kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Dj/Jun), KL (Ks), FC (Jun, Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište 1
Borilište 2
Borilište R
TEŽINE / UZRASTI
KL - Stariji kadeti -37
KL - Stariji kadeti -42
KL - Stariji kadeti -52
KL - Stariji kadeti -57
KL - Stariji kadeti -63
KL - Stariji kadeti -69
KL - Stariji kadeti +69
KL - Starije kadetkinje -42
KL - Starije kadetkinje -46
KL - Starije kadetkinje -50
KL - Starije kadetkinje -55
KL - Starije kadetkinje -60
KL - Starije kadetkinje -65
KL - Starije kadetkinje +65
KL - Stariji kadeti -37
2023
180
0
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
60
3
FILIP KAJBA (ŠK)
98
MIHAEL PERIŠ (GATA)
2044
60
0
FILIP KAJBA (ŠK)
98
3
MIHAEL PERIŠ (GATA)
Osvajači medalja
1. MIHAEL PERIŠ, SVETI JURE, Gata
2. FILIP KAJBA, ŠKORPION
3. SANDY ŽUNIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
KL - Stariji kadeti -42
2042
57
0
LUKA KOMESAROVIĆ (ŠK)
171
3
EMANUEL SUROP (DRAGA)
Osvajači medalja
1. EMANUEL SUROP, DRAGA
2. LUKA KOMESAROVIĆ, ŠKORPION
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -52
114
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
2001
56
0
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
88
3
MARIN ŠEGVIĆ (PITBUL)
252
MATE PEJKOVIĆ (MORNAR)
36
JOSIP NEŽMAH (DUBRAVA)
2002
11
1
ROKO POZAIĆ (DOMSA)
150
2
MARSCHEL KUNJEK (KOBRABJ)
236
IVAN MIJIĆ (VELEBIT)
176
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
4
DANIEL KOCIJAN (TERMIN)
2015
114
3
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
88
0
MARIN ŠEGVIĆ (PITBUL)
2016
252
3
MATE PEJKOVIĆ (MORNAR)
36
0
JOSIP NEŽMAH (DUBRAVA)
2017
150
0
MARSCHEL KUNJEK (KOBRABJ)
236
3
IVAN MIJIĆ (VELEBIT)
2018
176
0
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
4
3
DANIEL KOCIJAN (TERMIN)
2038
114
3
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
252
0
MATE PEJKOVIĆ (MORNAR)
2039
236
0
IVAN MIJIĆ (VELEBIT)
4
3
DANIEL KOCIJAN (TERMIN)
2054
114
0
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
4
3
DANIEL KOCIJAN (TERMIN)
Osvajači medalja
1. DANIEL KOCIJAN, TERMINATOR
2. BORNA GRMUŠA, IVANIĆ GRAD
3. IVAN MIJIĆ, VELEBIT
3. MATE PEJKOVIĆ, MORNAR
KL - Stariji kadeti -57
2005
81
3
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
13
0
TIN PRTAJIN (KLOKY61)
2006
134
3
BORNA BRADARIĆ (PAUCI)
249
0
PATRIK BERGER (ZG)
2007
38
3
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
93
0
MATIJA HMELINA (JASTREB)
2008
14
0
LUKA ŠARIĆ (KLOKY61)
99
3
VITO PERIŠ (GATA)
2030
81
3
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
134
0
BORNA BRADARIĆ (PAUCI)
2031
38
2
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
99
1
VITO PERIŠ (GATA)
2050
81
3
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
38
0
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
Osvajači medalja
1. ROKO BENIĆ, SVETI MATEJ
2. LEON MUŠNJAK, TIGAR, Karlovac
3. BORNA BRADARIĆ, PAUCI
3. VITO PERIŠ, SVETI JURE, Gata
KL - Stariji kadeti -63
175
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
2009
215
2
MATEJ KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
231
1
IVAN ZELIĆ (VELEBIT)
40
MATEJ MEDVED (TIGAR)
63
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
2032
175
0
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
215
3
MATEJ KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
2033
40
0
MATEJ MEDVED (TIGAR)
63
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
2051
215
0
MATEJ KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
63
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
Osvajači medalja
1. NIKO BILANDŽIĆ, SVETI DUH
2. MATEJ KOVAČEVIĆ, DALMACIJA
3. MATEJ MEDVED, TIGAR, Karlovac
3. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
KL - Stariji kadeti -69
2024
80
3
LUKA KARLO LJUBAS (SVMATEJ)
158
0
DUJO TALAJA (KULA )
2025
214
0
FILIP GRBAVAC (MAWASHI)
105
3
ENIO DUKIC (PRETORI)
2045
80
0
LUKA KARLO LJUBAS (SVMATEJ)
105
3
ENIO DUKIC (PRETORI)
Osvajači medalja
1. ENIO DUKIC, PRETORIAN
2. LUKA KARLO LJUBAS, SVETI MATEJ
3. FILIP GRBAVAC, MAWASHI
3. DUJO TALAJA, KBK Kula
KL - Stariji kadeti +69
110
TONI PREMIĆ (PRETORI)
2003
117
0
JAN GREBENAR (HUS-OS)
48
3
MILE KIRIN (TIGAR)
137
JAKOV ČATIPOVIĆ (PAUCI)
266
LEO SENKIĆ (MEGA.C.)
