kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Jun) , LC (Ks), KL (Jun), LK (Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARMUS
BLITZ
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
CRNI ORAO
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
DRAGON&SOKOL
DUBRAVA
DYNAMITE
FRANKOPAN
FUTURA
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
KING
KOBRA, Bjelovar
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
OMEGA
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
SVETI MATEJ
SVETI ZOILO
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TRNJE
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
VISOČICA
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL -Juniori-74
LK -Seniori -63,5
LK -Seniori -67
LK -Seniori -75
LK -Seniori -81
LK -Seniorke -48
LK -Seniorke -52
KL -Juniori-74
340
LEO BRČINA (DUGIRAT)
1028
70
0
LEONARDO MIKULJAN (TIGAR)
287
0
MIHAEL BANKO (FUTURA)
1029
174
3
PATRIK ČELIĆ (LEONGYM)
310
0
FILIP PAVIĆ (PRETORI)
315
JOSIP ORLOVIĆ (PRETORI)
138
PATRIK VALENČIĆ (MEGA.C.)
1030
236
2
VIŠEN ŠEVO (PKREŠ4)
323
1
MARINO HORVAT (MORNAR)
1031
113
0
FILIP TOKIĆ (PRETORI)
161
0
DAMIAN HUTINEC (DUBRAVA)
34
BORNA ŠOBOTA (SV. DUH)
1032
340
0
LEO BRČINA (DUGIRAT)
287
3
MIHAEL BANKO (FUTURA)
1033
174
1
PATRIK ČELIĆ (LEONGYM)
315
2
JOSIP ORLOVIĆ (PRETORI)
1034
138
3
PATRIK VALENČIĆ (MEGA.C.)
236
0
VIŠEN ŠEVO (PKREŠ4)
1035
113
0
FILIP TOKIĆ (PRETORI)
34
3
BORNA ŠOBOTA (SV. DUH)
1036
287
3
MIHAEL BANKO (FUTURA)
315
0
JOSIP ORLOVIĆ (PRETORI)
1037
138
0
PATRIK VALENČIĆ (MEGA.C.)
34
3
BORNA ŠOBOTA (SV. DUH)
1039
287
3
MIHAEL BANKO (FUTURA)
34
0
BORNA ŠOBOTA (SV. DUH)
Medalists
1. MIHAEL BANKO, FUTURA
2. BORNA ŠOBOTA, SVETI DUH
3. JOSIP ORLOVIĆ, PRETORIAN
3. PATRIK VALENČIĆ, MEGA CENTAR
LK -Seniori -63,5
206
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
R007
49
0
ĐURO MARTINOVIĆ (KUTINA)
169
3
DENI BUKOVČAN (LEONGYM)
177
STJEPAN BRČIĆ (LEONGYM)
207
MUHAMET DESKAJ (PITBUL)
R034
206
3
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
169
0
DENI BUKOVČAN (LEONGYM)
R035
177
0
STJEPAN BRČIĆ (LEONGYM)
207
3
MUHAMET DESKAJ (PITBUL)
R055
206
3
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
207
0
MUHAMET DESKAJ (PITBUL)
Medalists
1. ROKO DOŽDOR, PIT BULL, Split
2. MUHAMET DESKAJ, PIT BULL, Split
3. DENI BUKOVČAN, LEON GYM
3. STJEPAN BRČIĆ, LEON GYM
LK -Seniori -67
36
MIHAEL HALLER (SV. DUH)
R008
75
2
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
21
1
TOMISLAV CERIĆ (BLITZ)
R009
304
3
ANDREJ KEDVEŠ (BLITZ)
170
0
FILIP VIDOVIĆ (LEONGYM)
R010
279
0
ANTONIO MIHOČ (PITBUL)
261
3
PETAR MUŠURA (AMENO)
R036
36
0
MIHAEL HALLER (SV. DUH)
75
0
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
R037
304
3
ANDREJ KEDVEŠ (BLITZ)
