kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Km), LC (Ks), KL (Jun), LK (Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ADRIA GYM
AMENO
ARMUS
BLITZ
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
CRNI ORAO
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DOMSA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
DUBRAVA
DYNAMITE
EXCALIBUR
FIGHTER
FRANKOPAN
GLINA
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
OMEGA
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TRNJE
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
VISOČICA
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Stariji kadeti -69
LC - Stariji kadeti +69
LC - Starije kadetkinje -42
LC - Starije kadetkinje -50
LC - Starije kadetkinje +65
KL - Juniori -57
KL - Juniori -63
KL - Juniori -74
KL - Juniori -79
KL - Juniori -89
LK- Seniori -71
LK- Seniori -86
LC - Stariji kadeti -69
2009
244
3
PREDRAG ŠANTIĆ (EXCALIB)
280
0
NINO LUKEŽIĆ (MEGA.C.)
2010
146
3
ENIO DUKIC (PRETORI)
276
0
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
2011
293
2
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
277
1
PETAR MARIJIĆ (OMEGA)
310
DANIJEL BOTIĆ (ZELG)
2038
244
0
PREDRAG ŠANTIĆ (EXCALIB)
146
3
ENIO DUKIC (PRETORI)
2039
293
3
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
310
0
DANIJEL BOTIĆ (ZELG)
2061
146
3
ENIO DUKIC (PRETORI)
293
0
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
Medalists
1. ENIO DUKIC, PRETORIAN
2. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
3. PREDRAG ŠANTIĆ, EXCALIBUR
3. DANIJEL BOTIĆ, TROJAN ISTRA
LC - Stariji kadeti +69
291
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
2012
151
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
245
0
MATIJA PUŠELJIĆ (EXCALIB)
17
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
2013
306
3
DINO BARIĆ (HBD)
200
0
JAN GREBENAR (HUS-OS)
2040
291
1
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
151
2
TONI PREMIĆ (PRETORI)
2041
17
3
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
306
0
DINO BARIĆ (HBD)
2062
151
0
TONI PREMIĆ (PRETORI)
17
3
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
Medalists
1. LEON BENEDETTI, SUŠAK
2. TONI PREMIĆ, PRETORIAN
3. DINO BARIĆ, HBD
3. FABIJAN ŠIRANOVIĆ, JASTREB
LC - Starije kadetkinje -42
2014
273
0
MARITA BARIČEVIĆ (VSG)
8
3
PAOLA BRŽENDA (BUZET)
2015
332
3
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
44
0
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
2016
149
1
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
13
2
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
2017
213
0
ANA PRANJIĆ (TIGAR)
62
3
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
2042
8
0
PAOLA BRŽENDA (BUZET)
332
3
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
2043
13
0
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
62
3
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
2063
332
0
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
62
3
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
Medalists
1. ELENA LJUBEK, ZMAJ
2. PETRA MIKULIĆ, TIGAR BROD
3. ANA JOVIĆ, SUŠAK
3. PAOLA BRŽENDA, FIGHTER
LC - Starije kadetkinje -50
2053
7
0
LARA RYTZ (BUZET)
150
3
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
Medalists
1. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
2. LARA RYTZ, FIGHTER
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje +65
324
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
2024
351
0
LUCIJA MOJTIĆ (PITBUL)
148
3
IVONA GALEŠIĆ (PRETORI)
249
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
2025
349
0
CHIARA ŠADIĆ (PITBUL)
5
3
CHIARA RYTZ (BUZET)
2050
324
0
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
148
3
IVONA GALEŠIĆ (PRETORI)
2051
249
3
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
5
0
CHIARA RYTZ (BUZET)
2067
148
1
IVONA GALEŠIĆ (PRETORI)
249
2
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
Medalists
1. VALENTINA BOLTUŽIĆ, DRAGON&SOKOL
2. IVONA GALEŠIĆ, PRETORIAN
3. CHIARA RYTZ, FIGHTER
3. IVANA MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
KL - Juniori -57
64
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
3022
135
0
NIKOLA ARTIČEK (DUBRAVA)
145
3
DINO BABAC (PRETORI)
3043
64