2004
243
0
PREDRAG ŠANTIĆ (EXCALIB)
12
3
LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ (DOMSA)
223
DINO BARIĆ (HBD)
268
TINO LUCIĆ (KBKSINJ)
135
MARKO FRANULOVIĆ (PITBUL)
2019
110
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
48
0
MILE KIRIN (TIGAR)
2020
137
3
JAKOV ČATIPOVIĆ (PAUCI)
266
0
LEO SENKIĆ (MEGA.C.)
2021
12
3
LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ (DOMSA)
223
0
DINO BARIĆ (HBD)
2022
268
3
TINO LUCIĆ (KBKSINJ)
135
0
MARKO FRANULOVIĆ (PITBUL)
2040
110
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
137
0
JAKOV ČATIPOVIĆ (PAUCI)
2041
12
3
LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ (DOMSA)
268
0
TINO LUCIĆ (KBKSINJ)
2055
110
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
12
0
LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ (DOMSA)
Osvajači medalja
1. TONI PREMIĆ, PRETORIAN
2. LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ, DOMSA
3. JAKOV ČATIPOVIĆ, PAUCI
3. TINO LUCIĆ, KNEZ
KL - Starije kadetkinje -42
2026
107
3
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
31
0
SIMONA MILANOVIĆ (ARMUS)
101
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
2046
107
0
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
101
3
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. ELENA LJUBEK, ZMAJ
2. MIHAELA TOPALLI, PRETORIAN
3. SIMONA MILANOVIĆ, ARMUS
3. ----
KL - Starije kadetkinje -46
72
ANAI RAŽNJEVIĆ (SUŠAK)
2027
108
1
ZARA LERGA (PRETORI)
251
2
MATEA ULOŽNIK (MORNAR)
2047
72
3
ANAI RAŽNJEVIĆ (SUŠAK)
251
0
MATEA ULOŽNIK (MORNAR)
Osvajači medalja
1. ANAI RAŽNJEVIĆ, SUŠAK
2. MATEA ULOŽNIK, MORNAR
3. ZARA LERGA, PRETORIAN
3. ----
KL - Starije kadetkinje -50
2043
126
0
MAJA ČABARKAPA (HUS-OS)
109
3
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
Osvajači medalja
1. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
2. MAJA ČABARKAPA, HUS
3. ----
3. ----
KL - Starije kadetkinje -55
100
ANA SOVEC (ZMAJ)
2010
218
3
CVITA KALCINA (VELEBIT)
244
0
VANNA TURČINEC (IVNCG)
2011
147
3
LUCIJA MRNJEC (ZG)
272
0
NICOLE BULJAN (FIGHTER)
2012
115
0
NIKA GRMUŠA (IVNCG)
187
3
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
2034
100
3
ANA SOVEC (ZMAJ)
218
0
CVITA KALCINA (VELEBIT)
2035
147
0
LUCIJA MRNJEC (ZG)
187
3
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
2052
100
0
ANA SOVEC (ZMAJ)
187
3
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
2. ANA SOVEC, ZMAJ
3. LUCIJA MRNJEC, ZAGREB
3. CVITA KALCINA, VELEBIT
KL - Starije kadetkinje -60
205
EMINA HOTI (MEGA.C.)
2013
198
3
MARINA RADIĆ (LOTUS)
235
0
MIA BRKLJAČA (VELEBIT)
2014
197
3
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
49
0
ROKA PULJAK (TIGAR)
116
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
2036
205
3
EMINA HOTI (MEGA.C.)
198
0
MARINA RADIĆ (LOTUS)
2037
197
3
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
116
0
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
2053
205
0
EMINA HOTI (MEGA.C.)
197
3
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
Osvajači medalja
1. NINA ETEROVIĆ, LOTUS
2. EMINA HOTI, MEGA CENTAR
3. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
3. MARINA RADIĆ, LOTUS
KL - Starije kadetkinje -65
159
KLARA PRPIĆ (CRO)
2028
130
3
GLORIJA IŠTUK (PITBUL)
118
0
LARA ŠIMIĆ (HUS-OS)
2048
159
3
KLARA PRPIĆ (CRO)
130
0
GLORIJA IŠTUK (PITBUL)
Osvajači medalja
1. KLARA PRPIĆ, CROATIA
2. GLORIJA IŠTUK, PIT BULL, Split
3. LARA ŠIMIĆ, HUS
3. ----
KL - Starije kadetkinje +65
106
IVONA GALEŠIĆ (PRETORI)
2029
233
0
LAURA MAJIĆ (VELEBIT)
183
3
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
2049
106
3
IVONA GALEŠIĆ (PRETORI)
183
0
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
Osvajači medalja
1. IVONA GALEŠIĆ, PRETORIAN
2. VALENTINA BOLTUŽIĆ, DRAGON&SOKOL
3. LAURA MAJIĆ, VELEBIT
3. ----