kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u LC (Jun, Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
BUDOKAI LABIN
CROATIA
EXCALIBUR
FIGHTER
GLINA
JASTREB
KING
KUTINA
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
NINJA
OMEGA
PLANET SPORT
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
TROJAN ISTRA
VELEBIT
VIKTORIA
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Juniori -57
LC - Juniori -69
LC - Seniori -69
LC - Seniori -94
LC - Seniorke -55
LC - Seniorke -65
LC - Juniori -57
73
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
A025
8
3
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
20
0
DIEGO ALDIN (MEGA.C.)
27
SIMON CURI (EXCALIB)
59
MATAN KATALINIĆ (PLANET)
A027
73
3
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
8
0
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
A026
27
0
SIMON CURI (EXCALIB)
59
3
MATAN KATALINIĆ (PLANET)
A030
73
3
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
59
0
MATAN KATALINIĆ (PLANET)
Medalists
1. KARLO KATINIĆ, SUŠAK
2. MATAN KATALINIĆ, PLANET SPORT
3. LEON ŽAJGAR, OMEGA
3. SIMON CURI, EXCALIBUR
LC - Juniori -69
A021
30
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
39
0
PATRIK BERGER (ZG)
A022
26
0
LEON PAJTAK (EXCALIB)
55
3
MICHAEL STENTA (PLANET)
A024
30
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
55
0
MICHAEL STENTA (PLANET)
Medalists
1. ADRIAN BARIĆ, SUŠAK
2. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
3. PATRIK BERGER, ZAGREB
3. LEON PAJTAK, EXCALIBUR
LC - Seniori -69
A038
9
3
KRISTIJAN KATUŠIĆ (OMEGA)
18
0
IGOR ŠUŠNJAR (MEGA.C.)
A039
17
0
MATIJA BRCKOVIĆ (MEGA.C.)
31
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
A041
9
0
KRISTIJAN KATUŠIĆ (OMEGA)
31
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. ADRIAN BARIĆ, SUŠAK
2. KRISTIJAN KATUŠIĆ, OMEGA
3. MATIJA BRCKOVIĆ, MEGA CENTAR
3. IGOR ŠUŠNJAR, MEGA CENTAR
LC - Seniori -94
A033
46
3
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
76
0
PAOLO BRKLJAČIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. IVAN BERTIĆ, ZMAJ
2. PAOLO BRKLJAČIĆ, SUŠAK
3. ----
3. ----
LC - Seniorke -55
A032
78
3
SARA PEŠUT (SUŠAK)
75
0
NIKA CERANIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. SARA PEŠUT, SUŠAK
2. NIKA CERANIĆ, SUŠAK
3. ----
3. ----
LC - Seniorke -65
A028
74
3
ANĐELA STANIĆ (AMENO)
12
0
MIRELA RADIĆ (GLINA)
A029
49
0
UNA MARAVIĆ (KUTINA)
32
3
ELA ZNAOR (SUŠAK)
A031
74
0
ANĐELA STANIĆ (AMENO)
32
3
ELA ZNAOR (SUŠAK)
Medalists
1. ELA ZNAOR, SUŠAK
2. ANĐELA STANIĆ, AMENO
3. UNA MARAVIĆ, KUTINA
3. MIRELA RADIĆ, GLINA