261
0
PETAR MUŠURA (AMENO)
R056
36
0
MIHAEL HALLER (SV. DUH)
304
3
ANDREJ KEDVEŠ (BLITZ)
Medalists
1. ANDREJ KEDVEŠ, BLITZ
2. MIHAEL HALLER, SVETI DUH
3. PETAR MUŠURA, AMENO
3. MIHAEL JAVOROVIĆ, TIGAR, Karlovac
LK -Seniori -75
32
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
R001
347
0
IVAN SAMBRAILO (PITBUL)
19
3
FRAN PAPIĆ (CRO)
176
ANTUN VILIČIĆ (LEONGYM)
322
LEON PALJUŠIĆ (MORNAR)
302
ANTE BUZOV (UNIRENT)
99
IVAN LETICA (SPARTAN)
R002
238
1
NIKOLA MORIĆ (PKREŠ4)
248
2
IVAN KUČIĆ (ARMUS)
325
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
R017
32
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
19
0
FRAN PAPIĆ (CRO)
R018
176
1
ANTUN VILIČIĆ (LEONGYM)
322
2
LEON PALJUŠIĆ (MORNAR)
R019
302
0
ANTE BUZOV (UNIRENT)
99
3
IVAN LETICA (SPARTAN)
R020
248
0
IVAN KUČIĆ (ARMUS)
325
3
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
R044
32
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
322
0
LEON PALJUŠIĆ (MORNAR)
R045
99
2
IVAN LETICA (SPARTAN)
325
1
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
R060
32
2
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
99
0
IVAN LETICA (SPARTAN)
Medalists
1. ANTONIO KRAJINOVIĆ, SVETI DUH
2. IVAN LETICA, SPARTAN GYM
3. LEON PALJUŠIĆ, MORNAR
3. VLATKO ŽAJA, MORNAR
LK -Seniori -81
200
GAJ ĆOSIĆ (SV. DUH)
R003
154
0
VITO GLAVIČIĆ (KING)
344
0
IVAN MALOČA (PITBUL)
R004
149
3
MARKO LUKAČIĆ (PRETORI)
11
0
MATIJA GRUBJEŠIĆ (DINAMIT)
209
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
249
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
R005
155
0
FILIP GRGURIĆ (KING)
210
0
ANTE MARKOVIC (PITBUL)
R006
173
2
MATEO KRSNIK (LEONGYM)
283
1
NEMANJA KESER (ROVINJ)
331
MARKO ČIZMIĆ (PITBZG)
R021
200
0
GAJ ĆOSIĆ (SV. DUH)
344
0
IVAN MALOČA (PITBUL)
R022
149
0
MARKO LUKAČIĆ (PRETORI)
209
3
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
R023
249
0
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
210
0
ANTE MARKOVIC (PITBUL)
R024
173
0
MATEO KRSNIK (LEONGYM)
331
3
MARKO ČIZMIĆ (PITBZG)
R046
200
0
GAJ ĆOSIĆ (SV. DUH)
209
3
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
R047
249
0
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
331
3
MARKO ČIZMIĆ (PITBZG)
R061
209
0
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
331
3
MARKO ČIZMIĆ (PITBZG)
Medalists
1. MARKO ČIZMIĆ, PIT BULL, Zagreb
2. BRUNO NINČEVIĆ, PIT BULL, Split
3. MATIJA MAĐERIĆ, ARMUS
3. GAJ ĆOSIĆ, SVETI DUH
LK -Seniorke -48
R048
172
1
MARTA MIKULČIĆ (LEONGYM)
102
2
SNJEŽANA PRGOMET (DALMATI)
Medalists
1. SNJEŽANA PRGOMET, DALMATINO
2. MARTA MIKULČIĆ, LEON GYM
3. ----
3. ----
LK -Seniorke -52
R049
171
0
IVA DODIG (LEONGYM)
150
3
LUCIJA REGVAT (ZG)
Medalists
1. LUCIJA REGVAT, ZAGREB
2. IVA DODIG, LEON GYM
3. ----
3. ----