kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Km), LC (Ks), KL (Jun), LK (Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
DALMACIJA
DALMATINO
DOMSA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
DUBRAVA
EXCALIBUR
FIGHTER
FRANKOPAN
GLINA
HBD
HUS
ISSA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KNEZ
KUTINA
LEGEND
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
NINJA
OMEGA
PALESTRA
PAUCI
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
UNI RENT
VELEBIT
VRSAR
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Juniori-74
KL - Juniori-84
LK- Seniori -75
LK- Seniori -81
LK- Seniori -91
KL - Juniori-74
3015
185
0
LUKA BOŽINOVIĆ (UNIRENT)
236
3
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
3017
265
0
MIHAEL MATIJEVIĆ (HUS-OS)
222
3
MATEJ KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
3018
24
3
PETAR MARIJIĆ (OMEGA)
315
0
MARIO BUDIMIR (KBKSINJ)
3019
272
3
TONI GAJČEVIĆ (HUS-OS)
108
0
DUJE VIDOŠEVIĆ (AMENO)
3020
236
3
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
222
0
MATEJ KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
3021
24
3
PETAR MARIJIĆ (OMEGA)
272
0
TONI GAJČEVIĆ (HUS-OS)
3023
236
3
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
24
0
PETAR MARIJIĆ (OMEGA)
Medalists
1. DAVID JOZIPOVIĆ, MAWASHI
2. PETAR MARIJIĆ, OMEGA
3. MATEJ KOVAČEVIĆ, DALMACIJA
3. TONI GAJČEVIĆ, HUS
KL - Juniori-84
3028
124
0
ANTONIO ČAČIĆ (PALESTR)
335
3
PATRIK MATOŠ (TIGAR)
3030
30
0
PREDRAG ŠANTIĆ (EXCALIB)
86
3
LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ (DOMSA)
3031
184
3
BOŽE PAVIŠKOV (UNIRENT)
88
0
LUKA VIDOVIĆ (DOMSA)
194
RENATO ROGULJIĆ (PITBUL)
3032
335
0
PATRIK MATOŠ (TIGAR)
86
3
LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ (DOMSA)
3033
184
0
BOŽE PAVIŠKOV (UNIRENT)
194
3
RENATO ROGULJIĆ (PITBUL)
3035
86
3
LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ (DOMSA)
194
0
RENATO ROGULJIĆ (PITBUL)
Medalists
1. LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ, DOMSA
2. RENATO ROGULJIĆ, PIT BULL, Split
3. PATRIK MATOŠ, TIGAR, Karlovac
3. BOŽE PAVIŠKOV, UNI RENT
LK- Seniori -75
183
ANTE BUZOV (UNIRENT)
R001
64
3
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
337
0
MATEO DŽIN (PITBUL)
R002
58
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
200
0
IVAN SUNARA (MORNAR)
93
IVAN LETICA (SPARTAN)
R015
183
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
64
0
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
R016
58
2
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
93
1
IVAN LETICA (SPARTAN)
R031
183
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
58
0
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
Medalists
1. ANTE BUZOV, UNI RENT
2. ANTONIO KRAJINOVIĆ, SVETI DUH
3. FILIP MATIĆ, SVETI DUH
3. IVAN LETICA, SPARTAN GYM
LK- Seniori -81
44
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
R003
92
0
LUKA LOVREK (SPARTAN)
100
3
BORNA MANOJLOVIĆ (AMENO)
R004
187
3
MATE SKELIN (UNIRENT)
102
0
RAUL SUNARA (AMENO)
R005
260
0
JOSIP ČERINA (PRETORI)
179
3
JOZO STUPALO (MORNAR)
R017
44
0
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
100
3
BORNA MANOJLOVIĆ (AMENO)
R018
187
0
MATE SKELIN (UNIRENT)
179
3
JOZO STUPALO (MORNAR)
R032
100
3
BORNA MANOJLOVIĆ (AMENO)
179
0
JOZO STUPALO (MORNAR)
Medalists
1. BORNA MANOJLOVIĆ, AMENO
2. JOZO STUPALO, MORNAR
3. MARKO ČIZMIĆ, PIT BULL, Split
3. MATE SKELIN, UNI RENT
LK- Seniori -91
R007
356
0
LUKA ŽULJEVIC (UNIRENT)
47
0
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
205
MATEJ GOJSALIĆ (PITBUL)
R008
357
0
PATRIK RAPAIĆ (MEGA.C.)
188
0
PETAR DŽAL (UNIRENT)
38
TONI ĆATIPOVIĆ (PITBUL)
R021
47
3
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
205
0
MATEJ GOJSALIĆ (PITBUL)
R022
188
0
PETAR DŽAL (UNIRENT)
38
3
TONI ĆATIPOVIĆ (PITBUL)
R034
47
3
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
38
0
TONI ĆATIPOVIĆ (PITBUL)
Medalists
1. IVAN BERTIĆ, ZMAJ
2. TONI ĆATIPOVIĆ, PIT BULL, Split
3. MATEJ GOJSALIĆ, PIT BULL, Split
3. PETAR DŽAL, UNI RENT