kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Jun) , LC (Ks), KL (Jun), LK (Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARMUS
BLITZ
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
CRNI ORAO
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
DRAGON&SOKOL
DUBRAVA
DYNAMITE
FRANKOPAN
FUTURA
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
KING
KOBRA, Bjelovar
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
OMEGA
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
SVETI MATEJ
SVETI ZOILO
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TRNJE
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
VISOČICA
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL -Juniori-69
KL -Juniorke-65
LK -Seniori -71
KL -Juniori-69
69
DOMINIK PEROŠIĆ (TIGAR)
3011
292
3
TOMISLAV ŠUŠENJ (KOBRABJ)
269
0
DAVOR AMULIĆ (PITBUL)
3013
330
0
BRUNO VULAKOVIĆ (TIGAR)
265
3
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
3014
18
2
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
23
1
IVAN NOVOSEL (ŠK)
3015
358
3
MATIAS BRKIĆ (TIGAR)
142
0
PATRIK ŠKERJANEC (SVMATEJ)
3016
117
3
NIKOLA GLAVIĆ (PRETORI)
234
0
ANDRIJA CINOTTI (PKREŠ4)
3017
122
0
TONI PERNAR (KBK)
240
0
VEDRAN LUNIĆ (PITBUL)
66
BENEDIKT ŽIVČIĆ (TIGAR)
3018
69
0
DOMINIK PEROŠIĆ (TIGAR)
292
3
TOMISLAV ŠUŠENJ (KOBRABJ)
3019
265
3
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
18
0
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
3020
358
0
MATIAS BRKIĆ (TIGAR)
117
3
NIKOLA GLAVIĆ (PRETORI)
3021
240
0
VEDRAN LUNIĆ (PITBUL)
66
3
BENEDIKT ŽIVČIĆ (TIGAR)
3022
292
0
TOMISLAV ŠUŠENJ (KOBRABJ)
265
3
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
3023
117
3
NIKOLA GLAVIĆ (PRETORI)
66
0
BENEDIKT ŽIVČIĆ (TIGAR)
3025
265
0
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
117
3
NIKOLA GLAVIĆ (PRETORI)
Medalists
1. NIKOLA GLAVIĆ, PRETORIAN
2. MARKO BAKOVIĆ, AMENO
3. BENEDIKT ŽIVČIĆ, TIGAR, Karlovac
3. TOMISLAV ŠUŠENJ, KOBRA, Bjelovar