kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
HRVATSKO PRVENSTVO PF-SKAD, FC-SEN
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AGRAM
AMENO
ARMUS
BENKOVAC
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CRNA PANTERA
CROATIA
DALMATINO
DRAGA
HBD
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
JOKER
KNEZ
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
POLAČA
PRETORIAN
STAFFORD
SVETI DUH
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
ZMAJ
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti +69
PF - Starije kadetkinje -50
PF - Stariji kadeti -47
101
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
24
10
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
19
0
MARIN ŠPIGIĆ (LAV)
35
LEOPOLD KATALINIĆ (TIGAR)
118
6
FILIP ČULINA (BENKC)
147
7
LOVRE TOPIĆ (LOTUS)
101
5
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
24
7
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
35
6
LEOPOLD KATALINIĆ (TIGAR)
147
8
LOVRE TOPIĆ (LOTUS)
24
13
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
147
3
LOVRE TOPIĆ (LOTUS)
Medalists
1. PATRIK ČAUŠ, IVANIĆ GRAD
2. LOVRE TOPIĆ, LOTUS
3. IVAN BULJUBAŠIĆ, MAWASHI
3. LEOPOLD KATALINIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Stariji kadeti -52
80
ANTONIO ŠILJAC (TIGAR)
146
2
KARLO MIJIĆ (LOTUS)
107
12
LUKA JUKIĆ (KBKSINJ)
157
0
BARTUL KRSTULOVIĆ (MORNAR)
9
10
JOSIP ROGALO (LAV)
91
12
ROKO VULETA (DRAGA)
99
2
ALDIN ŠINDRIĆ (MAWASHI)
80
12
ANTONIO ŠILJAC (TIGAR)
107
9
LUKA JUKIĆ (KBKSINJ)
9
10
JOSIP ROGALO (LAV)
91
0
ROKO VULETA (DRAGA)
80
8
ANTONIO ŠILJAC (TIGAR)
9
4
JOSIP ROGALO (LAV)
Medalists
1. ANTONIO ŠILJAC, TIGAR, Karlovac
2. JOSIP ROGALO, LAV, Pula
3. LUKA JUKIĆ, KNEZ
3. ROKO VULETA, DRAGA
PF - Stariji kadeti +69
95
JURE DRLJE (MAWASHI)
92
DINO HALEPOVIĆ (DRAGA)
156
1
KARLO UŠLJEBRKA (MORNAR)
30
6
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
45
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
95
12
JURE DRLJE (MAWASHI)
92
2
DINO HALEPOVIĆ (DRAGA)
30
3
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
45
13
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
95
13
JURE DRLJE (MAWASHI)
45
9
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
Medalists
1. JURE DRLJE, MAWASHI
2. SIMJON TOMLJENOVIĆ, TIGAR, Slunj
3. DINO HALEPOVIĆ, DRAGA
3. MATKO ŽIVČIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Starije kadetkinje -50
96
10
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
150
0
ANA BOLANČA (MARJAN)
105
5
ANITA MRAVAK (KBKSINJ)
49
4
LORENA POŽEGA (TGRSL)
96
8
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
105
2
ANITA MRAVAK (KBKSINJ)
Medalists
1. KRISTINA RAVLIĆ, MAWASHI
2. ANITA MRAVAK, KNEZ
3. ANA BOLANČA, MARJAN 1975
3. LORENA POŽEGA, TIGAR, Slunj