kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Jun) , LC (Ks), KL (Jun), LK (Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARMUS
BLITZ
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
CRNI ORAO
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
DRAGON&SOKOL
DUBRAVA
DYNAMITE
FRANKOPAN
FUTURA
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
KING
KOBRA, Bjelovar
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
OMEGA
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
SVETI MATEJ
SVETI ZOILO
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TRNJE
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
VISOČICA
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC -Stariji kadeti -69
KL -Juniori+94
KL -Juniorke-55
KL -Juniorke-60
KL -Juniorke-65
KL -Juniorke-70
KL -Juniorke+70
LC -Stariji kadeti -69
2026
57
1
OLIVER OZVAČIĆ (IVNCG)
277
2
FRAN ČANDRLIĆ (DRAGA)
2028
118
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
201
0
MARIN CURRI (LOŠINJ)
2029
231
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
85
0
FILIP GRGAS (VELEBIT)
2030
94
0
ATILIO RAKIĆ (ZELG)
44
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
2031
277
1
FRAN ČANDRLIĆ (DRAGA)
118
2
TONI PREMIĆ (PRETORI)
2032
231
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
44
0
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
2034
118
0
TONI PREMIĆ (PRETORI)
231
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. ADRIAN BARIĆ, SUŠAK
2. TONI PREMIĆ, PRETORIAN
3. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
3. FRAN ČANDRLIĆ, DRAGA
KL -Juniori+94
156
DUJE IVAS (HBD)
3035
314
0
BRUNO GVARDIOL (PRETORI)
203
0
MARIN CURRI (LOŠINJ)
3037
156
3
DUJE IVAS (HBD)
314
0
BRUNO GVARDIOL (PRETORI)
Medalists
1. DUJE IVAS, HBD
2. BRUNO GVARDIOL, PRETORIAN
3. ----
3. ----
KL -Juniorke-55
121
UNA MARAVIĆ (KBK)
1040
312
0
IVA SUČIĆ (DUBRAVA)
188
0
PETRA IVANIŠEVIĆ (LOŠINJ)
1042
121
3
UNA MARAVIĆ (KBK)
312
0
IVA SUČIĆ (DUBRAVA)
Medalists
1. UNA MARAVIĆ, LEGEND
2. IVA SUČIĆ, DUBRAVA
3. PETRA IVANIŠEVIĆ, VIKTORIA
3. ----
KL -Juniorke-60
184
CHIARA KALANJ (LOŠINJ)
1041
107
3
ANA MARIJA MARINOVIĆ (OFC)
185
0
MAJA IVANIĆ (LOŠINJ)
1043
184
2
CHIARA KALANJ (LOŠINJ)
107
1
ANA MARIJA MARINOVIĆ (OFC)
Medalists
1. CHIARA KALANJ, VIKTORIA
2. ANA MARIJA MARINOVIĆ, OFC
3. MAJA IVANIĆ, VIKTORIA
3. ----
KL -Juniorke-65
3038
250
3
LEONARDA LONČAR (ARMUS)
131
0
LARA SRDOJEVIĆ (KOBRABJ)
3039
192
0
LEONA MIŠLJENOVIĆ (LOŠINJ)
50
0
RAJČEVIĆ SLAĐANA (KUTINA)
3040
250
1
LEONARDA LONČAR (ARMUS)
50
2
RAJČEVIĆ SLAĐANA (KUTINA)
Medalists
1. RAJČEVIĆ SLAĐANA, KUTINA
2. LEONARDA LONČAR, ARMUS
3. LEONA MIŠLJENOVIĆ, VIKTORIA
3. LARA SRDOJEVIĆ, KOBRA, Bjelovar
KL -Juniorke-70
1044
342
0
ANA STOJANOVIĆ (PITBUL)
183
3
ANGELA GOLUBOVIĆ (LOŠINJ)
268
MARINA JURIĆ (PITBUL)
1046
183
3
ANGELA GOLUBOVIĆ (LOŠINJ)
268
0
MARINA JURIĆ (PITBUL)
Medalists
1. ANGELA GOLUBOVIĆ, VIKTORIA
2. MARINA JURIĆ, PIT BULL, Split
3. ANA STOJANOVIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
KL -Juniorke+70
1045
187
0
NIKOLINA STUPIČIĆ (LOŠINJ)
47
3
DORIS MAGDIĆ (KUTINA)
Medalists
1. DORIS MAGDIĆ, KUTINA
2. NIKOLINA STUPIČIĆ, VIKTORIA
3. ----
3. ----