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
145
0
DINO BABAC (PRETORI)
Medalists
1. STJEPAN SEDAK, ZMAJ
2. DINO BABAC, PRETORIAN
3. NIKOLA ARTIČEK, DUBRAVA
3. ----
KL - Juniori -63
130
DAVID IVŠIĆ (CRO)
3001
14
3
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
263
0
TOMISLAV LJELJAK (PITBUL)
3002
154
3
JURAJ ČAČIJA (LEONGYM)
153
0
LUKA SMOLIC (PRETORI)
119
UROŠ PAJIĆ (KING)
3003
85
3
PETAR MORIĆ (SVMATEJ)
107
0
LUCIJAN VALENČIĆ (DINAMIT)
3004
174
0
MISLAV LOZINA (PITBUL)
352
3
MARIO DJAKOVIĆ (DRAGA)
3005
210
0
FILIP FABIJANIĆ (IVNCG)
264
0
IGOR ŠURINA (PITBUL)
214
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
3014
130
0
DAVID IVŠIĆ (CRO)
14
3
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
3015
154
0
JURAJ ČAČIJA (LEONGYM)
119
3
UROŠ PAJIĆ (KING)
3016
85
3
PETAR MORIĆ (SVMATEJ)
352
0
MARIO DJAKOVIĆ (DRAGA)
3017
264
3
IGOR ŠURINA (PITBUL)
214
0
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
3036
14
3
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
119
0
UROŠ PAJIĆ (KING)
3037
85
3
PETAR MORIĆ (SVMATEJ)
264
0
IGOR ŠURINA (PITBUL)
3053
14
3
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
85
0
PETAR MORIĆ (SVMATEJ)
Medalists
1. DOREN MARKO MANTILLA, SUŠAK
2. PETAR MORIĆ, SVETI MATEJ
3. UROŠ PAJIĆ, KING
3. IGOR ŠURINA, PIT BULL, Split
KL - Juniori -74
3006
242
3
MARIO RAVLIĆ (DUGIRAT)
103
0
LOVRO ŠTEFANAC (TGRSL)
282
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
91
EMANUEL KRIŠTO (ARMUS)
208
MATEJ BALAŽIĆ (HUS-OS)
3007
203
3
FILIP IVEŠIĆ (HUS-OS)
252
0
KRISTIJAN KOMLJENOVIĆ (DOMSA)
144
DENIS KOZINA (PRETORI)
224
MARIN CURRI (LOŠINJ)
333
ANTON VUNIQI (DUBRAVA)
3018
242
2
MARIO RAVLIĆ (DUGIRAT)
282
1
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
3019
91
0
EMANUEL KRIŠTO (ARMUS)
208
0
MATEJ BALAŽIĆ (HUS-OS)
3020
203
0
FILIP IVEŠIĆ (HUS-OS)
144
3
DENIS KOZINA (PRETORI)
3021
224
3
MARIN CURRI (LOŠINJ)
333
0
ANTON VUNIQI (DUBRAVA)
3038
242
2
MARIO RAVLIĆ (DUGIRAT)
91
1
EMANUEL KRIŠTO (ARMUS)
3039
144
3
DENIS KOZINA (PRETORI)
224
0
MARIN CURRI (LOŠINJ)
3054
242
2
MARIO RAVLIĆ (DUGIRAT)
144
1
DENIS KOZINA (PRETORI)
Medalists
1. MARIO RAVLIĆ, DALMACIJA
2. DENIS KOZINA, PRETORIAN
3. EMANUEL KRIŠTO, ARMUS
3. ----
KL - Juniori -79
3010
259
3
VITO KOŠAR (ŠK)
108
0
ANDREJ GRUBJESIC (DINAMIT)
3011
350
0
FRAN ČANDRLIĆ (DRAGA)
254
3
LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ (DOMSA)
3012
147
3
FILIP PAVIĆ (PRETORI)
253
0
PATRIK KLARIĆ (DOMSA)
3013
202
3
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
199
0
RAUL SUNARA (AMENO)
3034
259
3
VITO KOŠAR (ŠK)
254
0
LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ (DOMSA)
3035
147
1
FILIP PAVIĆ (PRETORI)
202
2
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
3052
259
3
VITO KOŠAR (ŠK)
202
0
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
Medalists
1. VITO KOŠAR, ŠKORPION
2. FILIP MATIĆ, HUS
3. LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ, DOMSA
3. FILIP PAVIĆ, PRETORIAN
KL - Juniori -89
152
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
3025
121
0
JOSIP SIMONE (ADRIAGM)
345
0
LEONARDO MIKULJAN (TIGAR)
3045
152
3
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
121
0
JOSIP SIMONE (ADRIAGM)
Medalists
1. ŽARKO PEDISIĆ, PRETORIAN
2. JOSIP SIMONE, ADRIA GYM
3. ----
3. ----
LK- Seniori -71
196
DINO TAĆI (AMENO)
R003
240
3
LEON PALJUŠIĆ (MORNAR)
138
0
ANDREJ KEDVEŠ (BLITZ)
R004
197
3
PETAR MUŠURA (AMENO)
86
0
KRISTIJAN MIŠKULIN (KOBRABJ)
R005
156
3
MATEO KRSNIK (LEONGYM)
221
0
LEONARD ŠARIĆ (PRETORI)
R022
196
3
DINO TAĆI (AMENO)
240
0
LEON PALJUŠIĆ (MORNAR)
R023
197
3
PETAR MUŠURA (AMENO)
156
0
MATEO KRSNIK (LEONGYM)
R045
196
0
DINO TAĆI (AMENO)
197
3
PETAR MUŠURA (AMENO)
Medalists
1. PETAR MUŠURA, AMENO
2. DINO TAĆI, AMENO
3. MATEO KRSNIK, LEON GYM
3. LEON PALJUŠIĆ, MORNAR
LK- Seniori -86
137
LUKA JAMAN (BLITZ)
R013
258
0
JOSIP ČERINA (PRETORI)
105
3
IVAN SENKIĆ (DINAMIT)
205
MARKO ŽOVIN (HUS-OS)
125
PETAR JAMAN (SPARTAN)
R028
137
3
LUKA JAMAN (BLITZ)
105
0
IVAN SENKIĆ (DINAMIT)
R029
205
0
MARKO ŽOVIN (HUS-OS)
125
0
PETAR JAMAN (SPARTAN)
R048
137
3
LUKA JAMAN (BLITZ)
125
0
PETAR JAMAN (SPARTAN)
Medalists
1. LUKA JAMAN, BLITZ
2. PETAR JAMAN, SPARTAN GYM
3. IVAN SENKIĆ, DYNAMITE
3. ----