kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u LC (Sen), KL (Ks), FC (Jun,Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area R
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Seniori -69
LC - Seniori -74
LC - Seniori -79
LC - Seniori -84
LC - Seniori -89
LC - Seniori -94
LC - Seniori +94
LC - Seniorke -50
LC - Seniorke -60
LC - Seniorke -70
KL - Stariji kadeti -42
KL - Stariji kadeti -47
KL - Stariji kadeti -52
KL - Stariji kadeti -57
KL - Stariji kadeti -63
KL - Stariji kadeti -69
KL - Stariji kadeti +69
KL - Starije kadetkinje -46
KL - Starije kadetkinje -50
KL - Starije kadetkinje -60
KL - Starije kadetkinje -65
LC - Seniori -69
1001
44
3
KRISTIJAN KATUŠIĆ (OMEGA)
63
0
ROKO BRENKOVIĆ (BUDOL)
Medalists
1. KRISTIJAN KATUŠIĆ, OMEGA
2. ROKO BRENKOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
LC - Seniori -74
1002
164
3
TEO ČENDAK (SUŠAK)
147
0
MARIO MARETIĆ (KOBRABJ)
1003
160
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
171
0
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
1005
164
0
TEO ČENDAK (SUŠAK)
160
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
2. TEO ČENDAK, SUŠAK
3. VILIM UREMOVIĆ, JASTREB
3. MARIO MARETIĆ, KOBRA, Bjelovar
LC - Seniori -79
1004
149
0
DEJAN GRAHOVAC (KOBRABJ)
196
3
TOMISLAV CUKOR (HUS-OS)
152
KRISTIAN HORVAT (KOBRABJ)
1006
196
0
TOMISLAV CUKOR (HUS-OS)
152
0
KRISTIAN HORVAT (KOBRABJ)
Medalists
1. TOMISLAV CUKOR, HUS
2. KRISTIAN HORVAT, KOBRA, Bjelovar
3. DEJAN GRAHOVAC, KOBRA, Bjelovar
3. ----
LC - Seniori -84
64
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
1007
165
0
ANDREJ GUDAC (SUŠAK)
146
0
LUKA ORUČEVIĆ (KOBRABJ)
1009
64
3
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
146
0
LUKA ORUČEVIĆ (KOBRABJ)
Medalists
1. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
2. LUKA ORUČEVIĆ, KOBRA, Bjelovar
3. ANDREJ GUDAC, SUŠAK
3. ----
LC - Seniori -89
1008
159
3
MIROSLAV GRGIĆ (KBK MOS)
198
0
MARKO ŽOVIN (HUS-OS)
Medalists
1. MIROSLAV GRGIĆ, MOSLAVAC
2. MARKO ŽOVIN, HUS
3. ----
3. ----
LC - Seniori -94
1010
166
0
KRISTIAN BENEDETTI (SUŠAK)
89
3
IVAN RAJČIĆ (PAUCI)
211
JURE DRLJE (AMENO)
1012
89
0
IVAN RAJČIĆ (PAUCI)
211
0
JURE DRLJE (AMENO)
Medalists
1. JURE DRLJE, AMENO
2. IVAN RAJČIĆ, PAUCI
3. KRISTIAN BENEDETTI, SUŠAK
3. ----
LC - Seniori +94
1011
227
0
MARIN MATIJAK (KOBRABJ)
157
3
MARKO FILIPOVIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. MARKO FILIPOVIĆ, MOSLAVAC
2. MARIN MATIJAK, KOBRA, Bjelovar
3. ----
3. ----
LC - Seniorke -50
1013
40
2
PETRA LONČAR (ZG)
11
1
EMA VIŠKOVIĆ (PLANET)
Medalists
1. PETRA LONČAR, ZAGREB
2. EMA VIŠKOVIĆ, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
LC - Seniorke -60
1014
228
0
KARLA BOBANOVIĆ (POLAČA)
14
0
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
Medalists
1. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
2. KARLA BOBANOVIĆ, POLAČA
3. ----
3. ----
LC - Seniorke -70
1015
163
0
ANA ZNAOR (SUŠAK)
10
3
ELIZABETA CRNKOVIĆ (PLANET)
1016
178
0
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
209
0
ANĐELA STANIĆ (AMENO)
1018
10
0
ELIZABETA CRNKOVIĆ (PLANET)
178
0
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. LORENA JURIŠIĆ, SUŠAK
2. ELIZABETA CRNKOVIĆ, PLANET SPORT
3. ----
3. ANA ZNAOR, SUŠAK
KL - Stariji kadeti -42
1017
48
0
MIHAEL PERIŠ (GATA)
107
0
RAUL VALENČIĆ (SVMATEJ)
68
DANIEL KOCIJAN (VISOKA)
62
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
47
MERLIN GUŠANI (TOM GYM)
1019
48
0
MIHAEL PERIŠ (GATA)
68
3
DANIEL KOCIJAN (VISOKA)
1020
62
3
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
47
0
MERLIN GUŠANI (TOM GYM)
1022
68
0
DANIEL KOCIJAN (VISOKA)
62
0
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
Medalists
1. DANIEL KOCIJAN, TERMINATOR
2. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
3. MIHAEL PERIŠ, SVETI JURE, Gata
3. MERLIN GUŠANI, TOMISLAV GYM
KL - Stariji kadeti -47
