kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u LC (Sen), KL (Ks), FC (Jun,Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARMUS
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CRNI ORAO
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
DRAGON&SOKOL
DUBRAVA
EXCALIBUR
HUS
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KOBRA, Bjelovar
KUTINA
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MEGA CENTAR
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
OMEGA
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
POLAČA
PREDATOR
PRETORIAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
SVETI JURE, Vrgorac
SVETI MATEJ
SVETI ZOILO
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TOMISLAV GYM
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Seniori -94
LC - Seniorke -70
FC - Juniori -67
FC - Juniori -71
LC - Seniori -94
1010
166
0
KRISTIAN BENEDETTI (SUŠAK)
89
3
IVAN RAJČIĆ (PAUCI)
211
JURE DRLJE (AMENO)
1012
89
0
IVAN RAJČIĆ (PAUCI)
211
0
JURE DRLJE (AMENO)
Medalists
1. JURE DRLJE, AMENO
2. IVAN RAJČIĆ, PAUCI
3. KRISTIAN BENEDETTI, SUŠAK
3. ----
LC - Seniorke -70
1015
163
0
ANA ZNAOR (SUŠAK)
10
3
ELIZABETA CRNKOVIĆ (PLANET)
1016
178
0
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
209
0
ANĐELA STANIĆ (AMENO)
1018
10
0
ELIZABETA CRNKOVIĆ (PLANET)
178
0
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. LORENA JURIŠIĆ, SUŠAK
2. ELIZABETA CRNKOVIĆ, PLANET SPORT
3. ----
3. ANA ZNAOR, SUŠAK
FC - Juniori -67
R003
97
3
ANTONIO MIHOČ (PITBUL)
72
0
ANDRIJA CINOTTI (PKREŠ4)
R004
153
0
IGOR ŠUŠNJAR (MEGA.C.)
216
3
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
R005
98
3
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
19
0
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
R006
199
0
VEDRAN LUNIĆ (PITBUL)
135
3
PATRIK GRĐAN (MLADOST)
R030
97
3
ANTONIO MIHOČ (PITBUL)
216
0
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
R031
98
0
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
135
3
PATRIK GRĐAN (MLADOST)
R059
97
1
ANTONIO MIHOČ (PITBUL)
135
2
PATRIK GRĐAN (MLADOST)
Medalists
1. PATRIK GRĐAN, MLADOST
2. ANTONIO MIHOČ, PIT BULL, Split
3. MARIO CVITKOVIĆ, PIT BULL, Split
3. MARKO BAKOVIĆ, AMENO
FC - Juniori -71
R001
215
0
IVAN POBRIĆ (AMENO)
179
3
MARIO RAVLIĆ (DUGIRAT)
142
PATRIK ČELIĆ (LEONGYM)
221
ANTON BEKIĆ (TIGAR)
73
VIŠEN ŠEVO (PKREŠ4)
214
RAUL SUNARA (AMENO)
208
MATIJA UROVIĆ (KRŠAN)
222
DOMINIK PEROŠIĆ (TIGAR)
168
MARINO HORVAT (MORNAR)
R011
179
0
MARIO RAVLIĆ (DUGIRAT)
142
3
PATRIK ČELIĆ (LEONGYM)
R012
221
1
ANTON BEKIĆ (TIGAR)
73
2
VIŠEN ŠEVO (PKREŠ4)
R013
214
3
RAUL SUNARA (AMENO)
208
0
MATIJA UROVIĆ (KRŠAN)
R014
222
2
DOMINIK PEROŠIĆ (TIGAR)
168
1
MARINO HORVAT (MORNAR)
R036
142
3
PATRIK ČELIĆ (LEONGYM)
73
0
VIŠEN ŠEVO (PKREŠ4)
R037
214
0
RAUL SUNARA (AMENO)
222
3
DOMINIK PEROŠIĆ (TIGAR)
R062
142
0
PATRIK ČELIĆ (LEONGYM)
222
0
DOMINIK PEROŠIĆ (TIGAR)
Medalists
1. PATRIK ČELIĆ, LEON GYM
2. DOMINIK PEROŠIĆ, TIGAR, Karlovac
3. VIŠEN ŠEVO, PETAR KREŠIMIR IV.
3. RAUL SUNARA, AMENO