJA
3. ANAI RAŽNJEVIĆ, SUŠAK