kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Jun) , LC (Ks), KL (Jun), LK (Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARMUS
BLITZ
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
CRNI ORAO
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
DRAGON&SOKOL
DUBRAVA
DYNAMITE
FRANKOPAN
FUTURA
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
KING
KOBRA, Bjelovar
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
OMEGA
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
SVETI MATEJ
SVETI ZOILO
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TRNJE
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
VISOČICA
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF -Juniori -63
PF -Juniori -74
PF -Juniori -84
PF -Juniorke -55
PF -Juniorke -60
PF -Juniorke -65
PF -Juniorke -70
PF -Juniorke +70
LC -Stariji kadeti -63
LC -Stariji kadeti -69
LC -Starije kadetkinje -55
PF -Juniori -63
1002
73
13
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
242
3
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
1003
289
11
PATRIK LICUL (FUTURA)
8
15
TOMISLAV KATUŠIĆ (OMEGA)
1005
73
14
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
8
7
TOMISLAV KATUŠIĆ (OMEGA)
Medalists
1. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
2. TOMISLAV KATUŠIĆ, OMEGA
3. DOREN MARKO MANTILLA, SUŠAK
3. PATRIK LICUL, FUTURA
PF -Juniori -74
229
MARKO DŽIN (PLANET)
1007
42
14
FILIP ČULINA (POLAČA)
285
4
MIHAEL BANKO (FUTURA)
1008
127
6
LOREN DOMBA (LAV)
316
2
JOSIP ORLOVIĆ (PRETORI)
306
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
1009
229
12
MARKO DŽIN (PLANET)
42
2
FILIP ČULINA (POLAČA)
1010
127
6
LOREN DOMBA (LAV)
306
13
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
1012
229
22
MARKO DŽIN (PLANET)
306
17
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. LUKA TOMLJANOVIĆ, SUŠAK
3. FILIP ČULINA, POLAČA
3. LOREN DOMBA, LAV, Pula
PF -Juniori -84
1011
62
13
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
308
3
PATRIK MLINAC (SUŠAK)
Medalists
1. IVAN BERTIĆ, ZMAJ
2. PATRIK MLINAC, SUŠAK
3. ----
3. ----
PF -Juniorke -55
1015
232
10
SARA PEŠUT (SUŠAK)
196
0
KARLA GRBEŠIĆ (HUS-OS)
1016
166
1
DORA PAVLIĆ (SUŠAK)
120
11
UNA MARAVIĆ (KBK)
1020
232
12
SARA PEŠUT (SUŠAK)
120
2
UNA MARAVIĆ (KBK)
Medalists
1. SARA PEŠUT, SUŠAK
2. UNA MARAVIĆ, LEGEND
3. KARLA GRBEŠIĆ, HUS
3. DORA PAVLIĆ, SUŠAK
PF -Juniorke -60
1018
309
10
EMMA LINIĆ (SUŠAK)
182
0
NEJLA ISMAILI (FRANK.)
1019
247
18
ELA ZNAOR (SUŠAK)
29
21
LORENA POŽEGA (TGRSL)
1021
309
31
EMMA LINIĆ (SUŠAK)
29
28
LORENA POŽEGA (TGRSL)
Medalists
1. EMMA LINIĆ, SUŠAK
2. LORENA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. NEJLA ISMAILI, FRANKOPAN
3. ELA ZNAOR, SUŠAK
PF -Juniorke -65
349
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
1022
332
0
BRIGITA BEDI (SUŠAK)
167
0
IVANA ŠESTAN (FRANK.)
222
NINA NEGOVANOVIĆ (BUDOL)
270
ELIN ROŠIĆ (FRANK.)
1024
349
0
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
332
10
BRIGITA BEDI (SUŠAK)
1023
222
17
NINA NEGOVANOVIĆ (BUDOL)
270
7
ELIN ROŠIĆ (FRANK.)
