kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
HRVATSKO PRVENSTVO PF-SKAD, FC-SEN
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AGRAM
AMENO
ARMUS
BENKOVAC
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CRNA PANTERA
CROATIA
DALMATINO
DRAGA
HBD
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
JOKER
KNEZ
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
POLAČA
PRETORIAN
STAFFORD
SVETI DUH
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Stariji kadeti -42
PF - Stariji kadeti +69
PF - Starije kadetkinje -50
PF - Starije kadetkinje -55
PF - Starije kadetkinje +65
PF - Stariji kadeti -42
5
LUKA NAĐ (KVARNER)
50
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
148
1
IVAN BATARELO (LOTUS)
158
7
TOMA PAVLOV (MORNAR)
133
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
117
ANDREAS HLAD (TIGAR)
134
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
145
DUJE TOPIĆ (LOTUS)
159
JOSIP ROŠČIĆ (MORNAR)
5
10
LUKA NAĐ (KVARNER)
50
0
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
158
3
TOMA PAVLOV (MORNAR)
133
13
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
117
10
ANDREAS HLAD (TIGAR)
134
0
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
145
12
DUJE TOPIĆ (LOTUS)
159
2
JOSIP ROŠČIĆ (MORNAR)
5
11
LUKA NAĐ (KVARNER)
133
1
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
117
7
ANDREAS HLAD (TIGAR)
145
0
DUJE TOPIĆ (LOTUS)
5
9
LUKA NAĐ (KVARNER)
117
2
ANDREAS HLAD (TIGAR)
Osvajači medalja
1. LUKA NAĐ, KVARNER
2. ANDREAS HLAD, TIGAR, Karlovac
3. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
3. DUJE TOPIĆ, LOTUS
PF - Stariji kadeti +69
95
JURE DRLJE (MAWASHI)
92
DINO HALEPOVIĆ (DRAGA)
156
1
KARLO UŠLJEBRKA (MORNAR)
30
6
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
45
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
95
12
JURE DRLJE (MAWASHI)
92
2
DINO HALEPOVIĆ (DRAGA)
30
3
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
45
13
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
95
13
JURE DRLJE (MAWASHI)
45
9
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
Osvajači medalja
1. JURE DRLJE, MAWASHI
2. SIMJON TOMLJENOVIĆ, TIGAR, Slunj
3. DINO HALEPOVIĆ, DRAGA
3. MATKO ŽIVČIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Starije kadetkinje -50
96
10
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
150
0
ANA BOLANČA (MARJAN)
105
5
ANITA MRAVAK (KBKSINJ)
49
4
LORENA POŽEGA (TGRSL)
96
8
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
105
2
ANITA MRAVAK (KBKSINJ)
Osvajači medalja
1. KRISTINA RAVLIĆ, MAWASHI
2. ANITA MRAVAK, KNEZ
3. ANA BOLANČA, MARJAN 1975
3. LORENA POŽEGA, TIGAR, Slunj
PF - Starije kadetkinje -55
32
EVITA-LARA BRKIĆ (TIGAR)
48
10
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
174
7
KARLA SKENDER (FIGHTER)
138
DAJANA TOMAŠKOVIĆ (KUTINA)
38
4
LARA DESPOT (ZG)
65
5
DANIJELA MEĐUGOREC (VELEBIT)
32
13
EVITA-LARA BRKIĆ (TIGAR)
48
3
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
138
5
DAJANA TOMAŠKOVIĆ (KUTINA)
65
6
DANIJELA MEĐUGOREC (VELEBIT)
32
12
EVITA-LARA BRKIĆ (TIGAR)
65
2
DANIJELA MEĐUGOREC (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. EVITA-LARA BRKIĆ, TIGAR, Karlovac
2. DANIJELA MEĐUGOREC, VELEBIT
3. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. DAJANA TOMAŠKOVIĆ, KUTINA
PF - Starije kadetkinje +65
98
11
KARMEN GALAC (POLAČA)
46
1
IVONA ŠTEFANAC (TGRSL)
47
MARIJA CINDRIĆ (TGRSL)
98
10
KARMEN GALAC (POLAČA)
47
0
MARIJA CINDRIĆ (TGRSL)
Osvajači medalja
1. KARMEN GALAC, POLAČA
2. MARIJA CINDRIĆ, TIGAR, Slunj
3. IVONA ŠTEFANAC, TIGAR, Slunj
3. ----