kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Km), LC (Ks), KL (Jun), LK (Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
ADRIA GYM
AMENO
ARMUS
BLITZ
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
CRNI ORAO
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DOMSA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
DUBRAVA
DYNAMITE
EXCALIBUR
FIGHTER
FRANKOPAN
GLINA
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
OMEGA
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TRNJE
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
VISOČICA
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađi kadeti -37
281
TONI URSIĆ (MAWASHI)
1001
104
5
MARO BOSANAC (TGRSL)
308
2
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
1002
319
7
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
143
4
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
285
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
1003
36
0
EVAN MARK MORATTO (LAV-MED)
284
10
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
1004
99
0
DAVID BOSANAC (TGRSL)
317
10
MIKA OROS (LAV-MED)
1005
228
0
DORIJAN KARAULA (FRANK.)
335
10
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
34
BORNA ŠARIĆ (LAV)
1034
281
10
TONI URSIĆ (MAWASHI)
104
0
MARO BOSANAC (TGRSL)
1035
319
5
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
285
15
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
1036
284
4
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
317
6
MIKA OROS (LAV-MED)
1037
335
8
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
34
0
BORNA ŠARIĆ (LAV)
1072
281
11
TONI URSIĆ (MAWASHI)
285
7
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
1073
317
7
MIKA OROS (LAV-MED)
335
9
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
1092
281
10
TONI URSIĆ (MAWASHI)
335
3
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
Osvajači medalja
1. TONI URSIĆ, MAWASHI
2. JAN MIKULIĆ, TIGAR BROD
3. MAURO MAVRAČIĆ, JASTREB
3. MIKA OROS, LAV, Medulin
PF - Mlađe kadetkinje -37
77
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
1017
27
10
EVA BEDI (SUŠAK)
35
0
NEA VUKOVIĆ (LAV)
1018
78
3
EMA MORIĆ (SVMATEJ)
98
13
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
56
LARA GORUP (SUŠAK)
1019
292
1
DEA CVEK (PLANET)
112
5
ANTEA PAVKOVIĆ (LOTUS)
21
MAGALI PALISKA (SUŠAK)
1020
279
13
MIA VRANJEŠ (MAWASHI)
233
3
NIKA ŽGALJIĆ (FRANK.)
20
KATJA MANDEKIĆ (SUŠAK)
1054
77
13
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
27
3
EVA BEDI (SUŠAK)
1055
98
11
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
56
0
LARA GORUP (SUŠAK)
1056
112
2
ANTEA PAVKOVIĆ (LOTUS)
21
3
MAGALI PALISKA (SUŠAK)
1057
279
2
MIA VRANJEŠ (MAWASHI)
20
3
KATJA MANDEKIĆ (SUŠAK)
1082
77
12
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
98
9
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
1083
21
4
MAGALI PALISKA (SUŠAK)
20
8
KATJA MANDEKIĆ (SUŠAK)
1097
77
13
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
20
3
KATJA MANDEKIĆ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
2. KATJA MANDEKIĆ, SUŠAK
3. VIKTORIJA KAMPIĆ, TIGAR, Slunj
3. MAGALI PALISKA, SUŠAK