kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u LK (Jun, Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARMUS
BLITZ
BUJE
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
DUBRAVA
IVANIĆ GRAD
KUTINA
LEON GYM
MLADOST
MORNAR
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SVETI DUH
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TERMINATOR
THUNDERMAN GYM
TIGAR, Karlovac
UNI RENT
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LK - Juniori -57
LK - Seniori -67
LK - Seniori -75
LK - Seniori -81
LK - Seniori -86
LK - Seniori -91
LK - Juniori -57
R033
34
0
MARKO CVITKOVIĆ (PITBUL)
102
3
TOMISLAV TURČIĆ (SPARTAN)
Medalists
1. TOMISLAV TURČIĆ, SPARTAN GYM
2. MARKO CVITKOVIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
LK - Seniori -67
25
MUHAMET DESKAJ (PITBUL)
R016
26
3
ILIR DESKAJ (PITBUL)
101
0
MATEO TURČIĆ (SPARTAN)
R050
25
0
MUHAMET DESKAJ (PITBUL)
26
3
ILIR DESKAJ (PITBUL)
Medalists
1. ILIR DESKAJ, PIT BULL, Split
2. MUHAMET DESKAJ, PIT BULL, Split
3. MATEO TURČIĆ, SPARTAN GYM
3. ----
LK - Seniori -75
1
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
R004
65
0
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
48
3
IVAN LETICA (SPARTAN)
R005
4
3
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
8
0
FRAN PAPIĆ (CRO)
R006
118
0
PATRIK GRĐAN (MLADOST)
129
3
ANDREJ KEDVEŠ (BLITZ)
R024
1
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
48
0
IVAN LETICA (SPARTAN)
R025
4
0
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
129
3
ANDREJ KEDVEŠ (BLITZ)
R055
1
2
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
129
1
ANDREJ KEDVEŠ (BLITZ)
Medalists
1. ANTONIO KRAJINOVIĆ, SVETI DUH
2. ANDREJ KEDVEŠ, BLITZ
3. IVAN LETICA, SPARTAN GYM
3. FILIP MATIĆ, SVETI DUH
LK - Seniori -81
64
BORNA MANOJLOVIĆ (AMENO)
R007
108
0
IVICA JAKOPIC (PITBUL)
98
3
LUKA CERANJA (PRETORI)
R008
46
0
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
67
3
RAUL SUNARA (AMENO)
81
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
R026
64
3
BORNA MANOJLOVIĆ (AMENO)
98
0
LUKA CERANJA (PRETORI)
R027
67
3
RAUL SUNARA (AMENO)
81
0
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
R056
64
3
BORNA MANOJLOVIĆ (AMENO)
67
0
RAUL SUNARA (AMENO)
Medalists
1. BORNA MANOJLOVIĆ, AMENO
2. RAUL SUNARA, AMENO
3. LUKA CERANJA, PRETORIAN
3. MARKO ČIZMIĆ, PIT BULL, Split
LK - Seniori -86
R042
76
2
VITO KOŠAR (ŠK)
47
1
PETAR JAMAN (SPARTAN)
Medalists
1. VITO KOŠAR, ŠKORPION
2. PETAR JAMAN, SPARTAN GYM
3. ----
3. ----
LK - Seniori -91
17
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
R009
87
0
ANTE TURALIJA (UNIRENT)
38
3
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
R010
88
3
LUKA ŽULJEVIC (UNIRENT)
49
0
LUKA JAMAN (SPARTAN)
37
TONI ĆATIPOVIĆ (PITBUL)
R028
17
0
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
38
3
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
R029
88
3
LUKA ŽULJEVIC (UNIRENT)
37
0
TONI ĆATIPOVIĆ (PITBUL)
R057
38
0
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
88
3
LUKA ŽULJEVIC (UNIRENT)
Medalists
1. LUKA ŽULJEVIC, UNI RENT
2. LUKA ŽULJEVIĆ, PIT BULL, Split
3. TONI ĆATIPOVIĆ, PIT BULL, Split
3. IVAN BERTIĆ, ZMAJ