kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
HRVATSKO PRVENSTVO PF-SKAD, FC-SEN
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AGRAM
AMENO
ARMUS
BENKOVAC
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CRNA PANTERA
CROATIA
DALMATINO
DRAGA
HBD
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
JOKER
KNEZ
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
POLAČA
PRETORIAN
STAFFORD
SVETI DUH
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
FC - Seniori -54
FC - Seniori -67
FC - Seniori -71
FC - Seniori -75
FC - Seniori -86
FC - Seniori -91
FC - Seniori +91
FC - Seniorke -70
FC - Seniori -54
27
2
VILSON DEMAJ (IVNCG)
127
1
MUHAMET DESKAJ (PITBUL)
Medalists
1. VILSON DEMAJ, IVANIĆ GRAD
2. MUHAMET DESKAJ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
FC - Seniori -67
58
FINKO BARIŠIĆ (PITBUL)
81
0
DARIO VUGDELIJA (ARMUS)
52
3
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
21
DINO BILANDŽIJA (IVNCG)
54
IVICA GOGOŠEVIĆ (KBK JOK)
58
1
FINKO BARIŠIĆ (PITBUL)
52
2
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
21
1
DINO BILANDŽIJA (IVNCG)
54
2
IVICA GOGOŠEVIĆ (KBK JOK)
52
0
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
54
3
IVICA GOGOŠEVIĆ (KBK JOK)
Medalists
1. IVICA GOGOŠEVIĆ, JOKER
2. OGNJEN LEDINŠČAK, ZMAJ
3. DINO BILANDŽIJA, IVANIĆ GRAD
3. FINKO BARIŠIĆ, PIT BULL, Split
FC - Seniori -71
55
3
LUKA TOMIĆ (PITBUL)
44
0
TONI ČANČAR (PRETORI)
40
3
MARIO KATIĆ (UNIRENT)
76
0
DOMINIK ŠULC (ZELG)
26
3
TIHOMIR VRANJIĆ (IVNCG)
142
0
NIKOLA ŽULJ (KNIN)
17
3
SANJIN POL VRGOĆ (ROVINJ)
83
0
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
55
3
LUKA TOMIĆ (PITBUL)
40
0
MARIO KATIĆ (UNIRENT)
26
0
TIHOMIR VRANJIĆ (IVNCG)
17
3
SANJIN POL VRGOĆ (ROVINJ)
55
2
LUKA TOMIĆ (PITBUL)
17
1
SANJIN POL VRGOĆ (ROVINJ)
Medalists
1. LUKA TOMIĆ, PIT BULL, Split
2. SANJIN POL VRGOĆ, BUDOKAI
3. MARIO KATIĆ, UNI RENT
3. TIHOMIR VRANJIĆ, IVANIĆ GRAD
FC - Seniori -75
78
TEO MIKELIĆ (ZELG1)
63
0
JURE MATOŠIĆ (PITBUL)
100
3
DARIO GVOZDANOVIĆ (JASTREB)
14
MANUEL SMOLJAN (ROVINJ)
59
0
IVAN STUPALO (PITBUL)
82
3
HRVOJE MESEK (ARMUS)
78
2
TEO MIKELIĆ (ZELG1)
100
1
DARIO GVOZDANOVIĆ (JASTREB)
14
3
MANUEL SMOLJAN (ROVINJ)
82
0
HRVOJE MESEK (ARMUS)
78
0
TEO MIKELIĆ (ZELG1)
14
3
MANUEL SMOLJAN (ROVINJ)
Medalists
1. MANUEL SMOLJAN, BUDOKAI
2. TEO MIKELIĆ, TROJAN
3. HRVOJE MESEK, ARMUS
3. DARIO GVOZDANOVIĆ, JASTREB
FC - Seniori -86
15
3
BOJAN MIŠKOVIĆ (ROVINJ)
108
0
MARKO LUKAČIĆ (MIKULIC)
87
3
LUKA JURIĆ (SV. DUH)
57
0
FATMIR DESKAJ (PITBUL)
15
3
BOJAN MIŠKOVIĆ (ROVINJ)
87
0
LUKA JURIĆ (SV. DUH)
Medalists
1. BOJAN MIŠKOVIĆ, BUDOKAI
2. LUKA JURIĆ, SVETI DUH
3. MARKO LUKAČIĆ, CRNA PANTERA
3. FATMIR DESKAJ, PIT BULL, Split
FC - Seniori -91
71
3
JOSIP PERKOVIĆ (CROATIA)
112
0
DAVOR PERKOVIĆ (PKREŠ4)
56
1
ANDRIJA LEKIĆ (PITBUL)
39
2
MARIN MRŠA (DALMATI)
113
2
IVAN GOVIĆ (PKREŠ4)
110
1
MARTIN BATUR (MIKULIC)
41
0
MILJENKO LISICA (PRETORI)
88
3
NINO VLADUŠIĆ (SV. DUH)
71
3
JOSIP PERKOVIĆ (CROATIA)
39
0
MARIN MRŠA (DALMATI)
113
0
IVAN GOVIĆ (PKREŠ4)
88
3
NINO VLADUŠIĆ (SV. DUH)
71
0
JOSIP PERKOVIĆ (CROATIA)
88
0
NINO VLADUŠIĆ (SV. DUH)
Medalists
1. NINO VLADUŠIĆ, SVETI DUH
2. JOSIP PERKOVIĆ, CROATIA
3. IVAN GOVIĆ, PETAR KREŠIMIR IV.
3. MARIN MRŠA, DALMATINO
FC - Seniori +91
16
3
BORIS MIŠKOVIĆ (ROVINJ)
53
0
JOSIP ĆEPIĆ (ZMAJ)
163
0
ANTE MAJIĆ (MORNAR)
62
0
ZVONIMIR MARTIĆ (PITBUL)
164
2
IVAN GOTOVAC (MORNAR)
109
1
IVAN BRKLJACA (MIKULIC)
165
3
TOMISLAV ČIKOTIĆ (MORNAR)
73
0
DENIS HOTIĆ (CROATIA)
16
2
BORIS MIŠKOVIĆ (ROVINJ)
62
1
ZVONIMIR MARTIĆ (PITBUL)
164
0
IVAN GOTOVAC (MORNAR)
165
0
TOMISLAV ČIKOTIĆ (MORNAR)
16
0
BORIS MIŠKOVIĆ (ROVINJ)
165
0
TOMISLAV ČIKOTIĆ (MORNAR)
Medalists
1. TOMISLAV ČIKOTIĆ, MORNAR
2. BORIS MIŠKOVIĆ, BUDOKAI
3. IVAN GOTOVAC, MORNAR
3. ZVONIMIR MARTIĆ, PIT BULL, Split
FC - Seniorke -70
61
NIVES RADIĆ (PITBUL)
60
0
MARIJA MITROVIĆ (PITBUL)
161
3
HELENA JURIŠIĆ (MORNAR)
61
2
NIVES RADIĆ (PITBUL)
161
1
HELENA JURIŠIĆ (MORNAR)
Medalists
1. NIVES RADIĆ, PIT BULL, Split
2. HELENA JURIŠIĆ, MORNAR
3. MARIJA MITROVIĆ, PIT BULL, Split
3. ----