1026
332
16
BRIGITA BEDI (SUŠAK)
222
6
NINA NEGOVANOVIĆ (BUDOL)
Medalists
1. BRIGITA BEDI, SUŠAK
2. NINA NEGOVANOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ, BTI
3. ELIN ROŠIĆ, FRANKOPAN
PF -Juniorke -70
1025
40
12
LUCIJA BAKALAR (TGRSL)
243
11
ANDREA DAMJANOVIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. LUCIJA BAKALAR, TIGAR, Slunj
2. ANDREA DAMJANOVIĆ, SUŠAK
3. ----
3. ----
PF -Juniorke +70
1027
157
8
NINA NOVAKOVIĆ (HBD)
305
16
NINA JELIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. NINA JELIĆ, SUŠAK
2. NINA NOVAKOVIĆ, HBD
3. ----
3. ----
LC -Stariji kadeti -63
213
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
2018
352
0
LEON NIMČEVIĆ (VELEBIT)
197
3
ARMIN ALITI (HUS-OS)
112
ENIO DUKIC (PRETORI)
140
PETAR MORIĆ (SVMATEJ)
181
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
6
PETAR MARIJIĆ (OMEGA)
224
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
219
LUCAS HRVATIN JUGOVAC (BUDOL)
2020
213
3
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
197
0
ARMIN ALITI (HUS-OS)
2021
112
2
ENIO DUKIC (PRETORI)
140
1
PETAR MORIĆ (SVMATEJ)
2022
181
0
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
6
3
PETAR MARIJIĆ (OMEGA)
2023
224
0
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
219
0
LUCAS HRVATIN JUGOVAC (BUDOL)
2024
213
0
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
112
3
ENIO DUKIC (PRETORI)
2025
6
0
PETAR MARIJIĆ (OMEGA)
224
3
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
2027
112
2
ENIO DUKIC (PRETORI)
224
1
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
Medalists
1. ENIO DUKIC, PRETORIAN
2. LEON BENEDETTI, SUŠAK
3. MISLAV JAIĆ, MOSLAVAC
3. PETAR MARIJIĆ, OMEGA
LC -Stariji kadeti -69
2026
57
1
OLIVER OZVAČIĆ (IVNCG)
277
2
FRAN ČANDRLIĆ (DRAGA)
2028
118
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
201
0
MARIN CURRI (LOŠINJ)
2029
231
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
85
0
FILIP GRGAS (VELEBIT)
2030
94
0
ATILIO RAKIĆ (ZELG)
44
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
2031
277
1
FRAN ČANDRLIĆ (DRAGA)
118
2
TONI PREMIĆ (PRETORI)
2032
231
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
44
0
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
2034
118
0
TONI PREMIĆ (PRETORI)
231
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. ADRIAN BARIĆ, SUŠAK
2. TONI PREMIĆ, PRETORIAN
3. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
3. FRAN ČANDRLIĆ, DRAGA
LC -Starije kadetkinje -55
245
LORENA MATUŠAN (SPORT L)
2046
223
0
NIKA CERANIĆ (SUŠAK)
278
0
PAOLA RONČEVIĆ (DRAGA)
251
MARIA TARA ĆIBARIĆ (ARMUS)
89
NIKA ERAK (MARJAN)
2048
245
0
LORENA MATUŠAN (SPORT L)
278
3
PAOLA RONČEVIĆ (DRAGA)
2047
251
3
MARIA TARA ĆIBARIĆ (ARMUS)
89
0
NIKA ERAK (MARJAN)
2050
278
3
PAOLA RONČEVIĆ (DRAGA)
251
0
MARIA TARA ĆIBARIĆ (ARMUS)
Medalists
1. PAOLA RONČEVIĆ, DRAGA
2. MARIA TARA ĆIBARIĆ, ARMUS
3. LORENA MATUŠAN, SPORT LIFE
3. NIKA ERAK, MARJAN 1975