kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
HRVATSKO PRVENSTVO PF (Km, J), LC (S), KL (Ks,J)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađi kadeti -42
364
NIKLAS DEPIKOLZVANE AYDUGUN (MALINSK)
43
DOMINIK LOVRIĆ (SUŠAK)
A046
259
0
IVANO CAPOLICCHIO (ZELG1)
28
0
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
162
MARIN GMAZ (SUŠAK)
133
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
124
MORIS TRBULIN (LAV)
240
FILIP GRBAVAC (MAWASHI)
383
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
163
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
15
IVAN TUKA (LAV)
226
LUKA SMOLIC (PRETORI)
206
LOVRO FRANJIĆ (KUTINA)
A047
285
0
DORIAN JURATOVAC (TITAN)
365
0
SAŠA VUDRAG (MALINSK)
45
STJEPAN ANDRIĆ (SUŠAK)
278
PERO JELAVIČ (MAWASHI)
272
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
A048
364
8
NIKLAS DEPIKOLZVANE AYDUGUN (MALINSK)
43
10
DOMINIK LOVRIĆ (SUŠAK)
A049
28
6
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
162
0
MARIN GMAZ (SUŠAK)
A050
133
4
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
124
1
MORIS TRBULIN (LAV)
A051
240
2
FILIP GRBAVAC (MAWASHI)
383
6
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
A052
163
6
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
15
0
IVAN TUKA (LAV)
A053
226
7
LUKA SMOLIC (PRETORI)
206
0
LOVRO FRANJIĆ (KUTINA)
A054
365
7
SAŠA VUDRAG (MALINSK)
45
14
STJEPAN ANDRIĆ (SUŠAK)
A055
278
1
PERO JELAVIČ (MAWASHI)
272
12
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
A056
43
0
DOMINIK LOVRIĆ (SUŠAK)
28
6
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
A057
133
6
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
383
2
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
A058
163
4
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
226
2
LUKA SMOLIC (PRETORI)
A059
45
1
STJEPAN ANDRIĆ (SUŠAK)
272
11
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
A060
28
9
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
133
8
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
A061
163
5
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
272
4
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
A063
28
5
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
163
13
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
Medalists
1. LEON BENEDETTI, SUŠAK
2. TONI VUKOVIĆ, TIGAR, Slunj
3. ANTONIO PELČIĆ, BURA
3. MISLAV JAIĆ, MOSLAVAC