kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Km), LC (Ks), KL (Jun), LK (Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
ADRIA GYM
AMENO
ARMUS
BLITZ
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
CRNI ORAO
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DOMSA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
DUBRAVA
DYNAMITE
EXCALIBUR
FIGHTER
FRANKOPAN
GLINA
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
OMEGA
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TRNJE
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
VISOČICA
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Mlađe kadetkinje +47
LC - Starije kadetkinje -55
LK- Seniorke -60
PF - Mlađi kadeti +47
295
DINO IVAS (HBD)
1013
115
3
KARLO MRDULJAŠ (LOTUS)
326
2
PETAR BERONIĆ (KBK MOS)
28
MARTIN BERISHA (SUŠAK)
302
BRUNO FRIGANOVIĆ (MARJAN)
101
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
294
IVANO ČELIĆ (PLANET)
72
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
209
JOSIP DOLIĆ (IVNCG)
1046
295
10
DINO IVAS (HBD)
115
0
KARLO MRDULJAŠ (LOTUS)
1047
28
11
MARTIN BERISHA (SUŠAK)
302
1
BRUNO FRIGANOVIĆ (MARJAN)
1048
101
9
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
294
7
IVANO ČELIĆ (PLANET)
1049
72
7
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
209
8
JOSIP DOLIĆ (IVNCG)
1078
295
17
DINO IVAS (HBD)
28
7
MARTIN BERISHA (SUŠAK)
1079
101
13
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
209
2
JOSIP DOLIĆ (IVNCG)
1095
295
9
DINO IVAS (HBD)
101
15
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
Osvajači medalja
1. GABRIEL MOČILAC, TIGAR, Slunj
2. DINO IVAS, HBD
3. JOSIP DOLIĆ, IVANIĆ GRAD
3. MARTIN BERISHA, SUŠAK
PF - Mlađe kadetkinje -47
342
LORENA ZEBA (BTI)
1031
236
0
KIARA IVANČEVIĆ (FRANK.)
315
10
LANA NOHA (KBK MOS)
1032
109
2
LAURA MATIJAŠ (LOTUS)
73
13
LUCIJA ŽEPINA (VELEBIT)
1033
328
2
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
55
12
MIRNA TKALČIĆ (SUŠAK)
1070
342
10
LORENA ZEBA (BTI)
315
0
LANA NOHA (KBK MOS)
1071
73
7
LUCIJA ŽEPINA (VELEBIT)
55
11
MIRNA TKALČIĆ (SUŠAK)
1091
342
17
LORENA ZEBA (BTI)
55
9
MIRNA TKALČIĆ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. LORENA ZEBA, BTI
2. MIRNA TKALČIĆ, SUŠAK
3. LANA NOHA, MOSLAVAC
3. LUCIJA ŽEPINA, VELEBIT
PF - Mlađe kadetkinje +47
39
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
1026
322
6
GRETA BOLTERSTEIN (BUDOL)
298
16
KATARINA PAVIĆ (MARJAN)
1027
6
11
LARA RYTZ (BUZET)
215
1
MARGARETA MUŠNJAK (TIGAR)
74
MAGDALENA TOKIĆ (VELEBIT)
2
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
1028
222
0
ELEN STARČEVIĆ (LOŠINJ)
216
7
LANA KIRIN (TIGAR)
10
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
288
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
1062
39
13
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
298
3
KATARINA PAVIĆ (MARJAN)
1063
6
14
LARA RYTZ (BUZET)
74
4
MAGDALENA TOKIĆ (VELEBIT)
1064
2
5
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
216
0
LANA KIRIN (TIGAR)
1065
10
0
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
288
0
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
1086
39
26
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
6
15
LARA RYTZ (BUZET)
1087
2
10
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
10
0
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
1099
39
1
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
2
12
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
Osvajači medalja
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
3. PETRA ŽMIRIĆ, GLINA
3. LARA RYTZ, FIGHTER
LC - Starije kadetkinje -55
339
ANA SOVEC (ZMAJ)
2019
90
0
NIKA GRMUŠA (IVNCG)
159
3
CVITA KALCINA (VELEBIT)
2020
223
1
LENA KUNDA (LOŠINJ)
161
2
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
2021
305
1
MARTINA GRABAR (PLANET)
160
2
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
2046
339
3
ANA SOVEC (ZMAJ)
159
0
CVITA KALCINA (VELEBIT)
2047
161
0
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
160
3
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
2065
339
0
ANA SOVEC (ZMAJ)
160
3
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
2. ANA SOVEC, ZMAJ
3. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT
3. CVITA KALCINA, VELEBIT
LK- Seniorke -60
R016
133
0
IVA SUČIĆ (DUBRAVA)
337
3
SARA ŠPOLJAR (TITAN)
169
NIKOLINA VIDAČKOVIĆ (PITBUL)
3
TIHANA ULAKOVIĆ (TRNJE)
158
KATA ŠARE (VELEBIT)
R034
337
0
SARA ŠPOLJAR (TITAN)
169
3
NIKOLINA VIDAČKOVIĆ (PITBUL)
R035
3
3
TIHANA ULAKOVIĆ (TRNJE)
158
0
KATA ŠARE (VELEBIT)
R051
169
1
NIKOLINA VIDAČKOVIĆ (PITBUL)
3
2
TIHANA ULAKOVIĆ (TRNJE)
Osvajači medalja
1. TIHANA ULAKOVIĆ, TRNJE
2. NIKOLINA VIDAČKOVIĆ, PIT BULL, Split
3. KATA ŠARE, VELEBIT
3. SARA ŠPOLJAR, TITAN GYM