kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Jun) , LC (Ks), KL (Jun), LK (Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
ARMUS
BLITZ
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
CRNI ORAO
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
DRAGON&SOKOL
DUBRAVA
DYNAMITE
FRANKOPAN
FUTURA
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
KING
KOBRA, Bjelovar
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
OMEGA
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
SVETI MATEJ
SVETI ZOILO
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TRNJE
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
VISOČICA
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
LC -Starije kadetkinje -50
LC -Starije kadetkinje -65
KL -Juniori-63
LC -Starije kadetkinje -50
2043
88
0
CHIARA MILIŠA (MARJAN)
286
3
SARA JELIĆ (MAWASHI)
253
ANA SOVEC (ZMAJ)
2045
286
3
SARA JELIĆ (MAWASHI)
253
0
ANA SOVEC (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. SARA JELIĆ, MAWASHI
2. ANA SOVEC, ZMAJ
3. CHIARA MILIŠA, MARJAN 1975
3. ----
LC -Starije kadetkinje -65
16
KLARA PRPIĆ (CRO)
2051
311
0
IVONA GALEŠIĆ (PRETORI)
288
3
LORENA GAZILJ (MAWASHI)
2053
16
2
KLARA PRPIĆ (CRO)
288
1
LORENA GAZILJ (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. KLARA PRPIĆ, CROATIA
2. LORENA GAZILJ, MAWASHI
3. IVONA GALEŠIĆ, PRETORIAN
3. ----
KL -Juniori-63
33
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
3002
341
0
TOMISLAV LJELJAK (PITBUL)
291
3
PATRIK LICUL (FUTURA)
92
LUKA MARKOVIĆ (ZELG)
239
MISLAV LOZINA (PITBUL)
17
DAVID IVŠIĆ (CRO)
48
TOMISLAV MARTINOVIĆ (KUTINA)
3004
262
3
SANDRO MARKOVIĆ (AMENO)
293
0
MARIO LONČAR (MAWASHI)
74
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
3005
33
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
291
0
PATRIK LICUL (FUTURA)
3006
92
3
LUKA MARKOVIĆ (ZELG)
239
0
MISLAV LOZINA (PITBUL)
3007
17
3
DAVID IVŠIĆ (CRO)
48
0
TOMISLAV MARTINOVIĆ (KUTINA)
3008
262
0
SANDRO MARKOVIĆ (AMENO)
74
3
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
3009
33
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
92
0
LUKA MARKOVIĆ (ZELG)
3010
17
3
DAVID IVŠIĆ (CRO)
74
0
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
3012
33
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
17
0
DAVID IVŠIĆ (CRO)
Osvajači medalja
1. BORNA BILANDŽIĆ, SVETI DUH
2. DAVID IVŠIĆ, CROATIA
3. LUKA MARKOVIĆ, TROJAN ISTRA
3. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac