kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u PF (Jun, Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BUDOKAI LABIN
JASTREB
KRAPINA
LEGEND
LOTUS
MINOTAUR
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SUŠAK
TIGAR, Karlovac
VELEBIT
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF-Juniori-57
PF-Juniori-63
PF-Juniori-69
PF-Juniori-89
PF-Juniorke-60
PF-Juniorke+70
PF-Seniori-57
PF-Seniori-63
PF-Seniori-69
PF-Seniori-84
PF-Seniorke-70
PF-Seniorke+70
PF-Juniori-57
A001
8
17
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
45
7
SANDI STENTA (PLANET)
A002
33
9
IVAN UDOVIĆ (PLANET)
40
10
MATAN KATALINIĆ (PLANET)
A004
8
15
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
40
16
MATAN KATALINIĆ (PLANET)
Medalists
1. MATAN KATALINIĆ, PLANET SPORT
2. KARLO KATINIĆ, SUŠAK
3. IVAN UDOVIĆ, PLANET SPORT
3. SANDI STENTA, PLANET SPORT
PF-Juniori-63
43
MORIS TRBULIN (PLANET)
A003
9
12
MATEJ SARVAŠ (SUŠAK)
19
5
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
A005
43
13
MORIS TRBULIN (PLANET)
9
3
MATEJ SARVAŠ (SUŠAK)
Medalists
1. MORIS TRBULIN, PLANET SPORT
2. MATEJ SARVAŠ, SUŠAK
3. LUCAS RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
PF-Juniori-69
A006
41
12
MICHAEL STENTA (PLANET)
3
13
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. ADRIAN BARIĆ, SUŠAK
2. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
PF-Juniori-89
A008
50
10
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
63
0
DEAN VIRAG (PLANET)
Medalists
1. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
2. DEAN VIRAG, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
PF-Juniorke-60
38
MARTINA GRABAR (PLANET)
A014
65
1
DEA ŽIVKOVIĆ (LOTUS)
48
11
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
A016
38
19
MARTINA GRABAR (PLANET)
48
23
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
Medalists
1. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT
2. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
3. DEA ŽIVKOVIĆ, LOTUS
3. ----
PF-Juniorke+70
A019
35
1
LAURA IVANČIĆ (PLANET)
17
12
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
A020
73
13
HANI PAĆALAT (MINOTAU)
56
3
IVONA GALEŠIĆ (PRETORI)
A023
17
10
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
73
0
HANI PAĆALAT (MINOTAU)
Medalists
1. LARA MIHALIĆ, TIGAR, Karlovac
2. HANI PAĆALAT, MINOTAUR
3. LAURA IVANČIĆ, PLANET SPORT
3. IVONA GALEŠIĆ, PRETORIAN
PF-Seniori-57
34
IVAN UDOVIĆ (PLANET)
A022
46
10
SANDI STENTA (PLANET)
60
21
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
A024
34
22
IVAN UDOVIĆ (PLANET)
60
23
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. KARLO KATINIĆ, SUŠAK
2. IVAN UDOVIĆ, PLANET SPORT
3. SANDI STENTA, PLANET SPORT
3. ----
PF-Seniori-63
A025
21
0
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
59
10
MATEJ SARVAŠ (SUŠAK)
A026
20
1
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
44
11
MORIS TRBULIN (PLANET)
A028
59
8
MATEJ SARVAŠ (SUŠAK)
44
18
MORIS TRBULIN (PLANET)
Medalists
1. MORIS TRBULIN, PLANET SPORT
2. MATEJ SARVAŠ, SUŠAK
3. LUCAS RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
PF-Seniori-69
A027
4
11
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
42
21
MICHAEL STENTA (PLANET)
Medalists
1. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
2. ADRIAN BARIĆ, SUŠAK
3. ----
3. ----
PF-Seniori-84
29
DEAN VIRAG (PLANET)
A031
37
10
MARKO DŽIN (PLANET)
24
0
VALENTINO ŽUNAC (TIGAR)
A033
29
0
DEAN VIRAG (PLANET)
37
10
MARKO DŽIN (PLANET)
Medalists
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. DEAN VIRAG, PLANET SPORT
3. VALENTINO ŽUNAC, TIGAR, Karlovac
3. ----
PF-Seniorke-70
32
ELIZABETA CRNKOVIĆ (PLANET)
A035
18
7
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
5
15
ELA ZNAOR (SUŠAK)
A037
32
20
ELIZABETA CRNKOVIĆ (PLANET)
5
14
ELA ZNAOR (SUŠAK)
Medalists
1. ELIZABETA CRNKOVIĆ, PLANET SPORT
2. ELA ZNAOR, SUŠAK
3. LARA MIHALIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
PF-Seniorke+70
A038
57
3
IVONA GALEŠIĆ (PRETORI)
36
13
LAURA IVANČIĆ (PLANET)
Medalists
1. LAURA IVANČIĆ, PLANET SPORT
2. IVONA GALEŠIĆ, PRETORIAN
3. ----
3. ----