1021
125
0
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
61
3
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
225
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
1023
61
0
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
225
0
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
Medalists
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. SANDY ŽUNIĆ, BUDOKAI LABIN
3. DAVID KULAŠ, VELEBIT
3. ----
KL - Stariji kadeti -52
1024
120
0
JOSIP PEREMIN (ARMUS)
106
0
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
21
LUKA SMOLIC (PRETORI)
1027
106
0
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
21
3
LUKA SMOLIC (PRETORI)
Medalists
1. LUKA SMOLIC, PRETORIAN
2. ROKO BENIĆ, SVETI MATEJ
3. JOSIP PEREMIN, ARMUS
3. ----
KL - Stariji kadeti -57
1025
155
0
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
191
0
TOMISLAV RENIĆ (PITBUL)
1026
8
3
DINO BABAC (ZOILO)
49
0
ANTE ŠAŠKOR (GATA)
1028
155
0
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
8
0
DINO BABAC (ZOILO)
Medalists
1. DINO BABAC, SVETI ZOILO
2. LUCIJAN VODAS, IVANIĆ GRAD
3. ANTE ŠAŠKOR, SVETI JURE, Gata
3. TOMISLAV RENIĆ, PIT BULL, Split
KL - Stariji kadeti -63
1029
110
1
LUKA KARLO LJUBAS (SVMATEJ)
22
3
ENIO DUKIC (PRETORI)
186
SVEN RADOČAJ (KBK)
1030
169
3
PAULO ROGULJ (MORNAR)
195
0
IGOR ŠURINA (PITBUL)
109
PETAR MORIĆ (SVMATEJ)
1031
22
2
ENIO DUKIC (PRETORI)
186
1
SVEN RADOČAJ (KBK)
1032
169
0
PAULO ROGULJ (MORNAR)
109
3
PETAR MORIĆ (SVMATEJ)
1034
22
1
ENIO DUKIC (PRETORI)
109
2
PETAR MORIĆ (SVMATEJ)
Medalists
1. PETAR MORIĆ, SVETI MATEJ
2. ENIO DUKIC, PRETORIAN
3. PAULO ROGULJ, MORNAR
3. SVEN RADOČAJ, LEGEND
KL - Stariji kadeti -69
1033
154
0
OLIVER OZVAČIĆ (IVNCG)
24
0
TONI PREMIĆ (PRETORI)
207
MILENKO POTPARA (KRŠAN)
1035
116
0
MARIN CURRI (LOŠINJ)
148
0
FRAN ČANDRLIĆ (DRAGA)
1036
60
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
170
0
DORIAN KUPČINEC (JASTREB)
1037
24
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
207
0
MILENKO POTPARA (KRŠAN)
1038
148
1
FRAN ČANDRLIĆ (DRAGA)
60
2
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
1040
24
0
TONI PREMIĆ (PRETORI)
60
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
Medalists
1. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
2. TONI PREMIĆ, PRETORIAN
3. FRAN ČANDRLIĆ, DRAGA
3. MILENKO POTPARA, PREDATOR
KL - Stariji kadeti +69
1039
132
0
MATIJA PUŠELJIĆ (EXCALIB)
26
3
ANTE KAPOVIĆ (DALMATI)
54
LEON BONNO PERAČIĆ (ROVINJ)
1041
130
3
LUKA UGLEŠIC (UNIRENT)
200
0
IVAN MIŠETIĆ (HUS-OS)
1042
1
3
VICE STOJANOV (KLOKY61)
139
0
MIHAEL KAJIC (LEONGYM)
1043
26
3
ANTE KAPOVIĆ (DALMATI)
54
0
LEON BONNO PERAČIĆ (ROVINJ)
1044
130
2
LUKA UGLEŠIC (UNIRENT)
1
1
VICE STOJANOV (KLOKY61)
1046
26
0
ANTE KAPOVIĆ (DALMATI)
130
3
LUKA UGLEŠIC (UNIRENT)
Medalists
1. LUKA UGLEŠIC, UNI RENT
2. ANTE KAPOVIĆ, DALMATINO
3. VICE STOJANOV, CRNI ORAO
3. LEON BONNO PERAČIĆ, BUDOKAI
KL - Starije kadetkinje -46
1045
124
0
CVITA KALCINA (VELEBIT)
23
3
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
Medalists
1. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
2. CVITA KALCINA, VELEBIT
3. ----
3. ----
KL - Starije kadetkinje -50
1047
128
0
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
78
0
ANA SOVEC (ZMAJ)
Medalists
1. ANA SOVEC, ZMAJ
2. NINA ETEROVIĆ, LOTUS
3. ----
3. ----
KL - Starije kadetkinje -60
1048
188
0
VLATKA KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
94
0
EMINA HOTI (MEGA.C.)
115
CHIARA KALANJ (LOŠINJ)
1050
94
0
EMINA HOTI (MEGA.C.)
115
3
CHIARA KALANJ (LOŠINJ)
Medalists
1. CHIARA KALANJ, VIKTORIA
2. EMINA HOTI, MEGA CENTAR
3. ----
3. ----
KL - Starije kadetkinje -65
182
IVONA GALEŠIĆ (PRETORI)
1049
189
0
JOSIPA PAVLOVIĆ (DUGIRAT)
16
0
KLARA PRPIĆ (CRO)
1051
182
0
IVONA GALEŠIĆ (PRETORI)
16
0
KLARA PRPIĆ (CRO)
Medalists
1. KLARA PRPIĆ, CROATIA
2. IVONA GALEŠIĆ, PRETORIAN
3. ----
3. ----